1001 нощи - екрана погледнете и кърпичките извадете - част 12

  • 24 100
  • 443
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 7 914
добро утро , момичета -  излизаме на бърза разходка, че за филма да се върнем Hug Hug

# 406
  • Мнения: 7
Момичета, вчера минах на цифрова телевизия само заради канал Д, но го няма.А питах и ми казаха, че го имат. ooooh!
                                                                                                                                                    Свържи се с оператор по телефона и им кажи за проблема,може би трябва да се сменят параметрите и ще стане.Те ти диктуват по телефона и ти си го настройваш чрез дистанционното.

# 407
  • Мнения: 3
Звезди мила ами новата тема кои ще я почне без тебе не става!

# 408
# 409
  • София
  • Мнения: 15 489
vilkakobilka, за съжаление наистина цифровата на Евроком го няма този канал.Но пък си имат вече нов абонат.

# 410
  • Мнения: 1 142
Пак съм ви изпуснала.Много красиви места показват във филма.А мястото дето свекъра все си пие чая,Капала чаршия ли е?Може и да не съм го написала правилно за което се извинявам.Направи ми впечатление,че дрехите на туркините са много хубави.Не са нещо претрупано и натруфено,а всичко е небрежно елегантно както аз се изразявам.

# 411
  • Мнения: 233
Като гледам филма ден подир ден установих че поведението на Онур е като това на съпруга ми преди да ми стане такъв.Неотстъпчив,настъпателен,леко романтичен бих казала и сигурно затова аз харесвам  Онур.По красив е Керем,но аз харесвам онур заради характера.И мъжът затова си го избрах.
Айде стига съм ви занимавала с мойте глупости а да си свърша работата че след малко хоп пред телевизора.

# 412
  • Мнения: 7 914
Звезди мила ами новата тема кои ще я почне без тебе не става!
ние на бърза разходка, да не изпусна темата Joy - майтапя се -   при нас е студено и има сняг Tired

Онур не е леко романтичен... как приказва на Шехи Heart Eyes Heart Eyes направо сърцето разтапя bowuu

# 413
  • Мнения: 132
Ходила съм мноооого пъти в Истамбул.Града е невероятен!Нямам думи да ви опиша каква е атмосферата там!Там се чувстваш наистина като "бял човек".Турците са много любезни хора.А за ресторантите и храната им да не говоря.Страшни вкусотии има.Възхитена съм и от курортите им.Мармарис,Бодрум,Кушадасъ,Анталия-там наистина е чудесно.Обслужването е супер!Освен това Турция има много богата история.Толкова много архитектурни и исторически забележителности има,че едва ли човек може да ги обиколи за няколко дни.С една дума-приказна страна!Няма човек,който е посетил Истамбул да не иска да отиде пак отново и отново!
Благодарим на Нова тв,че с този филм разби многото погрешни представи хора,които са имали съвсем различно мнение за тази страна!

# 414
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Ама това го напиши на Нова ТВ!! Peace

# 415
  • Мнения: 3
БРЕЕЕЕЕЕЕЕЕЙ ще ме накарате да си извадя паспорт!Да ви кажа турците не се нуждаят от реклама само трябва да прочетат нашия форум! Grinning

# 416
  • Мнения: 132
От Нова ТВ четат във форума.Сигурна съм, а и знаят какъв е зрителския интерес. Hug
Освен това доста хора от тук са изказвали мнения за качеството на сериала.

# 417
  • Мнения: 223
Най-много ми стана готино, когото в началото на 5 та серия отидоха да пият кафе на Пиер Лоти, понеже това е едно от любимите ми места в Истанбул... Гледката от там е направо ... невероятна... Много често показват и Куз Кулеси, но още не съм ходила там...

# 418
  • Мнения: 930
нашето време наближава newsm44, дано да се съберат вече двамката Joy

# 419
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Ами щом го и преместиха  и повторението сутрин в 5.45ч/сега малко закъсняваме за работа, ама е по- човешко, отколкото в 4ч./ Peace

Общи условия

Активация на акаунт