Какви списания четете?

  • 3 449
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Тема, Паралели, ОК.

# 16
  • Мнения: 516
Мисля, че чета всичко, което излиза на българския пазар.

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 22:33 от Донa Флор и нейните двама мъже

# 17
  • bulgaria
  • Мнения: 309
Maxim и Playboy Peace Много ми е тъпо че си развалих колекцията. Просто другите разходи......Ако някой не ги събира да свирне. Много ще съм щастлива да ви отърва от тях smile3521

# 18
  • Мнения: 421
OK ,HELLO,STORY

# 19
  • Мнения: 4 555
Само NG чета, абонирана съм всяка година. Пробвах да чета и Гео, но след един брой осъзнах, че не сме от една и съща страна на 'барикадата' Simple Smile

Тези за коси, гримове и какво беше още, женските списания демек, просто не знам как ги четете. Като чакам някъде и хвана някое от тях, направо се потрисам... Ако има нещо друго, освен реклами по страниците, то това са статии, рекламиращи някоя конкретна макра козметика, дрехи, какво ли не. И псевдочитателски истории, споделящи сексуален опит  Mr. Green Направо като в teenproblem Simple Smile

# 20
  • Мнения: 126
 От доста време не съм си купувала и чела списания.
 От тук се снабдявам с инфо за всичко ( снимки, статии и т.н.).

# 21
  • София
  • Мнения: 2 430
В последно време взех да си купувам "9 месеца", ( Mr. Greenразбираемо е),понякога "Анна",едно време имаше  "Бела" не знам сега дали го издават.И две специализирани "Мединфо" и "GP-news"

# 22
  • UK
  • Мнения: 3 959
Хай Клуб от поне шест години, не съм пропускала брой, БРАВО от четири, щото тогава започна да излиза, напоследък си взимам симпатичното За мама и мен, то е безплатно и е сладурско, ама май няма да пребъде, Стори на моменти има попадения, но не го купувам редовно, с удоволствие бих "чела" немските БРАВО и ПопКорн, само дето не говоря немски. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 478
Много обичам списания.Не мога да кажа,че чета всеки месец едни и същи списания,но предпочитам Ева,Стори,Максимум,Тема,Наш дом,Playboy,Elle.Никога не купувам Cosmopolitan и Грация.

# 24
  • Мнения: 2 386
Инсайт, но вече го няма на пазара.

# 25
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 183
Мениджър и Гео

# 26
  • София
  • Мнения: 1 735
До преди раждането  всеки месец четях ЕВА.За мен това е най - стойностното женско списание на пазара ни.Купувала съм и други,но са ми някак елементарни.През декември реших пак да подновя навика си,но докато стигна до последните страници беби беше окъсала половината "каки".

# 27
  • Хасково
  • Мнения: 222
Не пропускам брой на Ева, Максимум, Блясък, Ок.

# 28
  • Мнения: 2 401

Разгеле някой да спомене единственото читаво списание у нас.

# 29
  • Мнения: 17 407
Жената днес и Ева 4470

Общи условия

Активация на акаунт