Перник - 13

  • 22 646
  • 296
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4
Ice Queen доколкото ми е известно в Перник има 3Д само в болницата и при д-р Галева.
На мен ми вземаше тя за преглед 35-40 лв.
Но ако искаш потърси и др мнение.

# 226
  • Мнения: 22
Има в болницата и доктора който ти води бремеността го попитай за направление.Там е безплатен прегледа.
На мен доктор Йорданова,която държавно ми водеш бременотта ми правеше преглед с 3Д и е много добър ехографа Peace
Питай дали може той или друг лекар работещ със ЗК да те прегледа.
Иначе Галева има,но прегледа струва 45лв.

# 227
  • Мнения: 3 372
Благодаря ви момичета Hug
Не искам лекаря ми да знае, че да не се обиди нещо, че отивам при друг Peace Йорданова знам, че има такъв ама не ми се ходи при нея, била съм и пациентка и не съм останала доволна Peace Ще взема да ида при Галева, няма значение, че се плаща, за какво ли не давам пари, та от това ще спестя Crazy А някой да има неин телефон да се обадя за час, че там май само така ставаше newsm78

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 17:16 от Ice Queen

# 228
  • Мнения: 22
И аз не съм доволна,но тя знаеше,че си ходя при Лазов и при нея бях само за болнични.Нали частните немогат да дават болнични.

# 229
  • Мнения: 3 372
изказах се неподготвена Embarassed

# 230
  • Мнения: 22
В смисъл, за какво,поправи се.

# 231
  • Мнения: 379
триизмерен доколкото знам в нашия град има само Галева. аз точно затова ходих при нея два пъти. другите , вкл и този в болницатане са триизмерни. така поне знам аз...

# 232
Ice Queen телефона на Галева е - 0887808633

# 233
  • Мнения: 22
 гостенка1  тя не е искала номера на Галева.
Как така пишеш номера директно в темата.
Това не е редно  Peace

# 234
  • Мнения: 105
Привет Simple Smile Аз не съм от най-редовните тук, щото бях останала с впечатление, че е само за родили вече мами. Сега гледам, че има и други бременни като мен.
Да ви кажа добрата новина :
Цветка - Кокетка си има вече момче! Казва се Борис, тежи 3600 г. и е 52 см. Малкия юнак е проплакал точно в 22.40 ч. снощи. И двамата са добре Simple Smile

# 235
  • Мнения: 31 385
Да е жив и здрав сина на Цветка - Кокетка!

# 236
  • от Луната
  • Мнения: 1 753
Честит малък мъж на Цветка. Да расте здрав и силен и да е опора на мама и тате  bouquet

Ир, ще те помоля да почерпиш от мое име че аз не съм кадърна. Днес ставам на 30

# 237
  • Мнения: 31 385
Честит Рожден Ден viktoalia transparanta!Да си здрава и обичана.
Хайде наздраве, черпи Рожденничката за юбилея си.








viktoalia transparanta срещнах сега този Господин и пита за теб и  къде е купона ти.

# 238
  • Мнения: 226

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН viktoalia transparanta!МНОГО ЩАСТИЕ ТИ ЖЕЛАЯ ОТ СЪРЦЕ!


Да е жив и здрав сина на Цветка - Кокетка - Борис!

  ura
 Бързо възстановяване на мама и много да слушка и папака, мъничкия бебок!

Последна редакция: нд, 22 фев 2009, 17:02 от Inche_L

# 239
  • от Луната
  • Мнения: 1 753
Денси, много благодаря мила, ти направо надмина и най смелите ми мечти Embarassed. А господина може да заповяда веднага, аз ще пратя мъжлето на някъде Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт