Да питам сега мамите- туристки!

  • 1 188
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 280
Аз също ви препоръчвам Флорида а също така и Лас Вегас (но да не е през лятото Simple Smile

# 16
  • Мнения: 4 244
Лили, изчакай да се върна октомври с пресни спомени   Mr. Green
Разходката ни ще е от Финикс до Лос Анжелис
Ще имаме посещение в Гран Кениън, Йеолустон парк, в Дисни в Л.А. Сий уърлд в Сан Диего, разходка по Беверли Хилс
Ще има и за финал разходки из Сан франциско
А забравих и спирката в Лас Вегас
Това при нас е организирано и ще спим по разни мотели

# 17
  • Мнения: 4 399
Ние направихме съвсем наскоро едно незабравимо пътуване до САЩ, но не мога да ти го препоръЧам нито като евтино, нито като нещо с дете защото беше страшно уморително. Като цяло покрихме югозападните щати. Бяхме в Сан Франциско, Сан Диего, Лас Вегас. Заслужава си да се видят, макар Че в Сан Франциско винаги е студено (с изклюЧение на зимата май). За Лос Анджелис всиЧки ми казаха Че не си струва. Ако искаш да видиш природа каквато не си сънувала в Европа, това е мястото. Не знам колко каниона обиколихме. Сред тях разбира се Гренд Кениън, Кениън Ленд, Цион кениън (ох, не знам така ли се пишат на български). Освен това посетихме Гренд Риф, АрЧес парк, Йоземити, Секвоя парк, пустинята, вклюЧително и Дед Вели с най-ниската тоЧка в северното полукълбо. И със сигурност пропуснах нещо, но всиЧките си заслужават. Трябва ти обаЧе много време, ние бяхме там 1 месец и също задължително ти трябва кола.

# 18
  • Мнения: 676
Аз пък ти препоръчвам Орландо, Флорида. Миналия декември бяхме там за 8 дни - прекарахме ги в тичане по увеселителните паркове на Дисни уърлд. Бяхме и до Кейп Канаверал и видяхме къде се строят и от къде излитат совалките. Това е местенце (Дисни), което трябва да се види - невероятно е! Щерката (голямата де, аз тогава бях в 5-ти месец) беше най-щастливото дете на света. След 3-4 години смятаме пак да отидем там, вече с двете щерки Mr. Green

И аз мислех да се "изкажа" по въпроса, но си изтрих мнението, защото питането бе до САЩ-ките майки. Сега се включвам, за да подкрепя Снежи - Дисни трябва да се види!! Тъкмо докато се наканите Оливия ще стане на подходяща възраст, но имай предвид, че може и да е прекалено малка. Аз си мисля да заведа Изабела, (когато стане на 6-7 години живот и здраве), защото сега се страхува от доста неща.
Лаура не съм питала само мамите от Сащ, а всички, които са били там, пък не само, тези, които са чували за интересни местенца, също могат да ми пишат. Събирам всякаква информация! Grinning Grinning

Е ...щом може и ние да се изказваме  Laughing Wink подкрепям с 2 ръце Снежи и Лаура. Но аз също мисля да из4акам докато Раян порасне 4е сега го е страх да се вози на по4ти вси4ко, а и не го пускат също така, защото е малък.

Общи условия

Активация на акаунт