Преподредихте ли дома си след като дойде бебето?

  • 1 543
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 735
Преди появата на беби направихме основен ремонт.Едната спалня се првърна в детска,за голяма мъка на мъжа ми гардероба,в който бяха само негови дрехи,вече отеснява,тъй като слагам роклички и изгладени връхни дрехи на беби.В хола имахме и някои сувенири,които набързо прибрахме,защото разбойничката се опитва всичко да пипне т.е. счупи.Та почти всички стаи претърпяха промени,без нашата спалня.Даже и мокрото помещение се изпълни с корита,канчета,лятна количка,играчки и др.Забравих и заключените шкафове в кухнята и оскубаните ми цветя,гледани години наред с мн. любов.

# 16
Нищо не съм пренареждала, само сложихме кошара в спалнята. Къпя се вечер, след като детето и заспи и после се оправям при него в спалнята. Не се събужда.

От сешуара не се ли събужда?
Аз нямам друга стая, в банята и коридора нямам контакт и все с мокра коса си лягам, но не си представям да и бръмча след като заспи.
Иначе и ние се дозодорираме и гримираме в коридора.

# 17
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
От сешуара не се ли събужда?

Моя син се успокоява от сешуара. Понякога го приспивам със шума даже. Peace

# 18
  • Мнения: 4 734
 И ние сме запланували ремонт и преподредба като наближи края на бременността ми. На този етап само щриховам бъдещите промени. Ще има основен ремонт на банята и замяна на по-едрите мебели с нови.

# 19
  • Мнения: 242
Преподредихме стаята и купихме креватче за синът ми.
Спим и тримата в една стая,защото друга възможност няма! Sad
В стаята се оправям и това не му пречи-слава богу!

# 20
  • Мнения: 127
Ние преподредихме спалнята-купихме креватче и разместихме мебелите.Ремонт правихме около година преди да забременея.

Спим тримата в една стая-имаме само една спалня.Като беше малка беба,след баня се оправях в спалнята-сваляне на грим,мазила,оправяне на нашето легло и пр.Не се събуждаше изобщо.От няколко месеца обаче спи много леко,буди се от най-малкия шум, и тези процедури са немислими!Оправям всичко преди да я сложа да спи,изнасям нашите хавлии,бельо и пижами,тоалетните ми принадлежности са вече в банята и там се оправям!

# 21
  • Мнения: 411
Ние свършихме с основния ремонт седмица преди да родя.
Всичко си пригодихме и за нас да е по-добре и за бебчо.

Общи условия

Активация на акаунт