Семейства с Репр. проблеми в "Това го знае всяко хлапе"

  • 3 243
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 908
Да,в предстоящата седмица от понеделник до петък ще се излъчат, били изместени с два дни напред предаванията.

# 16
  • Мнения: 2 422
Ще ги гледам , благодаря за инфото Мира Hug

# 17
  • Мнения: 2 343
Предаванията ще се излъчват от понеделник до петък.

# 18
  • Мнения: 2 422
Почна гледайте...
Дано спечелят повече парички Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 19
  • Мнения: 1 247
дано имат късмет и вземат повечко парички
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 20
  • Мнения: 2 422
Олелеее видяхте ли как ги спасиха Praynig щяха да изгубят парите направо настръхнах оххх много се вълнувам тръпки ме побиха цялата настръхнах Rolling Eyes Party Party Party Party ох как се зарадвах....................

# 21
  • Мнения: 2 343
 Cry аз се прибирам чак сега от работа, ще чакам да го пусна в нета.

# 22
  • Мнения: 3 294
И аз ги гледах вчера , много се зарадвах че спечелиха толкова парички , поне ще си помогнат малко финансово . Чудесна инициатива на БТВ и предаването  Peace

# 23
  • Мнения: 2 422
Гледахте ли днешното предаване браво на Катето браво спечелиха голямата сума Hug

# 24
  • Мнения: 2 343
И аз гледах   Party

# 25
  • Мнения: 1 247
гледах  Peace
много им се радвам за всеки един спечелен лев
нека има повече такива предавания да ни помагат Praynig
щото ония идиоти само лъжат и ни пренебрегват от народното събрание #2gunfire

# 26
  • Мнения: 3 010
Аз сега  гледам записът от в4ера, а утре ще дават семейството спечелило 36 000 лв. Гледайте го  Peace

# 27
успех на всички двойки и дано късмета им донесе така желаните положителни резултати от опитите инвитро. Praynig

# 28
  • Мнения: 3 294
Аз неможах да ги гледам вчера , хванах ги напрая като спечелиха 3000 лв.  и много им се зарадвах  Peace

# 29
  • Мнения: 4 020
Много е хубаво , че се дава тази възможност. Леле първата двойка как се притесняваха, милите  Hug
Дано някой да спечели и голямата сума

(Не знам с кого да споделя, но вчера нещо във въпроса от рубриката "чужди езици" ми се стори не както трябва - аз съм дълбоко убедена, че  I was hearing you e грешно, т.е този глагол не се употребява в продължително време  newsm78  newsm78  newsm78)

Общи условия

Активация на акаунт