Месецът на любовта е, нека всеки да сияе!

  • 14 403
  • 553
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 234
Е, имам и за хвалене- тестовете при невролога показаха, че нямаме умствено изоставане, а днес детенце се изправи в кошарката самичко...Пък майка му си поплака от радост Embarassed
Какво по хубаво от това  Hug Много се радвам за хубавите новини, да продължаваме в същия дух!

# 76
  • Мнения: 1 849
Donatella, браво на беба! Все такива новини да пускате!  Praynig Това с кашлицата бавно отминава...
Вълчо, поздравления за социалната помощничка! Такива трябва да бъдат! А и Кирчо си е ергенче вече, трябва да го научите на маниери!  Peace
Ние имахме един познат психиатър в Карлуково и какво ни разказа той. Седя си вика в кабинета и идва един пациент за диагноза. Питам го как е, с какво се занимава, и решавам да мина на тестове. Карам го да рисува логически задачки, да чертае и накрая го питал: Какво си представяш в момента, докато говорим? А пациента: Бял кон пасе на зелена поляна и гривата му се вее. Докторът се шашнал и му написал диагноза, че не е на себе си и има халюцинации. Става нашия д-р да си ходи и вика, погледнах през прозореца и какво да видя: Бял кон пасе на зелената поляна и гривата му се вее  Mr. Green Веднага пуснал човечеца по живо, по здраво! Та много вяра с докторите да нямаш и те са хора...

# 77
  • BG
  • Мнения: 2 217
Страхотно заглавие на темата!   bouquet

Пожелавам на всички да се чувстват вечно влюбени!  Hug

# 78
  • София
  • Мнения: 4 885

 . Сега Бобо кашля, та се къса, а аз седнах малко да напиша някой ред тук, та да си излея яда, като натискам ожесточено копчетата на клавиатурата. Simple Smile


Защо си го пуснала на детска градина след като кашля.  newsm78


Дороти, наистина в детската градина децата масово си кашлят, както е написала и bim bam. Моят син кашля вече трета седмица, но няма хрема и други симптоми на настинка. Поседя малко вкъщи, ама кажи ми може ли един месец да седи някоя майка болнични вкъщи само заради кашлица? То няма лошо, но не вярвам някоя работеща мама да може да си го позволи за такъв период от време.

Вълчо, хубаво е, че Кирил ви кара да се усмихвате с мама Кали. Искам само да ти кажа, че стилът ти на писане е уникален. За всяка една ситуация, намираш най-точния коментар. Но ако трябва да избирам дали да се търкам в твоята брада или в някой чорап, да знаеш, че избирам брадата.  Heart Eyes

# 79
  • Мнения: 186
Mama Igi ,
с тази рецепта изби рибата. Посред нощ я видях и се опитвам да я чета на "малкото", обаче цвиля със сълзи от смях. За мой късмет я намерих подобна и на английски, та я изпратих на ел. поща на малкото и други приятели и в двата варианта - хем да си поупражнят българския, хем да се кикотят и с не бг-те си приятели.

Вълкът, през последната седмица е всяко твое включване ни носи радост и надежди за Кирил. Както и на Donatella и на много от майчетата споделените победи/постижения на децата.

В такива периоди, когато се случват хубави неща, се опитвам да запомня настроението. По-късно, когато нещо отново се обърка, си припомням това настроение и си казвам, че трябва да се стискат зъби и че този лош период ще отмине и пак ще е хубаво... Разбира се, лесно е да философствам, нали сега моите са в хубав период, пък и аз май си сложих юзда на глупавите амбиции.

Бегом да правим Ябълков пай!

# 80
  • Мнения: 919
  Но ако трябва да избирам дали да се търкам в твоята брада или в някой чорап, да знаеш, че избирам брадата.  Heart Eyes
Вълчо,четеш ли,четеш лииииии? Laughing

donatella ,много се радвам за вас! Hug Hug Hug

# 81
  • София
  • Мнения: 2 262
Pisateva, и аз така се смях, и то много... Радвам се, че малко ви развеселих, защото знам какво е ежедневието на повечето от нас.  Аз днес да ви доразвеселя, се прострях пред едно полицейско, в цял ръст, както си вървях, хванала детето за ръчичка и се озовах с лице в калта, не мога да кажа какво стана, нито как стана, добре че Лъчко само седна до мене, щеше да е ужас ако си бях пребила детето, идеше ми като стана да отида и да сритам всички полицаи, които работеха вътре, без да ме интересува кой е спрял на тротоара и чия конкретно е колата, да се промушваме покрай нея, всеки път има много коли там, паркинг и си позволяват да правят каквото си искат, а те са хората, които трябва да контролират това невъзможно нещо, нито долу по улицата да ходиш, нито по тротоара. Изумих хората с това, което се случи, а една млада жена насреща ми направо се разпищя, била съм страшна гледка!  Joy Joy Joy Обикновено сина си вадя от калта, този път себе си! Умирам от смях сега като се сетя, но и всичко ме боли в момента, незнам защо, не се ударих, само пообелих колената!

# 82
  • Мнения: 511
Краси,какво става с детенце,помогна ли биогайа,или въобще не се стигна до ползването и?

# 83
  • Мнения: 919
Краси,какво става с детенце,помогна ли биогайа,или въобще не се стигна до ползването и?
Ами не се стигна. Hug
Здравичка е и от вчера е на градина. GrinningДнес и голямата е вече на училище.
Пазете се,че е много гаден тоя вирус. Confused

# 84
  • Мнения: 511
Какви са симптомите?Как започва,че днес малката ми се събуди с болки в коремчето?Ще видя как ще е и ако продължи да се оплаква има биогайа ще и дам и трябва да ходим на градината,няма кой да я гледа,аз съм с нея там втора смяна.

# 85
  • Мнения: 919
Какви са симптомите?Как започва,че днес малката ми се събуди с болки в коремчето?Ще видя как ще е и ако продължи да се оплаква има биогайа ще и дам и трябва да ходим на градината,няма кой да я гледа,аз съм с нея там втора смяна.
Силни болки в корема,гадене,повръщане.Аз имах и главоболие и изобщо всяко мускулче ме болеше.Някой имат Т. ,ние лично и петимата /с майка ми/ нямахме.И много силна отпадналост.Направо едва седях  и чатех легнала на дивана до понеделник. Laughing

# 86
  • Мнения: 511
Ох,дано да се разминем
Да не ни повали този вирус
Засега си играе и само като я попитам дали я боли тогава казва ,че да и показва около пъпчето 

# 87
  • Мнения: 317
Доза сутрешен смях и от мен:
http://www.mediashare.bg/videos/564/jeni-zad-volana---unikalna-kompilaciq.html
Отдавна не се бях смяла толкова:)

# 88
  • Мнения: 882
Здравейте Hug
Докато се запиша, то станало 6 страница.

Вълчо, много се радвам за детето ти. Винаги съм вярвала в това, че всяко зло е за добро. Смехът и радостта сами по-себе си са си едно малко чудо.
Пази се, обаче от тази чаровница Габи. Naughty Като нищо, ще ти разцелува брадата Joy

Иги  Hug, представих си те и не мога да спра да се смея. Дано да не си се ударила лошо Praynig и да не си уплашила Лъчето.
Последният път, когато това ми се случи на мен, се наложи да ме гипсират и вместо да рева от невероятната болка, която изпитвах, аз се заливах от смях. Докторът не беше много убеден, дали нямам психически отклонения.

ИЯ, Благодаря ти за статията  Laughing Невероятна жена си, невероятна майка.  Heart Eyes

Айнурче, пиши как си?

# 89
  • Мнения: 4 586
Габи ще предпочете брадата, ако и се наложи да се търка с вълнен чорап.
Снощи е бил купона тук, но сме решили да си лягаме до 21, най-късно 21.30.
Понякога успявам да ги приспя.

Общи условия

Активация на акаунт