Фирма за мебели Ирим

  • 12 570
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18 542
Извинявай, ако ти пречим, пиши на модератора.  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 3 688
Не не ми пречите Simple Smile,но няма смисал !

# 17
  • Мнения: 18 542
За теб не, но на някой коментарите може да са от полза.
Аз лично не бих си купила такива мебели. Единствения им плюс е цената, сигурна съм, че качеството им не е кой знае какво, макар че всичко зависи от очакванията и изискванията на клиента.
  bouquet

# 18
  • Мнения: 953
Отидох в магазин и там имаше техните каталози.

# 19
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Не сме поръчвали мебели от тази фирма, но преди една седмица си харесахме спалня в техния каталог. Само че искахме да е с размер 144. Ми не искаха да ни направят отгоре рамката. Уж нямало да може да се огъне. Става въпрос  за комплекта "Лагуна". Затова си поръчахме същата от "Стефани стил" - съгласиха се хората и казаха, че всичко е възможно.

Друго. В Еником на Ирим спалнята с гардероба излизаха със 170 лв. по-скъпо отколкото от магазин "БГ Мебели" или "Европа" на Орион.

# 20
  • Мнения: 1 988
На живо са същите като на каталога-дори стикерите си ги има(защото нашите ги открихме по-късно в кашоните) Embarassed
Детската специално още като я видях в каталога и се влюбих в нея-харесвам си ги  bouquet

# 21
  • Мнения: 359
Знаете ли дали ги предлагат и в София?

# 22
  • София
  • Мнения: 3 688
да ние ги гледахме в Лабиринт

# 23
  • Мнения: 2 231
Ми чудя се дали да не поръчам детска стая от тази фирма. Аз да си я наглася с различни модули, ама не може ли някой да пусне и реални снимки на нещо произведено от тях. newsm78

# 24
  • Мнения: 535
Ми чудя се дали да не поръчам детска стая от тази фирма. Аз да си я наглася с различни модули, ама не може ли някой да пусне и реални снимки на нещо произведено от тях. newsm78

И аз това се чудя - никоя детска не ми харесва точно по предложената комбинация (на всякакви фирми), а за проект искат майка си и баща си - е няма да дам 5 хил. лв за детска в скоро време  Crossing Arms

Ако galaMa ни направи тази услуга да си нащрака детската стая отблизо ще бъде супер  Praynig   Hug

# 25
  • Мнения: 2 231
 Zagorka, И АЗ СЕ НАДЯВАМ newsm53.   реших, че с готови модули може би ще излезе по-ефтино Thinking

# 26
  • Мнения: 166
Ние направихме поръчка чрез мебелен магазин/по наш проект/на обзавеждане  за хола-секция,тв шкаф,комп.бюро и холна маса-доволна съм-изпълниха всичките ми претенции.След това направих поръчка /пак при Ирим/ за спалнята-над скрина си поставихме огледало с рафтове.Аз харесвам това,което получих.Цената също .Съжалявам,че не мога да ви покажа снимки... Embarassed

# 27
  • Мнения: 6
Ние си поръчахме две детски от Ирим.Единствено и само заради ниската цена.Имайте впредвид че въпреки предварителната ми нагласа за качеството върнахме двете легла -бяха страшни , опасни и все в този дух
Така че мога да кажа само ако имате повече пари просто не си поръчвайте при тях.Впротивен случай -става но с презумпцията че след 2-3 години ще се сменят просто повече не могат да издържат.Ще се опитам тези дни да кача снимки нищо че не е съвсем готово всичко.

Общи условия

Активация на акаунт