КИНО ИГРА - 2 серия

  • 13 026
  • 308
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 289
Пак сте размахали камшиците, гледам. Laughing
Иначе на Брус Уилис нещото се вижда в Цветът на нощта. Той е психиатър и има група, в която едно момиче се изживява като момче, проблеми в детството, туй-онуй и много секс.
Много отдавна съм го гледала и не помня ...Давай следващия въпрос.

# 46
  • Мнения: 2 257
Много отдавна съм го гледала и не помня ...Давай следващия въпрос.

Ма Сиси да каже това ли е отговорът първо, викам....

# 47
  • Мнения: 11 818
Джи, точно така - Color of naight - http://www.imdb.com/title/tt0109456/ на български го превеждаха Цвят на нощ.
На мен пък ми е един от любимците!  Heart Eyes  Разбира се, не заради пишката. Wink Но просто ми се е запечатал този филм и тази сцена навремето.

Чакаме въпроси от Джи и от Raliva.

# 48
  • Мнения: 2 257
Хайде, нещо супер лесно от мен. Мъж и жена се обичат до смърт и после се бият до смърт, развеждайки се, в един филм. Имат един много печен и много нисък адвокат. По едно време, от злоба, висят на един полюлей. Кой е филмът?

# 49
  • into the blue
  • Мнения: 771
Войната на сем.Роуз  Laughing

# 50
  • Мнения: 2 254
Войната на сем. Роуз?  
 Еее докато публ, хахаха...

# 51
# 52
  • Мнения: 3 988
хахаха, на мен докато ми зареди браузера да напиша отговора и 100 маймуни пред мен се наредили за банана (не на Брус Уилис).  Joy
Извинете ме за лиготията.  Crazy

Войната на семейство Роуз е много готин филм.  Peace

# 53
  • into the blue
  • Мнения: 771
Ако искат Тина или Кюбит да зададат въпросче,че имам малко работа.

# 54
  • Мнения: 1 289
аЙДЕ ДАВАЙТЕ,ЧЕ И МЪЖА МИ ЧАКА Simple Smile

# 55
  • Мнения: 4 516
Гледахте ли "Стани богат" тази вечер? Имаше готин филмов въпрос, не знаех отговора: На коя филмова компания мотото гласи "изкуството заради самото изкуство"?: -парамаунт; - уорнър брадърс; - МГМ; - 20-сенчъри фокс. Беше за 50 000. За съжаление човекът не отговори. Sad

# 56
  • Мнения: 1 289
Гледахте ли "Стани богат" тази вечер? Имаше готин филмов въпрос, не знаех отговора: На коя филмова компания мотото гласи "изкуството заради самото изкуство"?: -парамаунт; - уорнър брадърс; - МГМ; - 20-сенчъри фокс. Беше за 50 000. За съжаление човекът не отговори. Sad
Да , гледах го.Отказа се участника,но после даде верен отговор извън играта.Жалко,че не продължи.

# 57
  • Мнения: 3 988
Art for art's sake е на Metro-Goldwyn-Mayer.  Peace

Знам, че не е реален въпрос, но аз да си отговоря.  Wink

Хайде въпрос от мен:
В кой филм жена сготвя любовника си и го поднася на мъжа си да го изяде?  Flutter

# 58
  • Мнения: 2 257
Хайде въпрос от мен:
В кой филм жена сготвя любовника си и го поднася на мъжа си да го изяде?  Flutter

Ах, че нежно и мило.

Thе cоок, The thief, His wife and her lover ?

# 59
  • Мнения: 2 280
Възползвам се от правото ми на въпрос от по-рано.

Колко сантиметра са високи платформите на обувките на гейшата във филма "Мемоарите на една гейша" ?

Общи условия

Активация на акаунт