Споделете 94

  • 21 017
  • 756
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 462
Kатюша , кво е това дето си слагаш в устата както си така полегнала с тази ефирна нощница ???Гледам , гледам и не мога да разбера   ???? newsm78

# 691
  • София
  • Мнения: 177
Kатюша , кво е това дето си слагаш в устата както си така полегнала с тази ефирна нощница ???Гледам , гледам и не мога да разбера   ???? newsm78

Излива си червено вино от чаша. Или кръв. Mr. Green

Мен пък ме затруднява новият аватар на Вълка. Сношават ли се, или играят поло? Thinking

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 23:44 от Гюлфия

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 23 938
Споделям безсъние. Ужасно ми се спи, а не мога да заспя и само се въртя в леглото. Пуснах лаптопа, поне да оползотворя времето. 1countingsheep

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 23 938
Вълк, мислех аз да се жертвам, да ти го разрежа, ама...гледам Бу се е вредила. Flutter
Харесвам Климт, може скоро и аз да си сложа нещо негово за аватарче, стига с таз салата. От къде се намират подходящи размери или трябва сама да си окълцам картината?

# 694
  • Мнения: 7 837
Янтре, стопли си малко прясно мляко с мед. Винаги ми помага.

# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 23 938
Няма мляко Sad

# 696
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Имам рожденик! Да ми е жив и здрав! Да има сили да се справи с това, с което се захваща заради мен и детето! Да е умен и разумен! Да среща добри хора.
Да разбере, че никоя няма да е по-добра от жена му и хич да не се захваща да опитва  Joy

Пфу! Днес станах на време. Да не повярваш! Снощи легнах рано, но в последния момент Рожденикът реши, че ще се гуши при мен и ще гледаме филм. Как да му откажа?! Гледахме Changeling. И стана пак сто часа.
Айде, другарчета, отивам да се глася за работа, че нямам търпение да си изпия кафето преди началото на работния ден, докато все още не са пристигнали всички колеги и едно тихо и приятно.

# 697
  • Мнения: 3 405

Да е щастлив и с късмет!

Споделям усмивки  Grinning

# 698
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Как "няма мляко"?! Laughing

ЧРД на рожденика, Деб Simple Smile

# 699
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Добро утро!
Да споделя, че най-после се сдобих с билети за спектакъла на Камен Донев.

# 700
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Добро утро, мили мои!
Не мога да кажа, че съм много добре, но все пак съм на крака.

Честит рожденик, Деб! Усмивки, здраве и повече късмет му желаем!

Ама и тема сте подхванали по нощите. Експерименти, дисекции, съдебна медицина - между другото това беше единственият изпит при нас, на който всички имахме шестици. Дойчинов /преподавателят/ ни викаше в определен ден в Съдебна медицина във ВМИ и ни вписваше оценките в книжките, без да ни задава въпроси или изпитва. За сметка на това на лекциите му нямаше празно място. Огромна посещаемост. На човекът му е ясно, че от юрист медик няма да стане, но като цяло съдебната медицина е страшно интересно четиво и е много полезна като дисциплина в наказателното и гражданското право. Особено за първото.

ПП - Бу, не се ли измори това емотиконче да влачи коледния подарък? Я му закачи едно сърце или мартеница  Mr. Green

# 701
  • Мнения: 2 829
Честит празник ,Деб!
Да ти е жив и здрав !

Поредна нощ не можах да спя добре.
Ще наблегна на кафето ....отново.

# 702
  • Мнения: 4 371
Честит празник на Деб!

Слушах с половин ухо сутрешния блок на бтв. Защо се опитват да ми кажат, че след като е скъпо, значи е качествено. Пак ще си правят гадно сирене, но ще му сложат висока цена и после бажени са вярващите.

Споделям, че ме боли стомаха, вече ми писна.

# 703
  • Мнения: 4 586
Деб, честито рожденик!
Да се радва на Деб, докато смъртта ги раздели!


Гюлфия, онождат се водните кончета, но мъжкото е хванало за по сигурно женското с клещи - менгеме за тила. Това е подсъзнателен отговор на съня ми от онзи вечер с героини жени-кучки.
Имах колежка, която пращаше живо агънце по автобуса на хазаина на дъщеря си в София. Той пък, лекар, съдебна медицина се оправял с него в банята и със скалпел. Мразел костички в манджата от сечени кости.
Аз ползвам четири ножа с различна форма, големина и острота. 

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 09:17 от Вълкът с дълъг ник

# 704
  • Майничка
  • Мнения: 12 700
Честит ти рожденик, Деб! Да ти е жив, здрав и вечно твой!

Менюто за рожденият ден на №1 ме хвърля в студена пот всяка година. Две от бабите постят в периода, дядото не кусва внушителен списък продукти, рожденичката всяка година ме сюрпризира със смяна на хранителните си навици, а останалите сме чревоугодници и не ядем какво да е. Mr. Green Поне нацелих рецепта за постна торта, която се харесва на цялото семселе. 

Общи условия

Активация на акаунт