Синът ми отказва адаптирано мляко

  • 1 467
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11
Nova 81 не давам никаква кърма,вода също не пие само сок разреден с вода.днес пробвах  с една лъжица каша елда в млякото и си го изпи,ако трябва така ще е....

# 16
  • Мнения: 18
Nova 81 не давам никаква кърма,вода също не пие само сок разреден с вода.днес пробвах  с една лъжица каша елда в млякото и си го изпи,ако трябва така ще е....

Ами моят съвет е наистина да слагаш нещо в млякото,за да се промени вкуса му;във водата слагай малко от сокчето колкото да се подслади мъничко,или давай чайче с малко захар-впрочем може и във водичката да слагаш мъничко захар.Аз салагах на моя бебчо когато беше на 1-2 мес.,така че смятам че няма да й навреди.Успех! Simple Smile

# 17
  • хасково
  • Мнения: 378
И ние имаме същия проблем, всички млека съм пробвала без нан,но неиска да пие и сега караме без мляко само 4 яденета от кухнята.Давам по малко сирене на ден и това му е калция,но като неиска така ще е .

# 18
  • Мнения: 18
И ние имаме същия проблем, всички млека съм пробвала без нан,но неиска да пие и сега караме без мляко само 4 яденета от кухнята.Давам по малко сирене на ден и това му е калция,но като неиска така ще е .

Много хубаво че поне от кухнята яде храните,само че ние все още сме хапвали много малко неща - алергичен е към някои храни,и когато давам нещо ново изчаквам 1-2 дни за евентуална реакция.Ще мине време докато го запиша на кухня.
А щом яде сирене не даваш ли кисело мляко????

Общи условия

Активация на акаунт