Диета - "Японско чудо" - 18 част

  • 33 804
  • 437
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 0
Здравейте,мацки!Днес ми е 7 ден и просто прекалих с вечерята  Laughing .От утре продължавам сериозно.-3 кг съм обаче все още.Успех на всички    Hug

# 361
  • Мнения: 802
Момичета, не съм се качвала на кантара все още, утре ще видим има ли минусче. Днес тренирах и май прекалих, стана ми и все още ми е много лошо, за това хапнах 2 хапки банан, докато чакам яйчицата.

# 362
  • Мнения: 428
Maцки, боря се съвсем успешно с изкушенията. Въпреки, че съм в цикъл. Нямам идея как имате физическа сила да спортувате. Преди малко се връщам от една дълга разходка с мъжо, децата и кучето из полето и едва се дотътрих до къщи.  ooooh!

# 363
Добро утро, япончета!
Да Ви призная аз също нямам сили за физически упражнения. Имам кростренажор вкъщи, но откакто съм на диета не съм го ползвала изобщо.
Не съм се мерила, защото нямам кантар вкъщи, но според дрешките май съм смъкнала още 1-2 килца.
Днес няма да имам вечеря и направо вече незнам как ще я карам ooooh!

# 364
  • Тук и сега
  • Мнения: 446
vileto_971 днес  също е моят рибен ден и вечерята липсва .Ще се справим успешно сигурна съм Peace

# 365
vileto_971 днес  също е моят рибен ден и вечерята липсва .Ще се справим успешно сигурна съм Peace

В такъв случай - УСПЕХ!!!

# 366
  • Тук и сега
  • Мнения: 446
Благодаря vileto_971
Сега обядвах,за да съм сита по-дълго вечерта Simple Smile

# 367
  • BG
  • Мнения: 2 217
Здравейте Японки!

Как мина гладната вечер? Виждам, че имате минусчета и много се радвам!!!



Един стимул за добри резултати!  Hug

# 368
  • Мнения: 3 463
Стимулът наистина е супер!

Аз го раздавах грешница тези дни и се скатавах от писане, но не и от към храна. Twisted Evil

Даже трупнах едно килце, което успях и да разкарам. Тренирам много усилено, 5 пъти седмично по час и половина, може и някой мускул да е натежал, мажа се непрекъснато, определено съм по стегната , но искам и да свалям. Решила съм до края на месеца да бъда на диетата на siska, ако я помните, но въпрос на чест след това ще е да изкарам това японско чудо, поне една седмица, как така ми се опря, че толкова години само "присъствам" в темата.... Tired

# 369
  • BG
  • Мнения: 2 217
Noia, искрено ме развесели с "но въпрос на чест след това ще е да изкарам това японско чудо" !  Hug   bouquet

Аз за сега не спортувам (да уточня, че в момента съм на друга диета), защото много бързо трупам мускулатура и няма да успя да отслабна.

... Тренирам много усилено, 5 пъти седмично по час и половина, може и някой мускул да е натежал, мажа се непрекъснато, определено съм по стегната , но искам и да свалям. ... но въпрос на чест след това ще е да изкарам това японско чудо, поне една седмица, как така ми се опря, че толкова години само "присъствам" в темата.... Tired

Пет пъти седмично тренировки smile3501 - ти ще си ми стимул за в бъдеще!   bouquet
Това, че присъстваш в темата само говори, че се настройваш психически да я започнеш!!!  newsm10 На мен ми трябваше доста дълго време докато се настроя за диетуване ...  Tired

# 370
  • Мнения: 3 463
Stephy, изчервих се от толкова похвали Hug, аз влязох за порицание...

За спорта, много ме мързеше преди, можех само да плувам, започнах от ниво абсолютно начинаещ и чак аз се учудвам на себеотдаването си ( на спорта, не на треньора Blush).  Ако можех да бъда същата и по отношение на храната... Донесоха ми от Бг vitaslim, вътре има една съставкa CLA, която тренера ми препоръча, днес ги започнах, ще пиша пак за ефекта им.

# 371
  • BG
  • Мнения: 2 217
Noia, чувала съм добри отзиви за Витаслим - с нетърпение очаквам твоите!  Peace
За сега аз съм на един Зелен чай на таблетки, но има ли ефект, незнам   Rolling Eyes

А къде са отслабващите девойки? Simple Smile

# 372
  • Тук и сега
  • Мнения: 446
 Simple Smile Ейййй страшни сте ...
Stephy благодаря за стимулацията на мен определено ми повлия добре на окото  Laughing
Noia завиждам ти за тренировките,аз за съжаление още нищо не правя, за да подпомогна отслабването си.
Преди тренирах Тае Бо в къщи и определено имаше ефект,но нещо съм се омързеливила  Tired

Снощи за мен 12 ден бях без вечеря,но си отхапах една хапка от на гаджето принцесите.Кантара бавно и славно показва
по-малки цифри,което определено ме радва .В неделя общо за две седмици ,сигурно ще бъда по-лека с 5кг ,че може и малко
повече.Държа да отбележа ,че съм имала няколко изкушения,към които не съм устояла ,а изяла.Но общо взето съм се старала да
спазвам точно диетата.
втората седмица премина изключително добре за мен,така че смятам да направя трета и след това да мина на десет
дневен житен режим. Може да ме поздравите за което... smile3501

П.С. Довечера съм на голям рожден ден и за това днес разменям неделя със събота .И да ,няма да прекалявям  с хапването.

# 373
  • Мнения: 802
Ето ме и мен, чак сега ставам Shocked сега кафенце, след час обяд, абе много объркващо ми е така. А днес трябва и да тренирам, че снощи хапнах малко семки. Blush
А да имам 2 кг. минус, не знам дали е правилно, но някои храни ги пропускам, вчера например не обядвах и на вечеря не ядох яйца, че от тях ще почна да кудкудякам. Crazy

# 374
  • BG
  • Мнения: 2 217
sъkrovishtesmile3501 много добър резултат! Не съм особено сигурна дали е добре да продължиш с диетата още една седмица заради яйцата. По-добре разнообрази с някоя друга и после се върни пак на тази.

Baby Love®, по възможност не пропускай хранения. Независимо каква диета спазваш, много важен фактор е да не пропускаш ядене. По-нагоре съм написала защо се хубаво да се консумират яйцата.

Общи условия

Активация на акаунт