1001 нощи - екрана погледнете и кърпичките извадете - част 12

  • 24 064
  • 443
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
 Flutter ЦоП Flutter
Аз гласувах с второто: ще искам да поговорим сериозно, за да се изясним
Благодаря, Звездичка, за новата тема.

# 16
  • Мнения: 560
А знаете ли Карен ще убие Онур

Бели буквимайтап Laughing

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 15:08 от vesy1

# 17
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
С бели букви само относно начина, по който реагира Шехерезат, за твърдия и характер...
В оставащите епизоди на Шехерезат ще и се наложи да се промени, Онур в един момент просто превъртя от поведението й и сабирането им не беше възможно ако тя не предприеме промени в отношението си. Не омекна съвсем, но все пак се промени.

Бели букви: как така е превъртял?

# 18
  • Мнения: 184
ще поговорим, но Бену трябва да има едно наум ,на сила хубост не става

# 19
# 20
  • Мнения: 7 914
зарязвам го (и без това харесвам Онур Mr. Green), по повод анкетата Rolling Eyes

# 21
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
зарязвам го (и без това харесвам Онур Mr. Green), по повод анкетата Rolling Eyes



МръсТница  Mr. Green
Ходиш с Керем пък харесваш приятеля му  Joy

# 22
  • Мнения: 959
зарязвам го и без това харесвам Онур, по повод анкетата Rolling Eyes

ах, тиииииии...двойничке на Керем.... Angry

# 23
  • Мнения: 2
Ерика, не съм забелязала дупката за обеца, ще се загледам.Явно Халит Ергенч е свободомислещ човек-няма лошо.
 За анкетата-Аз отдавна изказах мнение, че не харесвам по никакъв начин Керем-ако това въобще е било връзка или каквото и там да си мисли, по вече няма да има нищо м/у нас освен служебни отношения.Зарязвам го и грам не бих съжелявала. Когато човек приема приятели до себе си, то трябва да ги уважава и приема с техните недостатъци и слабости. Освен служебни отн-я такъв човек като него не заслужава любовта на Бену.

# 24
  • Мнения: 7 914
Загалвието на следващата нека да е "четете, пишете и не се сърдете" Joy


зарязвам го (и без това харесвам Онур Mr. Green), по повод анкетата Rolling Eyes



МръсТница  Mr. Green
Ходиш с Керем пък харесваш приятеля му  Joy
иии ама забравих, че трябваше и да ходя с него, за да го зарежа Mr. Green Whistling


Загалвието на следващата нека да е "четете, пишете и не се сърдете" Joy
и кърпичките извадете , че да вържем и малко от сериала Mr. Green

# 25
  • Мнения: 3
Благодаря звездичка!Аз гласувах че трябва да поговорим сериозно.И да Керем става мн нагъл така обижда и двете с това грозно поведение.Означава че не ги уважава аааааааааа!

# 26
  • Мнения: 7 914
зарязвам го и без това харесвам Онур, по повод анкетата Rolling Eyes

ах, тиииииии...двойничке на Керем.... Angry
не съм бре... моногамна съм...ОнурчУУУУУУУуу  Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap

# 27
  • Хасково
  • Мнения: 180
Аз пък ще си страдам тайно  Cry

# 28
  • Мнения: 16

 Стана ми смешно на сцената когато онур и ясемин бяха във тях и говориха.И познаите кое ме накара да се усмихна?Дупката за обеца на ухото на ТОЛКОВА СЕРИОЗНИЯ И С ТАКОВА ВЛИЯНИЕ В ОБЩЕСТВОТО г-н Онур Аксал.Маи младоста му е била мнооого бурна. hahaha
  bouquet
Леееле изпуснала съм  Laughing Ще гледам пак епизода като го качат в бокса. Трябва да видя тази дупка на ухото  Joy

# 29
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
С бели букви само относно начина, по който реагира Шехерезат, за твърдия и характер...
В оставащите епизоди на Шехерезат ще и се наложи да се промени, Онур в един момент просто превъртя от поведението й и сабирането им не беше възможно ако тя не предприеме промени в отношението си. Не омекна съвсем, но все пак се промени.

Бели букви: как така е превъртял?

Бели букви:  Ясмин стана нахална, надяваше се, че всичко между Шехерезат и Онур ще приключи. Прикриваше се под булото на приятелството и прекарваше доста време с него. След провала на сватбата отношенията между Керем и Онур се влошиха до там, че решиха да разделят Биняпа. Онур имаше пълната подкрепа на Ясмин, а Шехерезат буквално подлудяваше от ревност. Постоянно отсвирваше Онур, а когато говореха го обвиняваше, че не я уважава и обича. Тогава на Онур ми писна и на една среща на кея я постави на място. каза и, че никой мъж не би търпял така да се държат с него, да го гонят и обиждат, постоянно да се съмняват в него и да не му вярват. каза, че прекарва време с Ясмин, защото тя го уважава и си прави труда да го изслушва и подкрепя, не го обвинява сляпо за щяло и нещяло, не го унижава с крясъците и позите на обществени места. Каза и че не вярва в нейната любов след като я показва по този начин. Остави я сама на кея и си замина. Бая се стресна момичето.

Общи условия

Активация на акаунт