Лазерен епилатор за домашно ползване

  • 173 040
  • 199
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 0
nqkoi moje li dade pove4e informaciq za tozi epilator No! No!, naistina se zaintriguvah, no ne6to ne moga da namerq ceni i ot kude da si go zakupq, a i iskam da vidq kak izglejda vsy6tnost i da po4eta i o6te informaciq za nego Simple Smile molq ako nqkoi ima link da spodeli Simple Smile

Абсолютна глупост. По добре е да се обръснеш.

# 181
  • Мнения: 0
Аз си поръчах   no no    преди 2месеца.Първо много бързо му горят представките а не са много евтини. Колкото и пъти да си минавам космите на краката винаги се виждат,като 2 дни след бръснене. След  2 месеца използване космите нито са намаляли, нито са по тънки, нито растът по-бавно. С две думи изобщо не съм доволна.

# 182
  • Пловдив
  • Мнения: 410
С две думи изобщо не съм доволна.

Няма как да си доволна, мила, това си е жив бръснач. Аз лично много се колебаех между този Но Но и Пърл, като вторият беше наполовина на цената на Но Но. Отидох лично да го вида и ми дадоха да го пробвам за минутка в магазина. Че той даже и не гори космите, а само някакви мини мъхчета. А за Но Но в магазина на Топ Шоп заведох мъжа ми, та да пробваме на мъжки косъм, ама същата работа - пълни боклуци за доста пари. Не си струва инвестицията, с тия реклами само ни подстрекават...абе, чиста гавра и платени реклами.
Сега съм се заплеснала по един Me My Elos plus. Израелска машина е, моя близка си я купи за 800 лв. Чакам отзиви, обаче разгледах много за този уред и виждам, че превъзхожда лазера и фотото, защото третира всякакви косми - от твърд черен косъм до фин рус мъх. Доколко третира, не мога да кажа, но поне така го описват. Освен това има две приставки, които се купуват допълнително - бръснач и епилатор. И с двете се усилвал ефекта, защото бръснещата с еприкрепяла и един вид първо бръсне, отгоре прозорчето светва и сканира мястото, а за непривържениците на бръснача е епилиращата приставка, но тя скубе и тогава прозорчето сканира, което един вид пише, че по-лесно лъчът улучва отворената пора. Уредът се продава с лампи от 6000 или 120 000 импулса, като цената 800 лв. е за лампата с многото импулси и пише, че стигала за г6 години.Би било чуудесно, ако не е поредната партенка. Някой д асподели, ако е пробвал с тоя уред, ще му бъда благодарна ,защото много ме впечатли, но само написаното, а не лични впечатления.

# 183
  • Мнения: 81
mama_ziana и аз съм се насочила към същия уред, но не мога да намеря мнения на жени, които да са го използвали. Много съм се навила да си го взема, но все пак са си 800-900 лв. ще ми се да намеря положителни мнения за уреда.

# 184
  • Мнения: 22
Здравейте момичета Simple Smile
Аз вчера го купих този ME MY ELOS Plus. Много се надявам да върши някаква работа. Още вчера си светнах ръцете и брадичката и тази сутрин дръпнах два косъма да видя как са корените на косъмчетата, и имам надежда, че може би ще има ефект. Ще споделям ...

# 185
  • гр.Русе
  • Мнения: 52
 Ще чакаме само положителни резултати  Laughing

# 186
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
в очакване за резултати   bouquet

# 187
  • Мнения: 22
Здравейте пак Simple Smile

Защото обещах че ще споделям, но му е доста рано да кажа дали има резултат. Със сигурност не става като с магическа пръчица. И сезона е кофти , в повечето случаи като се светна на следващия ден ги дръпвам с обикновения епилатор. Така че истинската борба ще я отложа за зимата, когато ще мога да си бръсна краката спокойно.

# 188
  • Пловдив
  • Мнения: 410
Ползвaм me my elos отскоро. Нaпрaвих 6 процедури нa ръцете и честно кaзaно, не зaбелязвaм особенa рaзликa. Ще пишa пaк след още 2 процедури, но не съм много обнaдежденa

# 189
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Здравейте на всички! Преди 5 години направих 10 курса лазерна епилация на общи бикини, както се води (т.е. всичко от-до) и подмишници. Ефектът все още е налице, но излиза много скъпо и спрях с процедурите. Реших и аз да си закупя апарат за домашно ползване, но никъде не виждам в приложенията им дали може да се ползва за цял интим или иначе казано общи бикини, а това е много важно за мен.  Дали е безопасно? Ако някой има повече информация моля да сподели. Колебая се все още кой от епилаторите да си взема и търся инфо, но ме влече нещо към Me my elos plus.

# 190
  • Пловдив
  • Мнения: 410
Пропуснах да пиша, че ползвам me my elos след епилация, т.е. депилация по-скоро с гъбите с кристалчета - тези, дето приличат на фина шкурка, след което минавам с фотото. Днес като се ожалвах на мъжа ми, че не виждам някаква особена разлика, а вече съм на 7-ма процедура, той ме наведе на мисълта, че може с тия гъби да си затварям порите. А аз мислех, че ефектът е равносилен на бръснача, ама без бръснач, но има някаква логика, може би затова не е ефекта, който очаквам. Вярно, пише, че може да се бръсне мястото или да се епилира с епилатор или кола маска преди сканирането, но никой никъде не споменава за други методи за обезкосмявани, предшестващи третирането с фотоепилатора, вие как смятате, дали има логика в това?

# 191
  • Мнения: 22


mama_ziana

Мисля че на- добре е да се обраснат и тогава да се ползва епилатора.
Аз вече мога да кажа че съм много доволна от ME MY ELOS. Даже понякога изобщо не ги бръсна, а след това понякога веднага , друг път на следващия ден ги дърпам с обикновения епилатор. На краката ми изчезнаха над 50% от космите като май пак зависи от самата зона, в някои зони напълно са изчезнали в други са оредели. На ръцете, мисля че става по бавно , но кожата ми е видимо по-чиста и гладка. За подмишниците и други са споделяли, че там нещата се получават по бавно. Имай търпение и при теб ще има резултати Simple Smile

# 192
  • Мнения: 1
Здравейте дами!
От доста време пазаря по интернет и винаги когато попадна на нещо интересно, за което имам малко информация, тайничко надниквам във бг-мама Simple Smile Сърдечно благодаря, винаги ми помагате с избора!
И разбира се дойде и момента в който трябва да драсна и да се допитам до вас. Днес попаднах на едно невероятно намаление на лазарен епилатор и искам да ви помоля да изкажете мнение за него, преди да си го купя.. До сега не съм ползвала и от това което прочетох в темата ми се вижда с добри характеристики, също така ми го предлагат със 50% намаление.но...  бих се радвала да ми помогнете в избора, дали си заслужава Simple Smile Ето линк 
http://www.silkn.es/depiladoras/flash-and-go-lux    Благодаря предварително

# 193
  • Мнения: 46
mama_ziana, и при фотоепилаторите на Филипс е същото - препоръчва се косъмчетата да се бръснат. Скоро имаше тема, организирана от Филипс с въпроси и отговори относно фотоепилацията. Не знам дали си я хванала. Мисля, че причината (или поне една от причините) е, че след бръснене косъмчетата израстват сравнително еднакво - като време и дължина. Ако използваш епилатор би трябвало ефекта от фотоепилацията да е по-малък, понеже действието й се базира на светлинни импулси, които се абсорбират от меланина в космите. Тоест за да има ефект, са нужни поникнали косми. (надявам се не казвам нещо хипер невярно в момента. така знам)

DianaMj, не мога да намеря параметрите на уреда, които си пратила. Поне при мен сайта се отваря на испански. Като ти е на оферта, може да пробваш. Тази марка не съм я чувала, но пък може и да е добра. Погледни броя импулси, като сравняваш с други уреди.

# 194
  • Мнения: 180
Здравейте момичета ! И аз изчетох от-до всичките ви мнения, но така и не мога да избера дали Me My Elos PLus ili Philips Lumea. Имам едно въпросче, което няколко пъти е задаван, но конкретен отговор не мога да намеря, интересува ме дали е вреден, ако се използва за цялата интимна част, защото аз главно за там ще го ползвам и подмишници. Бях питала козметик, но те естествено за своите продукти казват, че не за вредни. Има ли все пак някой с информация дали е вреден за интима? Бихте ли ми казали Me My Elios откъде мога да си го закупя? Сега намерих една промоция http://www.krasivotialo.com/me-my-elos-soft-%D1%84%D0%BE%D1%82%D … D1%80-126000.html но не знам дали не е стар модел и не мога да сравня никъде цени.

Много ви благодаря предварително !

Общи условия

Активация на акаунт