След СЕКЦИО..........

  • 20 090
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 789
Аз лично нямам подобна издутина, но кожата ми около срязаното ми е като "изтръпнала", безчувствена е

# 16
  • София
  • Мнения: 1 139
Болка не усещам,по-скоро някакъв дискомфорт отвреме навреме.
И чувството на изтръпнало го имам,но е в доста по-лека форма отколкото в началото.

Подуване също имах,по-силно изразено в ляво,не си спомням обаче
кога изчезна.Упражнения не съм правила.

# 17
  • Мнения: 2 374
Аз лично нямам подобна издутина, но кожата ми около срязаното ми е като "изтръпнала", безчувствена е
Да и на мен ми е така,вероятно никога няма да усетиш това място,обаче сега забелязвам,че съм почнала да го чувствам повече от преди.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 271
По-добре иди при док, който ти е правил секциото и да те види.

# 19
  • Мнения: 206
Не бих казала че ме боли, като че ли ме боля само първите няколко дни, но нямам такава"качулка" както я описвате и все още ми е безчувствено мястото около разреза Peace Laughing

# 20
  • Мнения: 2 334
Подутина не съм имала но имах неприятно усещане като се пипам по операцията 2-3 месеца след това.Мисля че е нормално ,но ако нещо те притеснява се обади на лекаря които те е оперирал  Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 17 592
Не си спомням да съм имала подобни неща... newsm78

# 22
  • Мнения: 498
Двата пъти съм раждала секцио.Не съм имала подутини,а болката ми изчезна след около месец,след раждането.Защо не се консултираш с лекаря си

# 23
  • Мнения: 494
При мен няма подуване или болка при допир, по добре се консултирай с лекар. Аз от време на време при по- резки движения усещам нещо като придърпване някаде вътре, не е болезнено, просто лек дисконфорт да напомни да съм по- внимателна. И при мен мястото около шева е изтръпнало, почти не усещам нищо при допир там и това малко ме притеснява. Други ден ще ходя на преглед да видя и аз как вървят нещата и дали ще ми разрешат да правя коремни преси вече, че да се птибере коремчето  Laughing

# 24
  • Мнения: 8 999
Нямала съм болки. Само кожата ми беше изтръпнала около белега. За около 1-2 месеца си възвърна чувствителността. Подутини съм нямала никакви. Ако те притеснява, отиди на друг специалист.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 809
Аз лично нямам подобна издутина, но кожата ми около срязаното ми е като "изтръпнала", безчувствена е
Да и на мен ми е така,вероятно никога няма да усетиш това място,обаче сега забелязвам,че съм почнала да го чувствам повече от преди.
Явно при всеки е различно, защото аз вече си усещам мястото, не е изтръпнало никъде и си имам чувствителност, която се възвърна преди около месец. Така че предполагам и при теб ще се появи чувствителността и няма да ти е изтръпнала кожата завинаги.

# 26
  • Мнения: 119
Най-добре отиди на лекар.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 735
Не съм имала нито болки,нито подутини.Тъй или иначе месец след раждане се ходи на преглед,така че питай лекаря си.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Нищо не ме е боляло.Изобщо.

# 29
  • София
  • Мнения: 5 289
И аз не съм имала болки, бучки и подутини, единственно изтръпването,което продължи доста дълго време.Дори като се прибрах мъкнех кофи с вода за ваничката като къпехме малкия, не съм имала никакви проблеми слава богу.Обаче най-дразнещото ми е, че при белега ми стои мястото като прищипано егаси,много гадно, дали някога ще се позаглади. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт