Перник - 13

  • 22 647
  • 296
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 115
Приет и от мен много на бързичко.
Включвам се да ви съобщя и моята хубава новина. В 00.25ч. на 20 се роди моят син Димитър. От понеделник вече сме си в къщи.

Честито и на Цветка  smile3525

# 256
  • Мнения: 31 385
Уау каква прекрасна новина. Да ти е жив и здрав и много щастлив. Гооолям да порасте и да ви радва.

# 257
  • Мнения: 226
dessie83 , честита ти рожба! Само радост да ви носи и вие на него само усмивки и щастие!


Бързо възстановяване на мама dessie83  и чакаме снимкиииииииии Grinning

# 258
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Честито Деси! Да ти е жив и здрав малкия мъж, много да папка и малко да плаче! А на теб - бързо възстановяване!

Боби, представям си колко сте били уплашени. Важното е, че Вики вече е добре  Hug

Ние сме добре, прекарваме максимум време навън. В последните дни майчинство ме е налегнал е някакъв мързел  Embarassed

# 259
  • Мнения: 4
Добро утро.
Първо да честитя рожбата на dessie83.
Мила честита рожба.

Да ти е жив и здрав малкият юнак с едно щастливо и безгрижно детство.

Боби браво че всичко е минало и сега си чува.
Ние до сега папкахме и сега си гукаме.
Имали други станали да пием по едно кафенце и да закусим че умирам от глад.

# 260
  • Мнения: 10
Първо да честитя рожбата на dessie83.
бързо възстановяване



да може да пием вече кафе  food010


ами вие как сте сладурани гукащите

# 261
  • Мнения: 4
Ани аз съм на линия за кафенцето.
Как е бебчо?Ритка ли мама?
А другите мами как сте?.

# 262
  • Мнения: 22
Деси миличка бъдете живи и здрави с Димитър.
ЧЕСТИТО

# 263
  • Мнения: 22
ЕЙ АМА ХАЙДЕ РОДИЛИТЕ МАЙЧЕТА ДА ДАВАТ ПОВЕЧКО ИНФО.
Отзиви за родилно,отношение на доктори,кой ви изражда,плаче ли бебо...как протече раждането...
Хайде активизирайте са малко.
Ама така се радвам,че се увеличаваме,хи хи хи ще си правим огромни срещи и разходки с децата,само да се стопли времето.

# 264
  • Мнения: 10
да дайте повече инфо за страхливците  newsm17 за да се подготвим!!!
ритка но да кажа че днес съм на прегледа в фемина и малко ми е напрегнато какво ще чуя дано всичко да е добре smile3506

# 265
  • Мнения: 212
Добро утро!
Да се включа към кафето  Mr. Green
Честита рожба на Деси! Нека малкият Димитър стане голям и силен мъж, нека Св. Димитър го закриля, да го дари с разум и сила, та родителите му да се гордеят с него!
Аз от 1 час вече съм на работа, хич не ми се работи, обаче... Чакам с нетърпение да минат днес и утре и да се изнасяме към Златоград (там ще прекараме почивните дни).
Колкото до огромните срещи и разходки - и аз ще се вкючвам от време на време, когато си идваме "при баба"  Mr. Green Само де се стопли, че аман вече от тоя студ  #Cussing out

# 266
  • Мнения: 3 372
Честита рожба на Деси  bouquet Нека малкия Димитър расте силен и здрав мъж и много да радва мама и тате Heart Eyes  bouquet
Ани, пиши как е минал прегледа после Hug Аз мисля сега да се обадя за час, времето си тече, а кой знае за кога има часове ooooh!

# 267
  • Мнения: 852
Честита рожба на мама Деси!Да е жив и здрав и много да ви радва малкият мъж!

# 268
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Ир, кажи къде излизате на разходка да минем да ви видим на живо, че Калоян ще изяде компютъра заради бебе Кин  Mr. Green иска смао него да гледа, да го гали, целува  Laughing
И аз нямам търпение да се затопли времето и да почнем да си правим голеееми срещи навън. Даже можем да си уговорим място и ден от седмицата и всеки да идва, когато има възможност, а не да правим големи организации за еднократно събиране на всички, че в повечето случай не се получава  Peace

Милена, правилно си решила да се обадиш за час във "Фемина" - по принцип се чака доста - аз чаках малко повече от месец. Правихме ФМ, 3Д и запис на диск на снимки и клипче на бебче в коремче. Заслужава си всяка стотинка от 80-те лв., които платихме  Peace

# 269
  • Мнения: 109
Увеличаваме се, увеличаваме Grinning
Честита радост на мама Деси! Да ти е жив и здрав юнака!

Момичета, да ви питам знаете ли нещо за 10-то училище ( при пазара в Квартала), някое ваше дете да учи там. Нали Вики ще е първолак наесен, та затова се интересувам. Чудиме се къде да го запишеме.

Общи условия

Активация на акаунт