Щастливи мами чакат с нетърпение ОКТОМВРИЙСКОТО творение

  • 12 126
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 695
ето ме и мен  Hug

бях на лекар и вече имам снимчица на една малка точица   Laughing  Heart Eyes за зацапването ми каза, че е нормално и пия някакви хапчета  Flutter

# 16
  • София
  • Мнения: 1 197
неземната* честито, милооооо  bouquet Peace Hug
и ние видяхме точката днес Party Party Party!!! много съм щастлива!!! живот и здраве да е само и всичко да е наред!!! в понеделник съм на лекар който съм си избрала да ми води бременността, но не успях да изчакам до тогава Blush
добре дошли на новите момичета и ви желая само хубави новини Praynig Hug Peace

# 17
  • благоевград
  • Мнения: 164
Mami имам един въпрос пия прясно мляко от магазина в кутия без да го варя предварително - това лошо ли е ? А мнението ви за пиене на домашно мляко от крава какво е ?

# 18
  • Мнения: 1 668
ina_maria, това от кутия се води пастьоризирано- тоест не се вари... Аз лично от крава не бих пила по време на бременността  Mr. Green - страх лозе пази...
Мами, днес си записах час за първата фетална морфология при димитрова. Записват чак за края на март  Shocked.
Иначе на преглед съм решила да ида във 7 г.с, но не знам дали ще устискам до тогава... Днес цял ден само за това мисля и така бавно ми вървеше работата, че направо откачих... На всичкото отгоре днес препишках още едно тестче и втората чертичка е отново много бледа. Усещам, че параноята пак ме обхваща и утре сигурно ще изтичам за трети кръвен да видя как е ЧХГ-то... Първата бременност я изкарах в непрекъснато тичане по лекари, май и тази така ще я карам...

# 19
  • Мнения: 68
Честита ни нова тема!!!

Добре дошли на всички! Аз съм утре на консултация, след това на лекций до 19:05  ooooh! Ще пиша вечерта   bouquet

# 20
  • Мнения: 527
Хайде и аз да се престраша  Blush
Здравейте момичета, желая на всички ви лека бременност  Hug
Казвам се Вили, на 30г., от Пловдив, омъжена и живееща в Свиленград, това ще ми е второ детенце, баткото е на три и половина. За термин не знам какво да кажа  Rolling Eyes Аз изчислявам 03.10, гинекологът ми каза 04.10, а при нормален калкулатор, при който не пиша дължина на цикъла и лутерната фаза - 05.10.2009г., та средно положение 04.10.2009. Иначе вече си имаме снимка на малката точица, но очаквам с нетърпение да чуем и сърчицето. Всъщност в коя г.с. може да стане това с коремен ехограф?
През първата бременност качих 20кг., а може и повече, последния месец не се теглих, сега започвам от 50 кг. или +3кг., надявам се тази бременност да кача по-малко, че голям тормоз после в борбата с килцата.
неземната*, сподели какви хапчета пиеш? И аз имах зацапване в самото начало, изписаха ми нош па и дуфастон.
Имате ли болки, мен от време на време ме пробождат яйчниците  Sad
Специални благодарности на ДесиХ2, за хубавите статии  Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 48
Имате ли болки, мен от време на време ме пробождат яйчниците  Sad
и аз от скоро съм така, много неприятно, но май е доста разпространено... аз за всеки случай ще звънна утре на моя лекар, да си поговорим по въпроса...

# 22
  • София
  • Мнения: 1 197
Дубрутруууууу
позволих си да пипна малко темата, ама малко тепърва се уча как става Blush дано нямате нищо против Rolling Eyes
желая ви весел, топъл, слънчев и много спокоен ден!!! Hug

# 23
  • Мнения: 22 905
Добро утро на всички.
Нещо не видях,че имаме нова тема,та си копирам поста:

Да се похваля,че видях "точицата " на видеозона,но днес пак ще ходя,защото апаратът на моят онкогинеколог не е акушерски и не определя размери ,не прави снимки.Иначе не ме преглеждаха,след 2м.ме вика за цитонамазка.
казахме на детето и на майка ми,както и на някои приятели,всички се радват много,особено малкия.Днес ще кажем на свекърите.

Ина,не започвам с тази фигура,макар снимките да са от преди половин година.Имам едни 5-6 кг.отгоре,ама те са критични за мен,за да изглеждам дебелана.

joya,villy,добре дошли и лека бременност!!!  bouquet

Последна редакция: чт, 05 фев 2009, 07:48 от ДесиХ2

# 24
  • Мнения: 183
добро утро и от мен!

Аз си пия кафенце и се настройвам да взема учебниците..... междувременно реших да надникна при вас и да видя как сте.
Много се радвам за всички нови мами тук! Сискам палци всички да излезем от тази тема с бебчета в ръце!

Днес май няма какво да ви пиша.... При мен е все така: болки, гадене, и вълчи апетит....

От прегледа насам ме е обхванало едно особенно настроение! Дори вчера се зачетох в темите на близнашките мами и... малко се уплаших, но  и още повече се амбицирах! Ако са две...... ще има да черпяяяя Joy! не знам как ще издържа две седмици до следващия преглед..... чак на 16-ти! Искам тогава да видя две сърчица... но пък и на едно няма да се разсърдя Mr. Green!

Оставям ви сега и отивам да уча..... след малко! Ще се помотам още мъничко тук....

Лек и приятен ден!

# 25
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Здравейте и от мен.И аз да се запиша в темичката.Това с ппробождането в яйчниците и матката  е много неприятно.Аз също се притеснявам, но като чета тук във форума не е нещо необичайно.На мен ми е първа бременност и много ме е страх.Още повече,че не съм в БГ.
Честито на всички видели малката точица. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 22 905
divanence, Wink добре дошла и лека бременност.Не се тревожи за болките в яйчниците,май повечето бременни ги изпитват.

# 27
  • Мнения: 183
divanence, добре дошла! Леко бременеене!

Аз щях да питам нещо.... Да сте попадали на гимнастика за бремени или нещо подобно из торентите?
Понеже и сестра ми е бремена (тя обаче е вече в 5 месец) и сме решили ако не намеря нищо да си купим някаки такива дискове, така че дори и из магазините да сте виждали някъде... а ако е с доставка от някой и-нет магазин ще е още по-добре......Благодаря предварително!

# 28
  • Мнения: 15
Добор утро ,мами!
За мен беше кошмар тази нощ...събудих се от блоки в яйчниците...някакъв ужас...после мина...но се притеснявам дали е нормално! ooooh!От 2-3 дни имам някакво зацапване по бельото ...нещо бяло ..не знам какво е ...дали е нормално..като бяла водичка е ...отделя се 2-3 пъти дневно ! ThinkingНещо да кажете!?
divanence, добре дошла! Леко бременеене!

# 29
  • Мнения: 22 905
Да сте попадали на гимнастика за бремени или нещо подобно из торентите?

Из форума съм виждала линкове към страници с упражнения за бременни.
Днещо бяло ..не знам какво е ...дали е нормално..като бяла водичка е ...отделя се 2-3 пъти дневно ! ThinkingНещо да кажете!?

Това е увеличен секрет от влагалището,нормално за бременността да се получи.След дали има мирис,по-странен цвят,сърбеж.Тогава микробиология.

Общи условия

Активация на акаунт