на какъв матрак спите

  • 15 227
  • 122
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18 542
А за други латексови матраци някой знели дали са добри? На Тед например?
На Тед латесковия е доста по-скъп, не знам на какво сонование иначе е същия като еконския.

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
още не спя, но до 2 седмици се надявам да ми пристигнат матраците... Life comfort. Става дума за модел Титан. Като най-добре ми беше на Енерджи +, но е скъпичък.

... няма такава магия  Hug. станала съм гуру по тези въпроси, зомбясах, но намерих най-добрите...


# 17
  • Мнения: 411
Aз също доста се поограмотих във форума /за което благодаря на всички споделили мнения/ за матраците, в крайна сметка избрах екон и не съжалявам. Прекрасен матрак, само един съвет - може да се спести от варианта за избор - дали да е с борд или цип. Можеше да взема по-евтиния - с борд, тъй-като матрака е доста тежък и едва ли някога ще се занимаваме да махаме калъфа. Просто се взима допълнителна надматрачна стелка от 10-тина лева и нещата заспиват, както и вие на матрака  Laughing
Нашия е 164/200/20 - екстра е, директно от представителя в софия го взехме, дадоха ни и подаръци  Peace

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
пробвах и полежахна доста матраци...
Екон е на последно място в класацията ми.
Всъщност, матраци Life нямат прилика с останалите, камо ли да търсим разлики.

# 19
  • Мнения: 53
Добре де, Шани, не те ли притеснява, че този матрак има гаранция само 5 години, а цената му е над 700 лв? Rolling Eyes

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
не. Няма какво да ме притеснява.

# 21
  • Мнения: 53
А какво мислиш за Мagniflex?

# 22
  • Мнения: 387
Тед с кокосов пълнеж...milano

# 23
  • Мнения: 53
 А мнение за модел на Мagniflex?

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
А какво мислиш за Мagniflex?

Нищо лошо. Но няма прилика с Life.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Нещо въобще не съм очарована от ЕКОН.Вече 3 седмици спя на такъв+възглавница,но съм нещо доста схваната+често главоболие.Първия ден пък бях като пребита .

# 26
  • Мнения: 53
Може би сте взели много твърд матрак? А възглавницата каква е?

# 27
  • Мнения: 411
Нещо въобще не съм очарована от ЕКОН.Вече 3 седмици спя на такъв+възглавница,но съм нещо доста схваната+често главоболие.Първия ден пък бях като пребита .
newsm78 да не би възглавницата да не ти е подходяща, то има и по високи и по-ниски  baby_neutral
аз пък точно обратното - от 2 седмици го имам и просто спя перфектно

# 28
  • Мнения: 53
Нещо въобще не съм очарована от ЕКОН.Вече 3 седмици спя на такъв+възглавница,но съм нещо доста схваната+често главоболие.Първия ден пък бях като пребита .
newsm78 да не би възглавницата да не ти е подходяща, то има и по високи и по-ниски  baby_neutral
аз пък точно обратното - от 2 седмици го имам и просто спя перфектно
И аз си мисля,че проблема е във възглавницата! Каква е?

# 29
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Вкъщи всички легла са с матраци ЕКОН, 18 см, със зип. А в спалнята е със степен на твърдост F (най- твърдите). Много е удобен. Peace
Нямам наблюдения за другите, не мога да направя сравнение.

Общи условия

Активация на акаунт