Отговори
# 15
Дядо ми преди години беше чел статия, че ако един мъж гледа гола жена 30мин на ден ще си удължи живота с 10мин.
.......................
прощавай за въпроса
жив ли е още дядо ти?
Жив е дядо, да! На 87 години ще стане след 2 месеца. Ама мисля, че само около 6 месеца гледа голите мадами.
Да ми е жив и здрав, ама още колко мога да разказвам за него. Страшен образ е и моите приятели в негова компания се смеят от сърце. Неизчерпаем е. Още веднъж, да ми е жив и здрав още поне няколко годинки /десетилетие, две/.  Heart Eyes

Ето виждате ли и на практика е доказано че изследването е точно. Дядото на Джуджанка  само 6 месеца е гледал голи женски гърди и е доживял до 87 години. Ами ако го беше правил цял живот - ами той щеше да стане безсмъртен човека!!!
Така че малки големи гърди драги мами давайте да се грижим за половинките и въобще за мъжкото съсловие!!! Peace Peace Peace

# 16
  • Мнения: 53
Аз отново надушвам дискриминация по отношение на нас жените!
Ние аджеба, на какви гледки трябва да се радваме по цял ден, за да ни се увеличи и на нас с някоя друга годинка животеца Grinning

Щото, ако това, което си мисля, че трябва да гледам - само на моя ли трябва да го гледам или имам право да се наслаждавам и на чуждите дадености newsm78. Ако може и от второто, току виж, съм доживяла и до 100 години без проблем  Laughing

# 17
  • Мнения: 919
И аз го гледах. Ама забелязах една малка подробност, че гърдите трябва да са големи.
Т.е. аз няма да се разхождам гола, че полза няма да има  Mr. Green
Joy Joy

# 18
  • Мнения: 2 161
Задължително се разхождам гола,когато мъжът ми си е у дома.Отварям хладилника през три минути и търся нещо на най -долния рафт минимум по пет минути.Кихам,кашлям,посинявам от студ,но заради благото на съпруга си-издържам.

# 19
  • Мнения: 1 844
тази новина мъжът ми я чу по телевизията преди няколко дни..оттогава щом ме види по цици се бъзика,че се чувства предпазен от инфаркт и  доволно слага ръка на сърцето Laughing Laughing Laughing

# 20
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Ми то хубу да ни гледат по красоти,
ама да не вземат да получат hard attak точно от толкоз много красота, наоколо им newsm12

# 21
А те  какво трябва да правят зада ни удължат живота Wink

# 22
  • Мнения: 25 651
Нищо, естествено. За какво им е по-дълъг живот, ако ще им седим на главите?  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 388
А сега като се сетя че на плаж той все ме кара да си смъквам горнището на банския - та той човека просто се е грижил за здравето си пък и не е искал да имам досадни следи от бански

Не само за неговото, а и за здравето на останалите плажуващи. Много благородно от негова страна.

# 24
  • Мнения: 15 619
А сега като се сетя че на плаж той все ме кара да си смъквам горнището на банския - та той човека просто се е грижил за здравето си пък и не е искал да имам досадни следи от бански.
Цитат

Не само за неговото, а и за здравето на останалите плажуващи. Много благородно от негова страна. 

Реших да не им съкращавам дните на хорицата. Mr. Green Няма да им се показвам. Naughty

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
А бе аз чак сега се светнах ooooh! тва го е измислил някой дето го кефи по цял ден да гледа голи цици Laughing
То, ако беше вярно, актовите фотографи щяха да са безсмъртни hahaha

# 26
  • Мнения: 940
Аз ще се разхождам--няма проблеми. И по двора ако трябва (когато е навън). Ами той?

# 27
  • Мнения: 830
И по монокини ще ходя и по голо дупе ще ходя щом е за благото на любимия  Crazy Интересно ще е като прибягам по двора да проста прането или да премета двора  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 15 619
И по монокини ще ходя и по голо дупе ще ходя щом е за благото на любимия  Crazy Интересно ще е като прибягам по двора да проста прането или да премета двора  Mr. Green
Е, и на комшиите ще им се подобри сърдечната дейност... hahaha hahaha hahaha

# 29
  • Мнения: 370
Да се грижим ли и за гостите, като дойдат??? Mr. Green
rotfImaoа стига бе,няма да мога да затворя вратата си от гости тогава.хахахах Joy hahaha
нищо лошо неискам да кажа. Whistling Crazy

Общи условия

Активация на акаунт