Хотел с топъл минерален басейн?

  • 28 174
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
Велинград-спа хотел Олимп.Били сме там и с двете ръце го препоръчвам.

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 251
Във Велинград почти всички 4 и 5 звезни са с топли басейни, не е за пренебрегване и Веника палас на Чифлика.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Благодаря на всички  bouquet
А да знаете в Старозагорските минерлни бани колко е топла водата?

# 18
  • Мнения: 9 188
А да знаете в Старозагорските минерлни бани колко е топла водата?

26-28 С

има един басейн който е с най-врялата минерална вода около 36-38С !!
с.Баня - Разложко на 5 км. от Банско е!

# 19
  • Мнения: 2
Хубав хотел СПА хотел Хисаря гр.Хисар

# 20
  • Мнения: 201
ето това в Старозагорските бани, изглежда много добре, знам, че е съвсем нов Спа хотел Калиста  Hug

# 21
  • Мнения: 342
Благодаря на всички  bouquet
А да знаете в Старозагорските минерлни бани колко е топла водата?
Бяхме в Калиста /Старозагорски минерални бани/ в края на януари.Темп. на водата в голямия басейн беше 32 градуса а в малкия 34-35.Хотела е страхотен.

# 22
  • София
  • Мнения: 615
И аз се интересувам и ще следя темата. За Кюстендил някой да има отзиви, за хотел и мин.басейн?

# 23
  • Мнения: 9 188
Кюстендил-стримона спа
имат линк
напиши го в гугъла излиза ама е 180 лв на стач на вечер Shocked алооооооо това е Кюстендил а не Бат !!! Rolling Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 615
Ужасно кичозен е и не ми допада. Бях го гледала него, но  Sick
Други предложения , мнения и впечатления за хотели и заведения, забележителности в Кюстендил? Hug

Последна редакция: вт, 17 фев 2009, 18:46 от Neda

# 25
  • Мнения: 674
Ужасно кичозен е и не ми допада. Бях го гледала него, но  Sick
Други предложения , мнения и впечатления за хотели и заведения, забележителности? Hug
Адмирал Астера Кемпински Зл.пясъци
Азалия Романс Св.Константин

# 26
  • Мнения: 3 386
Определено зависи от много неща - всеки има различен вкус, изисквания и различни очаквания за понятието "почивка".
Препоръчвам "Двореца" във Велинград все пак, на мен ми хареса много. Бяхме и в "Олимп" там, пак е хубав, но водата е по-хладка, но цените на нощувка са по-ниски /все пак е с една звезда по-малко/. Много се "точа" и на Гранд х-л Велинград, но още не съм ходила там - той е срещу "Олимп" точно...
Друга дестинация е Сандански - х-л "Пирин" или "интерхотел Сандански", примерно.

По-нисък клас хотели, но вършат работа, са тези в с. Огняново - в стария "Делта" /първия там/ има голям закрит басейн с топла вода и лечебен басейн, външен, с гореща вода. По-нови хотелчета са "Петралийски" и един, отзад на тези се пада, но името му ми изскочи от главата в момента  Mr. Green За храна там - препоръчвам горещо "Вила рай", готвят най-добре от целия район  Grinning

И още - с. Баня, Разложко също е добър вариант - комплекс "Римска баня" примерно.

Успех! Дано направиш правилният избор! Simple Smile

# 27
  • Мнения: 3 386
И специално за "Олимп" - ако ходите там, питайте дали стаите ви са над ресторанта! Ние бяхме в малък апартамент, в който се слушаше цяла нощ певицата долу - никаква шумоизолация!  Mr. Green Задължително следващия път - в другото крило на хотела!  Naughty

# 28
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Хотел Аугуста - Хисаря.
Бахме събота и неделя и беше пълно с деца, които явно се забавляваха  Laughing

За мен водата винаги не е достатъчно топла, но тази ми хареса.
Сауната също е много хубава.

# 29
  • Мнения: 1 037
х-л "Пирин",Сандански-невероятно място!

Общи условия

Активация на акаунт