МАРТенчета наши,умни и красиви,правите ни толкова щастливи!!!

  • 17 618
  • 293
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 428
Здравейте, мамита  Grinning

Днес с Маги бяхме на преглед при УНГ. Оказа се, че е с огромна трета сливица и докторката беше категорична - операция. И другия вторник ще ни оперират.
Та искам да питам мамите, които минаха през това, Герчо за теб се сещам най-вече, колко време продължи възтановяването след това и как беше положението с ядене и пиене. Че не помня вече какво писахте тогава  Embarassed
Ох, като знам, че попринцип не иска да яде  ooooh!

Дина, аз на мойта майка вече не й обръщам внимание на такива приказки. Толкова отдавна съм изключила сензорите за приказки от нея  Laughing

Креми, дано се оправи бързо малкия  Grinning И аз чакам включване от някоя шарка, но за сега няма нищо в яслата  Rolling Eyes

# 61
  • Мнения: 1 668
Веси, на иван не му даваха да яде от вечерта до към 1 на обед. Операцията беше в 10 часа сутринта. После 2-3 дни по-кашави храни да не се драска операцията. Няма драма. При нас имаше голямо кървене, което продължи 6 дни, но иван беше на 1 г и 11 месеца и разреза беше огромен. Препоръчително е операцията да е към 3 годишнина - тогава възстановяването е 2-3 дни. Тоест в тая посока си облагодетелствана, защото зайците вече са почти на 3. Споко! Ще видиш колко е хубаво след това - за мен операцията на иван си остава най-умното нещо, което съм направила в последната година. Порасна 12 см за 6 месеца след нея и краката му пораснаха с 4 номера. Да не говорим за екстрите, че проговори 2 седмици след операцията правилно - явно дотогава не е чувал добре-

# 62
  • Мнения: 878
Теди много неприятна случка,добре че вие сте добре Hug
Ами хайде и аз да кажа за сливицата,нали и на Дани му я махнаха миналата година,откъм ядене не му разрешаваха да яде в деня на операцията,вечерта беше осверепял от глад,обаче езика му беше много подут от упойката и нямаше как да яде,та вечеря със сладолед,препоръчват в началото студени храни,на другият ден започна да си се храни нормално и си дивееше сякаш нищо не е станало,зорът при нас беше само в деня на операцията.Седмица по късно изчезнаха перманентните сополи и оттогава само веднъж май е имал сополи.Наистина дръпна много след това,спомням си че за около 2м качи 2кг.Сега при нас проблемът е,че има огромни сливици и нощем едвам диша,хърка и се скъсва да кашля,тогава реших да не ги махаме,направо незнам вече какво да правя smile3511,пи един антибиотик,от който намаляха и седмица след като го спрях сме на същото дередже ooooh!Мен ме съмнява,че проблемът е в огромната влажност на въздуха,която достигна 95%,след като валя повече от месец без прекъсване,обаче от утре вече го дават слънчево и искрео се надявам да се подобри,че не ми се прави пак операция Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 2 109
зои, за това избягват да ги махат до 3 г, защото вероятността да израстнат пак е много голяма. това си е естествена тъкан.

тази неделя ходихме на минерален открит басейн с кайо. беше мн хубаво. 2 часа на студа, а ние в топлата вода.
кайо беше супер смешен с ботуши по бански и Киливийка Simple Smile

за рождения ден се замислих дали няма да е по-добре да наема една къща в тоя район и да поканя на уикенд приятелчетата. ще излезе колкото 2 часа в клубче.
а снимките на торта в басейна ще са уникални Joy

# 64
  • Мнения: 1 544
Аууууу Кали ,супер идея  smile3521 много яко, само незнам кой уикенд ще е   Rolling Eyes В точния уикенд е много гъста работата  Crazy /казах ти аз да не раждаме 100 човека в един и същи ден ама вие - не  Wink  Joy/  снимките си ги представих много ясно  Mr. Green голям смях Grinning
Ох сетих се нещо от онзи ден, на морето септември обличах на Алекс една надуваема жилетка за да не се притеснявам ако падне в басейна /това много му се отдава  Joy/ и така де по цял ден със жилетката си ходеше. Та оболичам му аз преди 2 дена пухенка без ръкав и той във супер възторг казва- Даааааа ,иеее ,мамо това ми е пояса за басейна ,на морето ли отиваме  Joy ??? Толкова беше щастлив и ентусиазиран ,че хем ми е смешно хем ми е мъчно .

# 65
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Здравейте, милички!
Влизам на бързо да ви почерпя за рождения ден на моето пораснало момче.
И ние я закъсахме с третата сливица. И на Преско му предстои операция до две-три седмици. Направи зверска гнойна ангина, беше на 2 венозни АБ, след това на трети през устата и два дни след това отново е хремав. Габи и тя покрай него. Та снощи отново не сме спали от кихаши, кашлящи и посмърчащи дечурлига.
Аз две седмици бях в болничен покрай тях. Успяха да ме заразят с техните бацили, направих спастични пристъпи, бях на венозен Орбазон, сега все още пия лекарства и кашлям по малко. От вчера са върнах на работа, а мъж ми излезе в болничен. После баща ми ще гледа Преско още една седмица и после се надявам операцията да мине.
За сега РД няма да правим, всички сме болни. Като мине операцията се надявам нещата да се оправят. Тогава ще го отпразнуваме.
Много ми е трудно напоследък. Само разни гадости ни се случват.
Искам само да са ми здрави дечицата, ама на... Все има нещо. Ох, стига съм се оплаквала. ще се оправим.
Поздрави на всички. Ще тичам на работа след малко. Много ми е тъпо, че няма да съм с децата точно днес, но нямаше как след две седмици болнични и днес да си взема почивен ден. Довечера ще си нагушкам рожденика. Crazy

# 66
  • Мнения: 1 544
Ей Кате, днес вярно ,че е 11  ooooh! много съм отнесена   Embarassed
Да ви е жив  и здрав сладура  Hug много радост усмивки и хиляди збъднати мечти му желая    bouquet  bouquet  bouquet
Бързо оздравяване на всички ви желая  Hug

Последна редакция: ср, 11 фев 2009, 08:42 от miki3

# 67
Честит Рожден Ден на Преско! Да ти е жив и здрав, и вече само хубави работи да ви се случват в живота!
Аз няма какво да пиша, на всички болнички бързо оздравяване, а на останалите - лек и успешен ден!

# 68
  • Мнения: 1 272
Добро утро!
Дойде денят за първия трети рожден ден Heart Eyes
Честит рожден ден на Преско! Много здраве, много късмет и много щастливи моменти!
Кате, за теб
Пожелавам бързо оздравяване на боните, включително и на моето Кате. Болна е, кашля лошо, пие АБ, 2-3 сиропа, като лазарет е у дома. За сметка на това няма температура и е свръхактивна.

Гер4о, честита точица на теб. Пожелавам ти да премине леко и накрая едно здраво и весело бебе  bouquet

# 69
  • София
  • Мнения: 1 086
Честит Рожден Ден на Преско!!!Кате,да ви е живо и здраво момчето,много щастлив и усмихнат!!!
Дано скоро всичко се нареди при вас HugАбе,много дечица страдат от тая трета сливица,какво е това чудо,всяко второ дете, което познавам или вече е оперирано или ще го оперират скоро!?

Е,Лили,ти тъкмо я похвали Катето,че държи фронта...и тя се разболяла.Бързо да оздравява сладуранката Hug

Дина,как сте с Али,пооправихте ли се?А на майка си ,верно трябва да се научиш да не се връзваш толкова,ама и тя знае как да те жегне точно по болното място...Нормално е Али да тъгува за теб,няма за какво да се обвиняваш.

Теди,ужасна случка! ShockedДано се отърсите по-бързо от шока!

Кали,много  е готина снимката на Кайо по бански и  ботушки Simple Smile,ама не беше ли студено извън басейна,като го  гледам как тича гол,бррррр Къде се намира тоя басейн?

# 70
  • Мнения: 1 668
Кате, честит ти рожденник, здраве, щастие и безгрижно детство. Дано бързо минават проблемите ви и оттук насетне само хубави неща.

зоуи, на нас след операцията ни забраниха много топло и много студено. Всички храни и напитки трябваше да са със стайна температура. И аз очакзах, че ще го зарадвам с порция сладолед по никое време, но не стана.

бързо озравяване на болните дечица

# 71
  • Мнения: 487
Кате, да е живо и здраво адашчето! Да му минава бързо и да не го застига повече болест тази година!!! Да го нацелуваш и от нас!

# 72
  • София
  • Мнения: 561
Честит Рожден ден на Преско! Да е много здрав, много усмихнат и много щастливо детство!
Кате, дано всички бързо се оправят и да свършват грижите ви с тези болести  Hug

Лили, бързо оздравяване и на Катето  Heart Eyes

Последна редакция: ср, 11 фев 2009, 15:21 от c-mira

# 73
  • Мнения: 2 309
Честит рожден ден на Преско Hugмного здраве, много радост и весели игри Hug

Кате, мила, много ви се е насъбрало. Дано скоро се обърне тоя каръшки късмет Praynig

Теди, ужас, дано Вики бързо забрави Tired

Стискам палци за операциите на Преско и Магито Praynig

На всички болни желая бързо оздравяване Hug

Момичета, мерси за хубавите думи, обичам ви HugНашия лазарет е леко по-добре. Али е кажи-речи здрава. Аз съм малко по-добре, вече не ме тресе, нямам Т и адски гадните и болезнени бучки по лимфите ми взеха да спадат. Устисках без антибиотик. Сега кашлям като съдрана, ама ще се оправя. Служебните ядове ме догониха и вкъщи. Обаче днес е втори пълен ден, откак не съм в офиса и съм супер спокойна. Тъй че причината за изнервеността ми е диагностицирана Confused

# 74
  • Мнения: 506
Честит рожден ден,на Преско!Да е много здрав,усмихнат и послушен!
На всички болни пожелавам бързо оздравяване.

Ние сме горе-долу по-добре.Виктор се поуспокои вече.Само като влизаме във входа иска всеки път да го гушна.Но както и да е,имало да става. Confused

Хайде,хубава вечер на всички.

Общи условия

Активация на акаунт