Бъдещи ЮНСКИ мами 2009! Тема№ 28

  • 11 634
  • 299
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 753
Aya, това по Ай-ски много ми хареса Simple Smile
Много, много се радвам за бъдещото голямо семейство!Дано бързо направят строителните работи.
Целувки на сладурите и на коремчето.
Хубава нощ, дано не се стреснете от големия ми пост по-напред Simple Smile. За количката ми ще потърся това, което съм писала и ще го добавя за интересуващите се от Cangaroo.

# 76
  • София
  • Мнения: 6
Благодаря Франческа, ще питам somebody  bouquet

# 77
  • Мнения: 35
Добро утро мамчета,днес е чудесен ден newsm44 което значи че ще падат разходки.
Незнам защо,но винаги настроението ми се е влияело от времето.

Aya,и моят хемоглобин беше 106 и ми изписаха Малтофер Фол.Другата седмица ще правя нови изследвания да видим как е и дали ще ми го спират или ще го продължавам Peace

# 78
  • Мнения: 9 814
Добро утро на всички!
ayas, Aya , радвам се, че да ви чета!
Aya, не съм особено съгласна с теб за Бертонито имам такава количка супер маневрена и удобна е. И тежи само 8 кг.
Лек и приятен ден!

# 79
  • Мнения: 69
 Hug Благодаря ви ,мамчета Simple Smile)
Днес наистина е толкова хубаво и спокойно време (дори и тук-Враца - мъглата по принцип пада септември и ако е хубава годината се вдига юни месец  #Puppy dog  ) , даже чух и Фтички Simple Smile) Лек и усмихнат де на Всички

# 80
  • Мнения: 136
Добро утро и от мен. Днес съм супер наспана, срам ме е да си кажа, но снощи заспах към 21 ч., дори не можах да си изгледам "Отчаяни съпруги"  Embarassed  Тези дни съм си самичка вкъщи до късно, фирмата на Жоро участва в едно изложение, а един германец от централата им е дошъл на визитация, та вечер го водят на вечеря и той се прибира по-късничко. А на мен ми е скучно самичка, нямам с кого да си говоря и заспивам рано. Само че, за разлика от предишните нощи, когато се будех за по час-два, снощи спах почи непробудно. От 1 седмица спя с възглавница (съвсем обикновена) между краката и наистина е доста удобно. Чудя се дали да дам повечко пари и да си купя онази дългата възглавница за бременни? Някоя от вас вече има ли я и ако да, да сподели дали си заслужава или може и с обикновена.

Ayas, благодаря отново за съветите, които си дала  Hug Наистина, постът ти е дългичък, но е много полезен и съм си го копнала в един word-вски файл, ще си го запазя и ще си го чета занапред.

Магазинът, който препоръчах на edno_momiche, e "9+". Намира се в Лозенец, точният адрес е  
бул. "П. К. Яворов" 34. Ето и линк на самия магазин:
http://9plus.eu/shop/index.php?option=com_content&task=view& … d=2&Itemid=10

edno_momiche, има ли интересни неща там и как е като цени? Все още не съм го посещавала, но тези дни наистина ще го направя.

Днес се сетих отново за изследванията - вие като си вземете резултатите, при вас ли си ги държите или ги давате на лекаря, който ви води ЖК? Вчера прочетох отново списъчето с нещата, които трябва да си носим в родилния дом, и видях, че едно от тях са резултатите от изследванията. Мислех, че на ЖК ни правят картон и пазят всички неща, но не съм сигурна вече в това. Притеснява ме да не се окаже, че съм си мислела, че ми ги съхраняват, а всъщност да са някъде на бунището и да не искат да ме приемат в болницата.

Лек ден и от мен....засега Simple Smile

Последна редакция: чт, 05 фев 2009, 09:16 от Gydelichkova

# 81
  • Варна
  • Мнения: 2
ДОБРО УТРО И ОТ МЕН. УСПЕШЕН И УСМИХНАТ ДЕН НА ВСИЧКИ. БЛАГОДАРЯ ЗА ЧЕСТИТКИТЕ. Hug

# 82
  • Мнения: 57
Аз да похваля пак магазина в Скай Сити на приземния етаж. Имат страхотни бодита и дрешки за най-малките. Особено бодитата със странично закопчаване, от много хубави материи. Скъпи ми се виждат, това ме е яд и чакам намаленията.

# 83
  • Мнения: 1 425
Добро утро!

Ayas, много добре си описала всичко, само мога да добавя, за праха за пране. Трябва да е без парфюм и да е за чувствителна кожа. Омекотител не е препоръчително да се ползва, защото предизвиква алергии. На Ариел тук му правеха тест и излезе с оценка 4 по шестобалната, има и по-добри прахове от него, лично аз не го ползвам, защото не ми харесва как мирише.

За къпането и мазането - тук препоръчват бебето да се къпе само с вода до 1г. , а за мазането - аз мазах само с натурални масла, най-вече от жожоба. Къпахме Килиан в корито или в това . Гъба не сме ползвали, вместо нея ползвахме тензухена кърпа 60х60 и обтривахме цялото тяло и главата (така ни показаха в болницата).


Този пост го пиша от 1 час, ужас!

Лек и слънчев ден ви желая!



# 84
  • Мнения: 1 291
Гъделичкова, и Феникс като отидете в магазина "9+"накарайте ги да ви кажат къде  е и другия им магазин-той е на 2 крачки  и е по-голям.Има избор на колички,аз това гледах, иначе в големия магазин имаше и дрешки за деца и бременни.

Ариела подходящ ли е за бебета?И трябва ли винаги да се гладят всички бебешки дрешки за дезинфекция-както едно време?

Дългата възглавница за бременни я поръчах и сега чакам да ми я доставят и ще ви кажа дали е удобна.Но иначе с това спане по корем незнам.Тази нощ постоянно ме побутваха явно не им е приятно да бъдат смачквани.

# 85
  • Мнения: 1 475
Добро утро

Ей този път не съм изпуснала много,не сте били много активни - аз да се оплача, вчера не исках да го правя/надявах се бързо да ми мине, ама тцццццццц Close/, онази нощ се събудих от много силна болка в ребрата от ляво, ама нали съм си героиня, ще си ходя на работа, ей боля ме цял ден силно до тази нощ- вчера по едно време като се стреснах да не е сърцето, взех една колежка с мен и хайде на кардиолог, при дишане ме пробожда, при ходене, абе много силна болка, премина и от другата страна на гърдите- та отидохме на кардиолог, нищо ми няма, междуребренна невралгия, бебето ми притиска  нещо по време на спането  и по хода на нерва се предава, нищо не мога да пия, освен един парацетамол да ми облекчи болката, пих ама кел файда, лекарката каза  да си търпя Shocked- писна ми все да ме боли нещо- след работа цяла вечер съм лежала, щото само при едно определено положение на ръката не ме болеше при дишане, тази сутрин се събудих без каквато  и да е болка- много странно!Явно имам нужда да почне да пия витамини, че с тия болки, ще откача! Сега в петък съм си на редовната ЖК в Токуда и ще я питам леккарката, да ми изпише някакви витамини!!

Gydelichkova, аз като си правя изследвания винаги си вадя по две копия едно за мен и едно оставям на лекарката, така,че и аз д а знам и да си напомням какво точно ми  е правено!

Ayas , много добре си описала всичко, за в бъдеще ще ми е от полза!

# 86
  • Мнения: 111
Гъделичкова не се притеснявай пазят ти всичко и накрая ще ти ги дадът  Simple Smile  Аз само не разбрах каква е тази амболаторна карта
Somebody аз преди да забременея ми ставаше така това са ребрени нервове боли и изчезва и пак от нищото се появява и преди ми изписваха лекарства а сега като стане така си търпя понякога минава като се разтриеш леко там и почваш да се въртиш и в един моминт минава

Последна редакция: чт, 05 фев 2009, 10:06 от anjeelina

# 87
  • Мнения: 27
Добро утро.Тая сутрин пак бях в болницата за кръв,че нещо не им хареса фибриногена.Но официално ме изписаха.
Живот и здраве ако всичко е наред,чак 1-2 март пак ще влизам.
И тук времето  е приято,но чак за разходки се притеснявам.Все па гледам поне малко в къщи да се поразтъпквам,че вече кръста много ме мъчи.

# 88
  • Мнения: 1 475
Anjelina, амболаторна карта ти правят когато си по ЗК, аз нали ходя фиктивно и по ЗК и ми направиха такава, където се описва има ли в рода ви някакви заболявания, женена, неженена с деца без деца абе всякакво инфо за теб, записват ти кг, обиколка на корема, размер на матка и такива неща!

# 89
  • Мнения: 111
Аха благодаря ти много виж предния пост че допълних нещо за теб

Общи условия

Активация на акаунт