Ще гласувате ли за парламент?

  • 6 415
  • 250
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 401
Аз се чудя няма ли начин гласовете отървали Галев от съд и присъда да бъдат обявени за недействителни. Защото няма човек на който да не му е ясно, че тези 13 хиляди и кусур гласа не са събрани на добра воля.  Наистина ли бъдещето на България вече е в ръцете на престъпниците? 

# 211
  • Мнения: 234
За съжаление след които и да е избори, след първата година управление, България все се оказва управлявана от престъпници  Tired
Но ще гласувам, няма да се откажа  Naughty А съкровената мечта на управляващите е по-малко хора да гласуват  ooooh!

# 212
  • Мнения: 743
Аз ще гласувам. Все още се надявам един ден да има полза от това, че гласуваме.

# 213
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Ще гласувам разбира се, отново с голяма надежда, че тройната коалиция ще е само лош спомен.

# 214
  • София
  • Мнения: 717
Ще гласувам! На всички избори съм гласувала и сега няма да пропусна.

# 215
# 216
  • Мнения: 948
Ще гласувам, да.

# 217
  • Мнения: 93
Всичко се върти в един омагьосан кръг. Държавата ни е обречена и ние не можем да направим нищо друго освен да сме мазохисти. Тези, които не издържат заминават в чужбина. Прави са хората, като казват, че в чужбина може да е робство, но такова робство, като в България няма. Жалко е!  Cry

# 218
  • Мнения: 4 586
Ще гласувам разбира се, отново с голяма надежда, че тройната коалиция ще е само лош спомен.
Така като гледам, пак ще е тройна. Ако се стигне до коалиция изобщо. Може да живеем доста време без парламент.

# 219
  • Мнения: 227
Ще гласувам.

# 220
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Ще гласувам  Peace

# 221
  • Мнения: 5
да както винаги

# 222
# 223
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Нещо не ми харесват имената в нашия МИР, та започвам да се разубеждавам.

# 224
  • Мнения: 4 916
Ще гласувам разбира се, отново с голяма надежда, че тройната коалиция ще е само лош спомен.
Така като гледам, пак ще е тройна. Ако се стигне до коалиция изобщо. Може да живеем доста време без парламент.

Без парламент няма как да останем, виж обаче чакането за правителство може да се проточи доста. Жал ми е за политическите репортери, пак няма да видят морето.

Общи условия

Активация на акаунт