Възможно ли е?

  • 3 263
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 135
Моята дъщеря изкара рубеола след ваксинацията на 13 месец, така че да възможно е консултирайте се с лекар .

# 16
Здравей!
Първо питайте от какво е болно детето. Може да е обрив от храна и изобщо да не е някакъв вид шарка.
Аз съм бременна в 9ти месец. от 20.12.2008г.(тогава бях в 7ми месец), групата на дъщеря ми е под карантина заради варицела. Аз съм карала шарките, но все пак се интересувах дали може да се стигне до усложнения. Докторът отрече категорично да има опасност за бебето след 3тия месец от бременността.
Опасната е Рубеола, но нашите деца са ваксинирани на 13месеца и не би следвало да се разболяват.
П.С. Според док дъщеря ми била изкарала на крак варицела и ми препоръчва като порасне малко, ако не се разболее явно да и направя кръвен тест за антитела:-)))
 

# 17
  • София
  • Мнения: 361
Алекс прекара рубеола на 9м - още преди ваксината - много леко я изкара без Т, без нищо само дето имаше пъпки - лекарката  #Shocked , ама то и аз съм карала като малка варицела 2-пъти и за малко са щели да ме уморят щото не повтаряла, той прекара и варицела на 2г1м - без пъпки по тялото - всичките пъпки бяха вътрешни... така, че съм съм свикнала вече да сме частен случай...

# 18
  • Мнения: 2 013
Май е най- добре колкото се може по- бързно да се консултираш с лекар.

И аз така смятам,не губи време.

Общи условия

Активация на акаунт