Щастливи мами чакат с нетърпение ОКТОМВРИЙСКОТО творение

  • 12 164
  • 302
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 99
Благодаря  Hug Не мога да ви опиша щерката тук как търчи и квичи от кеф  Joy

# 61
  • Мнения: 958
момичета, дали не е добра идея да сложим една паролка на албума.
Как мислите.  newsm78

Въпрос: имам голям проблем с ходенето до вц, изненадващо, първата бременост, пък се оправих, и после пак се върнах в старото положение, та някой знае ли какви разхлабителни могат да се пият, сената дали е удачна, че чак другата седмица съм на лекар, а ми е много подуто  Embarassed

# 62
  • Мнения: 99
Исках да кача снимки в албума ама така и не разбрах как става  newsm78

Разхлабителнни са сините сливи и всичко приготвено от тях, също така и крушите аз така си "помагам"  Peace

# 63
  • Мнения: 10
За разхлабването-предната бременност сутрин още като станех от сън и изяждах по една активия,на мен много ми помагаше....имах го същия проблем обаче само тя ми помогна..
А сега от сутринта съм от другата страна на медала ама дано скоро спре... Joy

# 64
  • София
  • Мнения: 1 197
да кажа за албума: той си има парола който иска ще му я пратя на лични. като се отвори линкът трябва да отидете на вход там потребителят е oktomvriiki09 а паролата ********. от там вече отивате на редактирай албум и добавяте снимка! ако имате въпроси - винаги съм насреща!!! Peace

# 65
  • Мнения: 958
а супер, аз засега нямам какво да кача, но акто имам ще ти пиша на лични за паролка Simple Smile
Не ми помагат сливи, круши, а пък активия ич, отчайващ случай съм  Confused

# 66
# 67
  • Мнения: 15
Мами я кажете коремчета за коремчето какви използвате!? Thinking

# 68
  • Мнения: 10
Аз да ви се оплача,че не се знае дали ще остана в темичката май!Преди малко видях на бельото си нещо гъсто и розово или светло кафяво беше!Сякаш бяло течение примесено със кръв може би.....вече съм тотално притеснена и явно ще става нещо лошо...Лекарката ми днес я няма така че ще си пазя леглото пък каквото Господ каже...може би и този път няма да съм мама....нямам сили вече newsm45

# 69
  • Мнения: 3 695
спокойно и аз имам такова зацапване и лекаря каза, че е нормално, но ми даде някакви лекарства да пия

ето ме и мен - качих две снимки във албумчето
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=10409594
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=10409565

# 70
  • София
  • Мнения: 1 197
моя грешка! относно албума след като качите снимките избирате опция мисля newsm78редактиране на албума или подреждане - нещо от тоя сорт и въвеждате име на снимката за да ни е по лесно да се познаваме Wink Peace Hug
marmotka най - важното в момента е да се успокоиш!!!!!!! така няма да си помогнеш. решението да пазиш леглото е много добро. изнамери телефон на докторицата си или въобще на лекар гинеколог и се посъветвай какво да правиш в дадената ситуация. може би ще ти изпише утрогестан или друго, но лекар най добре ще прецени!!! и пак повтарям най - важното е да се успокоиш и без лоши мисли Hug Hug Praynig Hug Hug

# 71
  • Мнения: 958
marmotka полежавай си повечко, и мисли само позитивно, моля те.
Знам че е трудно. Стискам палци всичко да е наред ( и аз имах зацапване с първата бременност)
Утре направи всичко възможно да отидеш на лекар.

# 72
  • Мнения: 99
Мармотка не се отчайвай и аз имах такова с първата бременност изчезна за ден два и после всичко беше наред  Peace Почивай си сега и не мисли в най-лошото. положителното мислене много помага  Hug

# 73
  • благоевград
  • Мнения: 164
Marmotke обади се на тази докторка ако не на някоя друга не мисля 4е е уместно да лежиш само и да чакаш имаш нужда от съвет от доктор . И да мисли положително но не се оставяй на течението. Дано всичко е наред и нямаш проблем дано никоя от нас няма проблем Praynig

# 74
  • Мнения: 10
Aз утре така или иначе имам час за докторката ми в 5 следобяд и ще й кажа за зацапването...само дано дотогава всичко да е наред...
А м/у другото ми излезна резултата от кръвния тест,това са референтните стойности:
навършена 3г.с.  5,8-71,2
навършена 4г.с.  9,5-750
навършена 5г.с.  217-7138
.................и т.н.
Резултата показва 14,5!
Значи съм в навършена четвърта нали така!А пък и по моите сметки така излиза-на 3 януари ми започна последния цикъл!

Общи условия

Активация на акаунт