ФАСЕТИ - къде в София мога да си направя най - успешно?

  • 6 781
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 93
Пак се избелваш. Избелването при наличи пломби, фасети, корони е до животно.

# 16
  • Мнения: 764
Пак се избелваш. Избелването при наличи пломби, фасети, корони е до животно.
Глупости.........

# 17
  • Мнения: 93
Пак се избелваш. Избелването при наличи пломби, фасети, корони е до животно.
Глупости.........

Ами, кво правиш тогава след около година, когато зъбите ти станат стария цвят? Сменяш пломбите ли?

# 18
  • Мнения: 764
Какво значи избелваш при пломби,фасети идр.? Първо - ако зъбите ти са много по - различен цвят от фасетите,няма да можеш да ги изравниш по белота с едно избелване.То ако се постигаше идеална белота с едното избелване нямаше да слагаме фасети. А когато имаш пломби не се препоръчва избелване.....това  го казва всеки зъболекар.

# 19
  • Мнения: 93
Какво значи избелваш при пломби,фасети идр.? Първо - ако зъбите ти са много по - различен цвят от фасетите,няма да можеш да ги изравниш по белота с едно избелване.То ако се постигаше идеална белота с едното избелване нямаше да слагаме фасети. А когато имаш пломби не се препоръчва избелване.....това  го казва всеки зъболекар.


Пломбите не се избелват, а зъбите - да. И от тук идва разликата между зъбите и пломбите. А имах предвид пломби на предните зъби.

# 20
  • Мнения: 4
Как стоят нещата с поставянето само на един брой фасета. Понеже имам един крив зъб и точно той е проблемът ми... не искам да слагам повече, възможно ли е?

# 21
  • София
  • Мнения: 2 044
Как стоят нещата с поставянето само на един брой фасета. Понеже имам един крив зъб и точно той е проблемът ми... не искам да слагам повече, възможно ли е?
Естествено, че може PeaceМоже и керамична коронка да си сложиш

# 22
  • Мнения: 4
Как стоят нещата с поставянето само на един брой фасета. Понеже имам един крив зъб и точно той е проблемът ми... не искам да слагам повече, възможно ли е?
Естествено, че може PeaceМоже и керамична коронка да си сложиш

Мерси, Даниела Simple Smile

Ако е удобно, би ли ми казала при кой лекар си прави ти зъбките? Понеже в момента събирам мнения и искам съвсем скоро да си запиша и час за консултация при някого... Склонна съм да дам и повечко пари, стига да е качествено и надеждно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт