Типовете гърди

  • 7 003
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 405
Почти всички мъже обичаме гърди.

В профила ти е посочено, че си жена  Simple Smile

а понякога някоя се престрашаваше да си признае кокершпаньолски уши  Grinning

или поне пастетки (печени филийки с пастет, който се набръчква по специфичен начин при термична обработка)  Laughing

# 16
  • Мнения: 2 448
целта на темата е забавление,ти какво очакваш от клюкарника-,,война и мир'' в електронен вариант?

Не, очаквам като се предлага забавление в женски форум (защото тук мъжете се броят на пръсти) да е нещо свързано с мъжки атрибути, не с гърди.  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 4 300
Ще ме карате да пека филия с пастет сега:)

# 18
  • Мнения: 274
Незнам защо, но гледайки аватара на Блонди, си мисля че нейните са точно Хляб Добруджа.

Абе важно е гърдите да са на широка основа и да са големи.

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 13:47 от Марадона

# 19
  • Мнения: 15 619
Абонирам се.... да слушам накъде върви разговорът, де... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 478
Най-добре е авторът на темата да реши мъж ли е ,жена ли е.....и после да ни обясни какъв е смисълът на това,което го вълнува newsm78

# 21
  • Мнения: 78
Забавно, а къде са снимките линкът не ми се отваря.

# 22
  • Мнения: 3 157
Най-добре е авторът на темата да реши мъж ли е ,жена ли е.....и после да ни обясни какъв е смисълът на това,което го вълнува newsm78



За кого е най-добре,че не ми стана ясно?Ти четеш само теми,публикувани от мъже ли,що ли?Или се чудиш за какво да се заядеш-щото друго освен заяждане в поста ти не виждам.
Не мисля,че ВИ дължа обяснения(когото и да визираш с това мн.число) за пола,ориентацията,религията или намеренията ми...

# 23
  • Мнения: 2 388
Много интересно. Не знаех, че има толкова много видове, а аз се интересувам от женските гърди.

# 24
  • Мнения: 2 478
Най-добре е авторът на темата да реши мъж ли е ,жена ли е.....и после да ни обясни какъв е смисълът на това,което го вълнува newsm78



За кого е най-добре,че не ми стана ясно?Ти четеш само теми,публикувани от мъже ли,що ли?Или се чудиш за какво да се заядеш-щото друго освен заяждане в поста ти не виждам.
Не мисля,че ВИ дължа обяснения(когото и да визираш с това мн.число) за пола,ориентацията,религията или намеренията ми...

За теб самият/самата е най-добре да се уточни пола ти.Мен лично никак не ме вълнува.
А не си ми никак интересен/на,че да се заяждам с теб.Интересуваше ме единствено замисълът на темата ти.А то се оказа,че няма такъв.

# 25
  • Мнения: 3 157
Ми чети,бе жена,аз съм написала малко по-горе каква е целта на темата......не е нещо дълбокомислено,та ще те разочаровам ако си се надявала да научиш нещо велико или мъдро,целта е просто...забавление.Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 17
Offtopic:
Ако беше отворила връзката щеше да забележиш, че авторката на поста е копирала изцяло текста от въпросната връзка. Там автора е мъж.

# 27
  • Мнения: 2 196
Много интересно. Не знаех, че има толкова много видове, а аз се интересувам от женските гърди.
Значи много си изпуснала. Преди време в КМ имаше конкурс за най-пищна гръд, с нагледен снимков материал. Laughing

# 28
  • Мнения: 2 388

Наистина съм изпуснала. Може ли линк Praynig
Ще те черпя сутиен. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 196
Отдавна беше, а и снимките бързо ги махнаха. Wink

Общи условия

Активация на акаунт