Жената Близнаци ?!

  • 36 373
  • 725
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 5 001
Баба Марта прати вест, ДА НЕ СЕ РАБОТИ ДНЕС!
Да качим краката на бюрата и да се чешем по главата....
бели, румени, засмени... от божествен мързел днес опиянени!
След кафенцето горещо иде време и за още нещо...
сандвич със кюфте и много бири със мезе...!

ЧЕстита Баба Марта!!!
hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

НапраУ мЪ умря!  Joy Joy Joy

# 661
# 662
  • Мнения: 24
 Здравейте момичета.чета ви и се изкуших да ви попитам.Надявам се да не звучи глупаво.
Аз съм овен.но имам момиченце близнаци.Тя е почти на две години.Характера и вече се проявява или характерите......ха ха
Ако можете и ако искате разбира се да ме посъветвате кой е най-добрият начин да я направя щастливо дете.Много я гушкам,показвам и нови неща.опитвам се да я разнообразиявам.Водя я да си играе с различни деца.....рядко и се карам,оставям я да открива света сама.....Прави ми впечатление,че обича хора и нови места,повече от която и да била играчка.
Общува без проблем с нови хора.....какво друго.....Кажете ми някои тайни,които могат да ме насочат как да я направя по-щастлива.

# 663
  • Мнения: 2 433
За 2 години не мога да отговоря Mr. Green забравила съм тогава какво ме е впечатлявало.
В по-късните години най-много ценях "свободата на словото", зачитането на мнението ми, и поощряването в различните ми нови увлечения /кръжоци, хорове, танци, викторини...и т.н./

# 664
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Аз също не помня на две години като съм била Mr. Green
Ама по късно от както си спомням е да съм самостоятелна,да правя това което ми харесва а не да ми се налага мнение,свобода,поощряване  Peace Peace

# 665
  • Мнения: 335
честита да е баба марта
за пръв път от много време досега, днес не ми е рпазнично, а аз по принцип имам специална окраса за всеки празник, правя нови не6тапо витрините, а сега някакси мн бързо стана март, о6те ми е януари в главата Simple Smile

# 666
  • Пловдив
  • Мнения: 614
АЗ ПЪК ИСКАМ ДА ИДВА ПРОЛЕТТА  Rolling Eyes Party Това е любимият ми сезон  Hug Hug Hug

# 667
  • Мнения: 2 433
аз пък искам да идва лятото -  да ги махна тия много дрехи от себе си!!!
Обичам снега...но на студ зор деяна Embarassed

# 668
  • София
  • Мнения: 315
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!!!Да сте живи,здрави,весели,засмени,румени и бели Simple Smile
Да си кажа и аз за косите WinkВ момента съм със средно дълга коса,но незнам до кога.Никога не съм била с коса по-къса от раменете(поне не в съзнателния ми живот)Винаги,когато отивам на фризьор знам как да ме пострижат,но почти винаги не съм доволна как са ми изпълнени указанията ooooh!(не попадам на фризьор ли,що ло)и почти винаги се дооправям с ножицата,може и един косъм да отрежа,но все режа нещо Mr. GreenНаумя ли си да се постригвам и все това ми е в главата.С каква прическа,пък дали да не се боядисам и така,като ходя по улиците и гледам хората в главите с какви прически са Mr. GreenТа така,момичета,скоро трябва да ходя на сватба и ми предстои точно такова изпитание Grinning Днес ми е особенно празнично и готино!Весел празник и на Вас!!!

# 669
  • Мнения: 207
Здравейте момичета.чета ви и се изкуших да ви попитам.Надявам се да не звучи глупаво.
Аз съм овен.но имам момиченце близнаци.Тя е почти на две години.Характера и вече се проявява или характерите......ха ха
Ако можете и ако искате разбира се да ме посъветвате кой е най-добрият начин да я направя щастливо дете.Много я гушкам,показвам и нови неща.опитвам се да я разнообразиявам.Водя я да си играе с различни деца.....рядко и се карам,оставям я да открива света сама.....Прави ми впечатление,че обича хора и нови места,повече от която и да била играчка.
Общува без проблем с нови хора.....какво друго.....Кажете ми някои тайни,които могат да ме насочат как да я направя по-щастлива.

Моята майка е лъв и е много властна и налагаща се натура,нетърпяща възражения.Имам спомени от много ранна вазраст - 1-2г,някакви "пресветления" да не ми се смеете,но тогава много си обичах мама,радвах се като и помагах да готви,да бърше прах,да простира,някак се чувствах част от света на големите.Така че за този период бих те посъветвала да я включваш повече в заниманията и на големите,един вид я приемаш за равна.Моите проблеми с майка ми започнаха в пубертета и за сажаление отношенията ни много се промениха,защото може би в тази възраст имах нужда повече от приятелско разбиране,доверие,а не едностранчиво налагане на мнение с аргумента: "Защото съм ти родител".Бих те посъветвала да намериш някакъв подход в тази трудна възраст,така че детето да усеща,че търсиш и неговото мнение,че обсъждате нещата,нека има диалог.Сега се давам сметка,че и аз съм си била типичен тинейджър,с "грандиозните" проблеми - пъпки/иванчо не ме харесва/искам точно тези дънки и никои други и т.н.,които за възрастен човек са смехотворни,но все пак това за мен е било важно на някакъв етап,а не срещах взаимност.А пък и досега не разбирам какво толкова сърцераздирателно намери майка ми във факта,че съм се прибрала 21,15 , а не както съм обещала 21ч,че всяка покупка на нова дреха трябваше да бъде съобразена първо с нейното мнение,иначе не ми я купуваха,това ме накара да се затворя към нея и да не споделям нищо,защото така или иначе нямаше да срещна разбиране,нямаше разговори,за да ми изяснят например,че са се тевожили да не ми се е случило нещо - тръшкаха се врати и ми се сърдеше,което в един момент просто престана да ме интересува.И досега сме със различен стил,различни възгледи и раждането на малката ни сближи отново,но и досега с баща ми мога много по-спокойно да общувам и да говоря за важните неща.Пожелавам ти да намериш правилния път към детето,защото не би трябвало да има по-близък човек от мама  Hug

# 670
  • Мнения: 24
Здравей Jerry.Много благодаря,че си отделила време да ми отговориш.Прекрасно си разбрала и въпроса ми и намирам много неща,които са важни за мене в отговора ти.Благодаря ти от сърце!

# 671
  • Мнения: 33
 Здравей,milena7303
Близнаците имат нужда от свобода/лично пространство/,провокиране на интересите им,поле на изява.И разнообразие-в обикновени и грандиозни неща.И някой ,който да устоява на променливите им настроения. Simple Smile
Детето близнак има най-много нужда от сродна душа,която да го подкрепя.
А ти правиш това  Wink

# 672
  • Мнения: 24
благодаря и на тебе Дива Жена.Много красиво си го написала.Благодаря ти много!Намирам неща,които са ми много важни.

# 673
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Милена, и моята майка е овен.... Мога единствено да те посъветвам да не се налагаш явно и заповеднически, че тогава става страшно ooooh!. И още нещо , когато малката порасне ще захваща много и различни неща наведнъж, подтиквай я лекичко поне с едно да продължи да се занимава. Майка ми и до ден днешен я обвинявам, че не е настоявала за някои неща от който  съм се отказвала, а са ми вървяли. Ако се сетя още нещо пак ще пиша Hug

# 674
  • Мнения: 349
И аз близначе Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт