за извеждането навън

  • 3 238
  • 84
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
На терасата я изведох още на първата седмица , а след това и навън та даже имаше и вятър.Смело излизайте  Peace особено при тези температури  Peace

# 61
  • Мнения: 6
Дъщеря ми я изведох на 15-тия ден.но тя беше лятно бебе.Братовчед ми,който живее в Лондон, беше извел сина си на 3-тия ден/там ги изписват на 2-рия/,за 2 часа в мъглата,на температура +6 градуса.Доста смела постъпка според мен,но там като че ли не ги жалят много. #Crazy

# 62
  • София
  • Мнения: 407
Ние на 1 месец отидохме в планината за 3 дни да празнуваме Гергьовден. Метнахме бебето в една чанта за бебе и отидохме

# 63
  • Мнения: 4 784
Дъщеря ми я изведох на 15-тия ден.но тя беше лятно бебе.Братовчед ми,който живее в Лондон, беше извел сина си на 3-тия ден/там ги изписват на 2-рия/,за 2 часа в мъглата,на температура +6 градуса.Доста смела постъпка според мен,но там като че ли не ги жалят много. #Crazy
2 часа в мъглата на плюс 6 градуса си е нищо, в сравнение с това как ги разхождат там бебетата по сред зима - чисто боси! Ако не съм го виждала с очите си, не бих повярвала, но си е истина.

# 64
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Изведохме го на 7ия-8ия ден някъде. Даже и по-рано щяхме, но аз не се чувствах добре. Роди се през май и времето беше хубаво. Но дори да беше зимно бебе не бих се поколебала да го изведа още като съвсем мъничък. Сега също си го извеждам, дори на минусуви температури. Не излизам само ако има мъгла или вали.

В случай че има значение - до сега не е боледувал (пу-пу), въпреки, че баща му донесе някой и друг грип вкъщи.

# 65
  • Мнения: 405
Ако не са отрицателни температурите няма проблем да извеждаш детето.

# 66
  • Мнения: 1 305
Изведох дъщеря ми на 15-16 ден, защото времето беше много лошо до тогава. А вън времето има ли 5-10 гр веднага излизахме, не сме се спирали даже педиатърката ми препоръчваше да я изкарвам за да се калява. Аз не я извеждам само когато духа, има мъгла или вали

# 67
  • Мнения: 11 005
Щом не вали, не духа студен вятър и не е мразовито, извеждай смело макар и за кратко.

# 68
  • София
  • Мнения: 5 079
На 10 дни го изведоп за първи път. Но беше май месец все пак... Peace

# 69
  • Мнения: 1 910
Извеждай, извеждай. И по-студено да е, не е проблем.

# 70
  • Мнения: 363
Вярно е ,че всеки преценява как да гледа децата си,но този път не мога да не обадя..Лошо ми става като чуя за бебета родени зимата,които не са ги извеждали по 2-3 месеца,това е абсурдно #CrazyМоят син е роден на 31 януарии на 10я ден вече количката беше в ръцете ми.Не сме се спрели нито за миг,ма 20 вече беше на витоша на разходка.........но всеки сам решава #Crazy #Crazy

# 71
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Дъщеря ми я изведох на 15-тия ден.но тя беше лятно бебе.Братовчед ми,който живее в Лондон, беше извел сина си на 3-тия ден/там ги изписват на 2-рия/,за 2 часа в мъглата,на температура +6 градуса.Доста смела постъпка според мен,но там като че ли не ги жалят много. #Crazy
2 часа в мъглата на плюс 6 градуса си е нищо, в сравнение с това как ги разхождат там бебетата по сред зима - чисто боси! Ако не съм го виждала с очите си, не бих повярвала, но си е истина.


 Бе те са си и болнавки там. Това не е случайно.

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Щом не вали, не духа студен вятър и не е мразовито, извеждай смело макар и за кратко.
Peace

# 73
  • Мнения: 660
Винаги съм го извеждала почти всеки ден,дори и да е било студено,поне за 1 час.При мъгла пропускам,но иначе и в дъжда бръмчахме:)

# 74
  • Мнения: 1 372
Извеждам ежедневно, независимо дали е студено. Добре облечена, макар и за по-кратко предпочитам да глътне чист въздух. Пропускам само при мъгла и силен дъжд.

Общи условия

Активация на акаунт