108 DE или голямото дебнене на самолетни билети и почивки

  • 10 538
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 610
Цамбур...
Шоши, само 6 месеца назад дават пари.И аз мислех, че няма да ме огрее, пък виж дадоха ни някакви за втората година на Мая и за 6 месеца от третата по 15 евро на месец. 15, кат'15. Пусни онлайн, става бързо и безболезнено, накрая печаташ и подписваш.Давам акъл, но не съм се организирала още.

# 16
  • Мнения: 2 567
Шоши, разкажи за теста повече  Flutter
Пепе, изпитът беше Zertifikat Deutsch на Goethe Institut. Писмен и на сл. ден устен. Писменният трае към 3ч- упражнения за четене, писане, слушане. На устния ти тръсват "партньор" и с него разговаряте по 3 предварително зададени теми Grinning На страницата на Гьоте Институт има примерни тестове, за който му предстои Peace
Риен, ок, може и да пусна. Спира ме факта, че прескачаме посочения доход от 16.500? Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 3 880
Цоп и аз в новата тема Simple Smile
Гея, да ти е жив и здрав Алекс  bouquet

И мен ме беше тръшнало вчера нещо Sad с температура, гърлобол, кокалобол и други екстри. Цял ден се търкалях в леглото и треперих . Добре че ги моря бързо бацилите и днес съм пушка, като изключим главоболието.

За У-тата и на нас ни напомнят от касата (сегашната де, предишната не си даваше много зор). Освен че напомнят, че е време има и описано какво ще се преглежда на поредното У, какво трябва да може детето на тази възраст и т.н., не го намирам за лошо....

Малко снимки и от нашето посещение в снежната планина Simple Smile Хубаво беше, ама малко беше Wink. Нашата скиорка буквално за час и половина се научи да управлява ските (а не те нея Laughing) и то в началото имах чувството, че е безнадежден случай, защото го беше обърнала на майтап и само се смееше и издаваше нечленоразделни звуци, обаче като й мина лигавенето се стегна в кръста и стана работата Simple Smile.

# 18
  • Мнения: 166
Шоши, разкажи за теста повече  Flutter
Пепе, изпитът беше Zertifikat Deutsch на Goethe Institut. Писмен и на сл. ден устен. Писменният трае към 3ч- упражнения за четене, писане, слушане. На устния ти тръсват "партньор" и с него разговаряте по 3 предварително зададени теми Grinning На страницата на Гьоте Институт има примерни тестове, за който му предстои Peace
Риен, ок, може и да пусна. Спира ме факта, че прескачаме посочения доход от 16.500? Rolling Eyes

Аз предната седмица получих писмо Bazerische Stattsministerium, в което ми съобщават, че вдигат дохода на 25 000 ? за семейства. Но току що по-старателно го прочетох и пише, че важи за деца родени след 01.04.2008, което май не ви устройва вас.  Sad
Биба готЕни снимки. И аз искам дълга почивка на скиииии

# 19
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Привет-мривет и от нас! Много студ на вънка Shocked И стачка на транспорта ще има Confused Благодарим за поздравите, ето малко снимки от купона

# 20
  • Мнения: 3 521
Гея, много готини снимки. Вече си е голямо човече Laughing.

Бибс, Леа е страхотна хубавица Flutter.

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 14:24 от surfline

# 21
# 22
  • Мнения: 1 178
Не обичам zимата, zаради студа, но гледайки снимките ми се прииска да съм на мясото на Леа  Wink много красиво...

Та да се оплача от летящия Берлин, сложиха ни 60Е такса обработка при условие, че купуваме он лайн (4*15Е ) ми не е честно  Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 1 584
Бибе, страшни са снимките. А вие сега сами ли я учихте? Ние като бяхме 1 ден един приятел учи Ясмин, после пробвахме ние - еее такова лигаване му удари с нас ...Затова - само на учител отсега Naughty

# 24
  • Мнения: 3 880
Майра, тази година не я пратихме на училище, защото бяхме за малко. Свекърът също беше там, та и той удари едно рамо в ученето. Всъщност в началото май само аз я "учех", защото двамата мъже си плюха на ските и хванаха гората, обаче като им се накарах, че при наличието на двама каращи ски е срамота аз- некаращата да уча детето как се кара hahaha положиха повече усилие Laughing Качваше се с тях на влека и ги следваше надолу, а аз мускули развих преди това да я дърпам по баира Laughing Следващият път обаче ще е пак на училище, но при "големите", от 5-6 години ги учат по пистите, а малките са на едно заградено пространство с малко баирче, по което се спускат и миналата година бързо й омръзна...

# 25
  • Мнения: 71
За Landeserziehungsgeld имам документите от преди не знам колко време, но все си мисля, че няма да ни огрее и затова не ги попълвам. Thinking


Момичета,тези   пари  само  в Байерн  ли  ги  дават  или  са   нормалните  ерциунгс  гелд?  Не   схващам?  Някой  в  НРВ   кандидатствал  ли  е   за  такива/ в  случаи  ,че  да  моля  за  линк   Hug благодаря  ви!

# 26
  • Немция
  • Мнения: 6 878
Понеделничен поздрав и от мен!

Аз приключих с практиката, така че засега ще съм по-често на линия тук.
За съжаление нямаха свободно дългосрочно място във фирмата за мен, но аз това си го знаех от самото начало. Ще я мъдря по-нататък с професионалната реализация. Макар че няма да е никак лесно, защото...
Не съм се похвалила тук, че съм на път да стана мама в началото на август, живот и здраве. Mr. Green За нас с мъжа ми беше изненада, тъй като октомври месец тъкмо ми установиха хормонален проблем, а и преди 3 години имах гинекологична операция, така че беше почнала да ме напуска вярата, че бебето ще се получи по естествен път. Да, ама не. Sunglasses
Така че... ще ставам пълноправен майчински член на форума.

Да не пропусна комплиментите за сладките снимки на Биба и Гея!

# 27
  • Мнения: 293
Аууу бибитка чак се разтреперих от радост  Hug, моите най-искрени пожелания за леко бременеене и здраво бебче след 9 месеца!  Hug Вие май точно коледно сте го спретнали  Wink

# 28
  • Немция
  • Мнения: 6 878
Сю, голяма си сладурана! Благодаря ти много за пожеланията! Hug Не е коледен подаръка, а е плод на есенна ноемврийска любов! Mr. Green

# 29
  • Мнения: 3 521
Хълцук - най-хубавите лъвчета се правят през сивият ноември. Кой не вярва да пита майка и татко Mr. Green!
Честито и тук Бибитке Wink. Лека и безпроблемна бременност Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт