Гоблени-43

  • 67 526
  • 431
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 643
Тъй като днес стана въпрос за шрифтове, намерих тези, много са готини, ако се копират и вкарат в програма, сигурно ще стане нещо.

http://www.urbanfonts.com/fonts/new-fonts.htm

# 16
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Ето, докъде съм я докарала малката ангелица,

това е до петък от тогава пазя леглото,че хванах оня чуждестранния грип.
Снимката ми е смотана ,но ми треперят ръцете от температурата.
Ако не умра от тоя пусти грип ще я довърша много скоро.
Много е приятна за шиене.

Първата страничка както винаги е красива,браво момичета.. Hug

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 765
Тои път се вредих в началото а темичката Laughing
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=10359309
ей до тук съм стигнала Whistling

Много красоти видях до тук     bouquet очакваме и още

3ори , хубави китки и аз искам вече да шия нещо такова.
Паспартуто на нарцисите ти ли го изряза?

# 18
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Най-благородно и безкористно ви завиждам за красотите дето ги шиете  Hug
Аз официално зарязвам гоблена си, че имам предмартенска треска и ще правя други работи. Освен ако не си открадвам минутки за кончетата, което обикновенно става, въпреки многото друга работа. Blush

# 19
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Всеки път като вляза и сте или през 4 странички или вече на нова темичка!  Grinning
 Кога шиете? Ама много красоти сте показали! Успех на всички и скоро и аз ще показвам-има доста, но в повечето време шия, после фотото, после ..други работи  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 7 106
3ори , хубави китки и аз искам вече да шия нещо такова.
Паспартуто на нарцисите ти ли го изряза?



Не, рамкирано е в ателие, няма да се излагам пред свекито със самоделка, я  Laughing.

ketri , ангелинка е разкошна!  Дано бързо пребориш гадния грип  Hug.

vvvitality чакаме и другите еленчета, давай в същия дух   bouquet.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 610
Добър вечер момичета

Кетри   Hug  ангелчето става много хубавко...Бързо да се оправяш   Hug
Зорница не мога да  се нагледам  на тази зима Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Марулка, страхотно!
Зори много хубави подаръчета, а и тези лалета много нежни! Heart EyesМоже ли схема?
vvvitality Супер!Нямам думи, много красиво Heart Eyes
Ох, и аз искам да видя на Здравчето вече ушита ТВ.Даже ви предлагам да я сложим на първа страница в темата,. като наша гордост!Мисля, че  заслужава... все пак  толкова труд..Naughty
Мери Попинс Браво!

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 20:55 от poepie

# 22
  • Мнения: 3 622
Момичета страхотни работи сте показали  Hug
Този път нищо няма да покажа, защото на сватбения съм още до никъде. Надявам се в другата темичка да имам по голям напредък

Цитат на: Прасчо link=topic=368760.msg10028051#msg10028051 date=1233594652
[b
Таshа[/b], поздравления за избора на сватбен гоблен! Аз явно доста съм се изкривила, ама само на нещо такова бих се радвала истински Laughing

Благодаря ти  Hug
Дано и младоженците да са малко изкривени и да го харесат   Wink

# 23
  • Мнения: 2 924

Бабо Мравке, що така не ни даваш схемата на Момичето с перлената обица? Техническо проблемче или съображения някакви newsm78


сигурно не е прочела , че някой я иска.
То си е и цяло геройство да се ушие. Simple Smile
Да не казвам и колко е скъпа самата схема на сайта на дизайнера- 45$ представете си.Само схемата:)
Ето ти я

# 24
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Кетри, поздравления!   bouquet Много хубава става ангелицата и бързо напредваш! Скорошно оздравяване ти желая!  Hug

Tasha, кой е сватбения гоблен? Тази Кармен ли е? И да не са изкривени тез младоженци ще се изкривят от такъв хубав подарък!

vvvitality гоблена става страхотен! На Димешънс ли е? Моят син е луд на тема животни, а на Димешънс моделите много ми харесват, но много ме е страх да започна някой от тях. С всичките тези различни бройки конци и бодове ми се струват като "мисия невъзможна". Но някой ден може би ще се престраша и ще опитам.

А ето и малък напредък от моята Казанска Св. Богородица

# 25
  • Мнения: 2
Браво на всички за красотите Аз чаках новата темичка да изтипосам моето творение ето го    

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 22:20 от son4eto16

# 26
  • Мнения: 3 622
Tasha, кой е сватбения гоблен? Тази Кармен ли е? И да не са изкривени тез младоженци ще се изкривят от такъв хубав подарък!

Не Кармен а Диана ще я шия за брат ми, а сватбения който шия в момента е от серията на Майкъл Пауъл и затова казвам изкривени. Ето този е http://picasaweb.google.ru/grebni/MPowell?authkey=37JSJKC61_I#5186820680746656194

# 27
  • Мнения: 747
Хипатия, много ти благодаря!  bouquet

# 28
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Tasha, кой е сватбения гоблен? Тази Кармен ли е? И да не са изкривени тез младоженци ще се изкривят от такъв хубав подарък!

Не Кармен а Диана ще я шия за брат ми, а сватбения който шия в момента е от серията на Майкъл Пауъл и затова казвам изкривени. Ето този е http://picasaweb.google.ru/grebni/MPowell?authkey=37JSJKC61_I#5186820680746656194

Вярно, сега се сетих, че ги видях ! Но който чете между редовете от бързане да прочете всичко така му се пада! Embarassed

# 29
  • Мнения: 4 369
Tasha ,много интересен и нестандартен гоблен  Peace
прекрасен и оригинален подарък за сватбата  Peace

Общи условия

Активация на акаунт