За сутрешния памперс

  • 2 266
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 427
Ама ние иначе си пийваме водичка.Докарваме ги до стотина грама.Затова и ми става чудно ,че пишка по-малко.Не че е съвсем сух ,но почти.Затова я изчаквам да се наяде и още около половин час и тогава вече е за смяна.

# 16
  • Монреал
  • Мнения: 631
Нашият памперс тежи едно кило сутрин
Е, чак пък кило... Wink  Shocked Аз съм теглила нашия с домакинско кантарче и повече от 400 гр. не е тежал. Но всичко е възможно.

# 17
  • Монреал
  • Мнения: 631
Ей, Мариянче Wink ,
при малките хора е така, както при големите. Някои големи стават да пишкат нощем по веднъж, че понякога и по няколко пъти, а други големи, след като заспят дълбоко, откарват чак до сутринта без пиш. И с малките бебоци е така.
Така че, "няа съ плашункаш" - цитирам един тати, познат на нашия тати, ама това друга тема Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 6 743
спи от 8.30 до 7 сутринта,без да се буди
Off: Как го постигате това със спането Thinking ,а сте мънички като нас.Моят син се буди към 2 и  в 5:30-6 пак.Нямам идея как да го накарам да спи от 8 до 6 поне?! newsm78

# 19
  • Мнения: 1 313
 Това е много индивидуално-не мисляя че има правило кога и по колко трябва да пишкат

# 20
  • Мнения: 1 427
спи от 8.30 до 7 сутринта,без да се буди
Off: Как го постигате това със спането Thinking ,а сте мънички като нас.Моят син се буди към 2 и  в 5:30-6 пак.Нямам идея как да го накарам да спи от 8 до 6 поне?! newsm78
Ив,не сме правили нищо ,за да спи така. Simple SmileПросто в началото след изписването спря да се буди в 12 за храна,по късно постепенно от 3 почна да се буди все по-късно и ето сега вече е на този режим.Понякога го откарва и до 8.Но за сметка на това през деня започна да спи все по-малко. newsm45Явно си расте мишлето.

# 21
  • Мнения: 5 577
Нашият памперс тежи едно кило сутрин
Е, чак пък кило... Wink  Shocked


Ние сме имали 850 гр, така, че е абсолютно възможно!

# 22
  • Мнения: 844
Моят човек вода не пие и понеже спи непробудно от 20.00 до 5 сутринта, памапата му е малко напишкана, хапваме и тогава я пълним, но така, че тичаме на чешмата от мноооого акита. #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт