Гоблени-43

  • 67 540
  • 431
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 458
Привет момичета,големи красоти сте нашили  Flutter,браво.Аз честно казано не съм пипнала от отдавна,нямам много време затова се любувам на вашите Heart Eyes
Веси, честита ти радост и от мен!
Искам да ви попитам /разгледах първа страница/ имате ли схема на гоблен шит с мъниста .Искам да пробвам ако знаете от къде да си набавя ще съм ви много благодарна.

# 166
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241


А схема виждали ли сте на тези мечоци.. Thinking

# 167
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Здравейте момичета,
днес най-накрая си взех тиквите от ателието за разкиране. Стояха там близо 2 месеца, по моя вина, че все нямах път на там.
Ето ги:


Между другото си купих нови две гобленчета! Не устоях на изкушението. Едното ще е за моята жертвичка за празника й 8 март, която и да е тя. До сега не съм го виждала във форума и дано да й хареса. А другото се надявам да ушия за подарък на една приятелка за 8 март.
Между другото какво става със подаръците. Докога беше срока за записване?

# 168
  • Мнения: 65
Веси - честита рожба -  Hug - да ти  е жива и здрава и всички около нея!!!

  bouquet newsm51 smile3525 smile3501 newsm30 smile3504 newsm32

# 169
  • Мнения: 161
Веси, честита дъщеричка  bouquet ! Да ти е жива и здрава и да носи много радост на цялото семейство!

Марулка-направо се изкефих на дебата с Герика-имаш едно голямо гуш-гуш  hahaha как само и натри носа
 
Марулкаhug и аз се изкефих максимално  Joy Joy Joy  newsm74  Давай в същия дух  bash

Miangelova – аз чак сега изчетох писанията... що не се обади – аз нали вече имам опит с конците – щяхме да ги разпределим за нула време, тъкмо повод да се измъкна малко презоградска на кафенце  Wink

Кетри - ей сега го мятам  Peace

# 170
  • Мнения: 2 336
а ключ да има някой за тази Кала   Rolling Eyes

# 171
  • Мнения: 45
Благодаря ви ,момичета!Много сте мили! newsm51
Аз чак сега успях да прочета какво става-красоти,красоти.Избягвам да ви изреждам,че все ще пропусна някой. Hug
Дъмпи,поръчката наново ли се прави,че нещо не разбрах/Не съм прочела последните страници на предната тема/Ако да-да поръчваме или искаш само да потвърдим старата?

# 172
  • Мнения: 3 622
Веси честито дъщеричка и от мен  Hug
Да ви е жива и здрава и много да ви радва

Дъмпер много бих искала тези две гобленчета  Praynig
http://cgi.ebay.com/Cross-Stitch-Kit-Sudden-Showers-Rainy-City-S … rkparms=72%3A1205|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318

http://cgi.ebay.com/Needlepoint-Kit-Mediterranean-Sea-View-Hidea … rkparms=72%3A1205|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318

# 173
  • Мнения: 70

заповядай ted_ ключа към калата  Hug дано да се вижда добре Thinking
http://lh4.ggpht.com/_QkMTEkDzvco/SYnpAq2UOlI/AAAAAAAAAbs/1B6C4i … %D0%BB%D0%B03.gif

# 174
  • Мнения: 161
Кетри ето схемичката с мечоците  Hug

      

      

До сега се мъчих да я кача на dump.ru, ама нещо не стана, затова я давам в този вид  Embarassed

А ето го и как изглежда ушит, само че не е от мен – вече не помня от къде свалих снимката и дали е оригинален или комплектован  Rolling Eyes


А ето това е от сайта на Дим. за него :

""Mother's Love" -- 35191
No matter the species, there's nothing as beautiful as the loving care of a mother. This tender portrait is stitched on 14 count white Aida with soft shades of cotton thread. Half Cross Stitch is used for artistic effect. Kit contains cotton thread, 14 count white Aida, thread palette, needle, and easy instructions.-- Finished Size: 11" x 11" (28 x 28 cm) -- Designer: Howard Robinson / © Howard Robinson 2006."

Между другото имам още три схеми с бели мечоци, както и три също с бели арктически животни - всичките на Дим. - какво да правя като и на мен много ми харесват, ама за сега само трупам материал Laughing

Zornitsa - елхичката ти наистина е грейнала, а и с толкова пипкавите френски възелчета си се справила чудесно!

animari - пчеличката ти става много хубава!

silvanapei - дано се намери конеца, че тази мадама става направо суперска!

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 22:34 от vvvitality

# 175
  • София
  • Мнения: 9 850
Честито за новото бебче в темата! Simple Smile Да радва много родителите си, да е живо и здравичко и щастливо. И да стане гобленарка като майка си   bouquet

# 176
  • Мнения: 7 106
Хъмммм...тия мечоци как ще си отиват със белите ми вълци... чуднички са!

Сега да покажа семплерчето, което ших за кръщенето на дъщеря ми (кръщенето е минало отдавна, просто искам да запазя момента), и което ми рамкираха повече от месец  :

# 177
  • Мнения: 161
Ей, Зори - СТРАХОТНО е  smile3501 smile3501 smile3501
И надписа е станал много хубав, а и това със снимката - просто е много оригинално!

# 178
  • Бургас
  • Мнения: 765
Goody, мятай тук ключа eliss_bg@abv.bg. Леле и на мен ми липсва 1 страница Shocked аз видях след като каза.
Нещо не ми върви, взе да гърми, спря нета.. принтера му отказа цветната глава и не мога да пусна оригналната схема да я разгледам,  да сравня с ПМ... Поне да сравня ключа и ако съвпада с този от програмите да поръчвам конците.

Вече толкова ми писна от иконата и искам да почна нещо друго. До сега все се старах да завърша единия и тогава да започна другия, но този път  Mr. Green определено няма да е така.

ina. ,нямам регистрация и не мога да видя нищо .
dironi,  това е една от схемите в ПМ която имам.

Благодаря на всички ви! Понякога ми става малко неудобно, че аз не мога да върна жеста, но като ми се затри целия архив със схеми и сега на ново...  Blush

Дуданка, тиквите са супер!
Зори , бравос , чудесен е !

# 179
  • Мнения: 59
Веси newsm51 честита ти радост! Да ти е жива и здрава малката Вяра! newsm30

Зори много е красиво, но не мога да прочета какво пише, а любопитсвото е голямо, ще споделиш ли с нас Embarassed Embarassed Embarassed

Момичета и аз четох в другия форум темата за Дименшън. Няма ли някоя мацка да знае добре английски и да пише какво прави Герика?
Това е безобразие. И на мен ми стана смешно като пита Марулчето колко оригинали е ушила hahaha JoyМного мразя монополисти  ignore2само тя ли ги предлага в БГ?
Големи красоти показвате  newsm20

Общи условия

Активация на акаунт