Пирогов и престой ?

  • 28 919
  • 230
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 38 530
Ми и аз си плащах в Инфекциозна за да седя в оная мизерия с детето.
Все пак, ако има легло за майката, дават завивки, ползвате тоалетната и банята, ток, вода.

Ако искаш, може да го оставиш само и да не си плащаш - както правят едни мургави хора.

1-во няма осигурено легло за майката в Пирогов
2-ро защо да не би да нямат осветление ако няма придружител или да няма отопление  ooooh!
3-то Майката е точно от мургавите и повярвай ми няма да си остави детето само / без определения моля /

Ако не видя писах , че дава 15 лв и НЯМА ОСИГУРЕНО ЛЕГЛО И ХРАНА . ЗА КАКВО ГИ ДАВА ?
Съжалявам ама има хотели в които може да преспиш срещу тази сума ! Абсурдите в китната ни родина !
В Гърция осигуряват храна за обгрижващия пациента безплатно и храната е все едно ти я носят от ресторант , а тука даваш пари за нищо !


Айде не крещи, а ходи ги питай лично, като толкова те интересува.

# 16
  • Мнения: 476
На мен в събота ми искаха  10лв. в Инфекциозна, ама аз буквално избягах и не питах това за легло ли е или за стол. Такава мизерия и мръсотия не вярвам да има другаде.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 252
И как му викат на това безобразие - регламентиран рекет  newsm78. Викнете някоя медия да разруха случая - това си е поредния начин да доят пострадалите.

# 18
  • Мнения: 1 343
Дилянка  кой да питам дали е вярно . Досега не видях някой да е писал в темата и да е казал , че не е така и ще си викам колкото искам особенно срещу такива изказвания като твоето.
МУРГАВИ хора , ако искаш , нали сме били ползвали легло ... ти в какъв свят живееш ?

# 19
  • София
  • Мнения: 2 430
На мен в събота ми искаха  10лв. в Инфекциозна, ама аз буквално избягах и не питах това за легло ли е или за стол. Такава мизерия и мръсотия не вярвам да има другаде.
Извинявайте за спама,
 Инфекциозна не се  ли  намира в съседство със  сградата в Окръжна болница?Или там е инфек.отделение?

# 20
  • Мнения: 476
Намира се близо до военно-медицинска академия.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 735
Инфекциозна не се  ли  намира в съседство със  сградата в Окръжна болница?Или там е инфек.отделение?
[/quote
Аз бях с детето в инфекциозна/може да е само детска/ на "Димитър Несторов",близо до Центъра по хигиена.Правено е ремонт,но да спя/стоя/ с мойто шило в едно легло по 24ч. -ужас!Храна нямаше/не че бих яла/.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 430
Намира се близо до военно-медицинска академия.
Мерси,значи съм ходила в отделението на Окръжна б-ца (Инфекциозно) и беше много гнусно."Изкормени" дюшеци(май така се казваха),пружините на леглата стърчаха ,а въздуха беше много застоял.

# 23
  • Мнения: 690
Да, в Пирогов искат 15лв на ден за придружител.
Цялата здравна система е едно голямо недоразумение.
А сградите на здравната каса, са модернизирани по последен писък на модата. Tired

# 24
  • София
  • Мнения: 8 933
Дилянка, защо се заяждаш с жената, тя се интересува за какво се дават тези пари и има право. Така като чета излиза, че е за правото да си в "прекрасната" им болница, че дишаш с "великите" лекари един и същ въздух.

# 25
  • Мнения: 13 770
Може би е нова политика. Позната преди година беше в Пирогов, няма оплаквания. Сериозна операция, грижели се хората за нея. Пари са поискали при изписването под формата за лепта в касичка за благотворителност. Не са настоявали, не са уточнявали колко. За болницата. За това, което направиха - заслужава си.

Не мисля, че в някоя болница по света осигуряват легло и храна за придружители! Спрете се с това народно творчество - някой бил казал, някъде били хранели като в петзвезден хотел, винаги другаде е безплатно... Царе сме в това отношение! Филми не гледате ли? Навсякъде близките седят на столчета в чакалнята и си купуват нещо от автомата.

# 26
  • Мнения: 12 667
Не мисля, че в някоя болница по света осигуряват легло и храна за придружители! Спрете се с това народно творчество - някой бил казал, някъде били хранели като в петзвезден хотел, винаги другаде е безплатно... Царе сме в това отношение! Филми не гледате ли? Навсякъде близките седят на столчета в чакалнята и си купуват нещо от автомата.

Защо, има. Но там се плаща доста повече.

# 27
  • Мнения: 1 343
Може би е нова политика. Позната преди година беше в Пирогов, няма оплаквания. Сериозна операция, грижели се хората за нея. Пари са поискали при изписването под формата за лепта в касичка за благотворителност. Не са настоявали, не са уточнявали колко. За болницата. За това, което направиха - заслужава си.

Не мисля, че в някоя болница по света осигуряват легло и храна за придружители! Спрете се с това народно творчество - някой бил казал, някъде били хранели като в петзвезден хотел, винаги другаде е безплатно... Царе сме в това отношение! Филми не гледате ли? Навсякъде близките седят на столчета в чакалнята и си купуват нещо от автомата.

Да ама плащат ли по 15 долара или евро на ден за да се грижат за близките си ? И на какви столчета спят ? На пласмасови или дъвени. Те техните диванчета по фолмите и аз бих спала на тях сигурно са по удобни от леглата където спят нашите болни.

ЗНАЧИ да уточня. Нямам нищо против , че не осигуряват легло и храна имам против даването на тия пари за НИЩО.
Изписването ставало от главната сестра идвала питала те за бележка за платен престой и тогава те изписва , не е ако искаш да дадеш задължително е !

# 28
  • София
  • Мнения: 8 933
Има. От познат лекувал детето си във Виена съм чувала, че има осигурено легло и храна за придружител. При това, за местните всичко си е било по каса, а моят познат е платил само за детето, за придружителят е било включено в тази цена.

# 29
  • София
  • Мнения: 62 595
Плащаш за това да си сигурна, че има кой да се грижи за детето, т.е. че ти си там и че поне си до детето, а не си го оставила самичко, болно и нещастно на милостта на персонала. Само като си помисля за болница и сърцето ми се разхлопва. Хайде, на мен да ми се наложи, как да е, но детето си не искам да бутам в онази мизерия. Мен ме е страх от всякакви вътреболнични инфекции, защото на всичко отгоре нищо няма да мога да направя. Май само ми остава да се моля на Господ да ми пази децата, защото моите възможности са ограничени.

Общи условия

Активация на акаунт