Диета - "Японско чудо" - 18 част

  • 33 771
  • 437
  •   1
Отговори
# 405
  • BG
  • Мнения: 2 217
bebeto123, момичетата тук спазват диетата поставена в началото на темата, а загубените килограми можеш да видиш от анкетата.  Peace

# 406
  • Мнения: 62
Това последното наистина си е чисто моно. Няма нищо общо с японското чудо в разпространения й вариант. Ако искаш японско, както е споменала Stephy- по-добре погледни режима на първа страница Peace

# 407
  • BG
  • Мнения: 2 217
Добро утро, Японски момичета!   bouquet

Побутвам темата напред и ви пожелавам много добри резултати!  Wink

# 408
  • Мнения: 1 454
Добро утро, дами!

Аз дори не съм поглеждала какво има на първа страница - преписах си на един сигнално жълт лист диетата от едно списание и сега като гледам вариантите - моя е Японско чудо 2

Както и да е...важното, че свалям...всъщност са еднакви с чудото на първа страница - само дните се различават

Хубав ден засега счаша горчиво черно кафе за сладък ден Simple Smile
До по-късно...аз свалих с тази диета до килограмите които искам и сега си поставих нова цел 50 килограма
Живот и здраве с постоянство може и да ги видя Simple Smile

# 409
  • Мнения: 1 437
Привет  Hug
Трети ден ми е днес. Не чувствам глад / което е странно/ Laughing

# 410
  • BG
  • Мнения: 2 217
J_Jr , dessi71 - успех момичета!  Peace

J_Jr, на мен 50 килограма ми се виждат толкова далечни, а като си спомня колко години бях дори 48кг  Rolling Eyes (и си мислех, че съм дебела)

dessi71, и аз в началото не изпитвах глад, но като започна активното сваляне и беше  Sick Обаче с повечко инат, няма проблем!  Peace

# 411
  • Мнения: 1 454
dessi71, и аз в началото не изпитвах глад, но като започна активното сваляне и беше  Sick Обаче с повечко инат, няма проблем!  Peace

Ммм, нещо такова и при мен....на четвъртия ден домати и краставици и вече..., но нищо - наистина се сваля.
Цял живот съм на диети от 8ми клас...и все не се харесвам и все имам 'дебело' и тази е първата диета от която видимо се вталявам затова си струва всичко (имайте предвид , че ям яйца само по Великден , защото ги мразя - принципно) Simple Smile

Колкото до килограмите...Стефи, като стигнеш 55 ...ще видиш как ще ти се струват постижими Simple Smile

# 412
  • Мнения: 3 461
Момичета, аз се настройвам психологически и от утре и аз започвам. Ясно, че трябва да спазвам някакъв режим иначе му отпускам края, по същия начин и с тренировките, ако не е треньора да ми вади душата, ще се щадя до дупка. Mr. Green

Поздравления за съкровище и babylove, които героически устискаха до края и се радват на успехи вече, както и на всички останали, които не се отказаха.  bouquet

Stephy, видях , че и ти си преместила лентичката надолу, браво. Hug

Дано само от утре да не кукувам сама в темата...

# 413
  • Мнения: 239
Момичета какво ядете на седмия ден вечерта?

# 414
  • София
  • Мнения: 321
Момичета какво ядете на седмия ден вечерта?

Ами понеже пише че вечерята е по желание аз лично мисля да не рискувам да се натъпча с нещо мн калорично,а ще си избера вечерята от ден 1.  Hug

# 415
  • Мнения: 802
И аз преди си казвах, че съм дебеличка а бях 48 кг., и бях супер, всеки ден ставах рано за да тичам, всяка седмица се качвах до Витоша, работех, като фризьорка и имах много работа, много движение (работех в 3 салона). А сега само с колата, и почнах да качвам, после трябваше да взимам лекарства за задържане, пак качих (а бебе нямам, "кухо яйце"). В един момент разбрах, че почти нищо не ми става, така, че ще се постарая да сваля, не се понасям така.
Noia, няма да си сама Hug

# 416
  • BG
  • Мнения: 2 217
Мен няма да ме има само събота и неделя иначе и аз съм на линия - няма да си сама Ноя  Peace. Благодаря за поздравленията - нбадявам се да се похваля и с по-големи постижения (дай Боже, както ми е пожелала J_Jr, да стигна 55кг).

Baby Love®, стискам палци скоро да се похвалиш с реална бременност!  Hug А иначе много добре те разбирам за качването на килограмите и спирането на движението  Confused

# 417
  • Мнения: 802
Stephy , благодаря. Hug
Аз сега вечерях и ми стана едно тежко, позволих си и малко парченеце кашкавал. След малко ще направя една кратка разходка.
Лека вечер, япончета.

# 418
  • Тук и сега
  • Мнения: 446
Добър вечер на всички новодошли и успех!!! Hug

Днес за мен е 18 ден мога да се похваля със цели 7кг надолу (гоня още 5-6кг)  Peace

Момичета какво ядете на седмия ден вечерта?
Изяж една шопска да речем и един шоколадов бонбон,ако имаш нужда от сладко иначе-не.
Непрекалявай,за да не отиде труда ти на вятъра.

Аз съм "ЗА" витамините, ползвам Центрум.

Момичета от тези витамини не се ли напълнява?

Дано само от утре да не кукувам сама в темата...

Noia аз съм тук всеки ден  Peace няма да се предаваме я....

Stephy  къде ще ходиш ? Вземи и нас с теб .  Hug

Лека нощ  tv

# 419
  • Мнения: 1 437
привет  Hug
Незнам колко съм отслабнала , но шкембенцето ми почна да се прибира  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт