Хотел Мирамар - Обзор, сезон 2009

  • 40 932
  • 469
  •   1
Отговори
# 15
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Двойната стая е с две големи единични легла, които ние си ги събрахме и стана на спалня.
Допълнителното легло е разтегателен диван двойка. Също достатъчно удобен.
Има стаи с два такива дивана, нашата беше с един.

# 16
  • Мнения: 202
Двойната стая с две единични легла ли е или със спалня?
А допълнителното легло какво е - разтегателен фотьойл, разтегателен диван или ...? Въпросът ми е къде спят децата?

Ето ти линк да видиш какво представлява двойната стая:

http://www.miramar-bg.com/images/177b6547375be90a4f47683f13683d90.jpg

# 17
  • гр.София
  • Мнения: 362
Здравейте, споделям впечатления както обещах:
Посрещането на Новата година беше страхотно, бяхме в апартамент - точно на 10 крачки от морето - две огромни стаи - 2 бани (както някой беше писал направо да се гониш), храната чудесна, детето в 12 без 10 тръгнахме да си го търсим да си кажем ЧНГ, забавляваха ги постоянно, въобще страхотно си изкарахме цели 4 дни.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 296
Има ли някой,който е ползвал услугите на Съни турс за Мирамар?
Пуснах заявка за резервация за Великден и в хотела, и във Визит.бг,от Визит ми отговориха първи.
Цената е една и съща,сега се чудя дали да изчакам отговора и от хотела или да резервирам при Сънитурс? newsm78
Дайте съвет  Praynig

# 19
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Аз бих го направила чрез хотела.
Още повече, че така лично си казваш всички изисквания към стая, настаняване и т.н. без посредници

# 20
  • Мнения: 2 729
Хотела изглежда наистина хубав.
Но ще изчакам промоционалните цени за края на лятото

# 21
  • Мнения: 2 491
Запис Grinning Ще следя темата за любимият ми хотел.

...
Тези със страничен изглед означа, че като си обърнеш главата на ляво или на дясно виждаш морето.
Въпреки, че нашите стаи винаги са били такава и изобщо не си въртяхме главата. Направо пред нас се виждаше морето.
Да понякога е шумно, но като си затвориш вратата вече е абсолютна тишина. Има климатизация, която пуска и свеж въздух така че не е проблем да стоиш на затворена врата.
Да, и ние бяхме в страничните и бяхме по-близо до морето, отколкото, ако бяхме настанени в централната част. Гледката беше страхотна, а и от всичко останало съм ужасно доволна, най-вече от обслужванете Peace

Има ли някой,който е ползвал услугите на Съни турс за Мирамар?
...

Ние сме ги ползвали и сме страшно доволни, много са коректни и страшно бързи. Миналата година, докато пуснах запитване за Мирамар и веднага ми отговориха, пуснах заявка и много бързо ми изпратиха резервацията, аз си платих и си получих ваучера и това в рамките на два дена Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 2 296
Аз направих резервация за Великден.Направо от хотела,по препоръка на Гери.   bouquet

# 23
  • гр.София
  • Мнения: 362
Ние резервирахме чрез Бутик травъл, останахме доволни, дори 1 седмица след това ни се обадиха от агенцията да ни питат дали сме останали доволни.

# 24
  • Мнения: 917
Момичета, какви са цените за нощувка? Колко струва офертата за великден?

# 25
  • София
  • Мнения: 2 296
Момичета, какви са цените за нощувка? Колко струва офертата за великден?
Заповядай- http://www.boiana-mg.com/site/?cont=boiana-mg-bg&code=HotelV … mp;LocationID=171

# 26
  • София
  • Мнения: 505
Искам да попитам тези, които са ходили миналото лято - духа ли много вятър на плажа?
Иначе от старата тема разбрах, че морето бързо става дълбоко. А това за малки деца, които постоянно са във водата, си е притеснително.

# 27
  • Мнения: 917
Момичета, какви са цените за нощувка? Колко струва офертата за великден?
Заповядай- http://www.boiana-mg.com/site/?cont=boiana-mg-bg&code=HotelV … mp;LocationID=171
  bouquet

# 28
  • Мнения: 202
Искам да попитам тези, които са ходили миналото лято - духа ли много вятър на плажа?
Иначе от старата тема разбрах, че морето бързо става дълбоко. А това за малки деца, които постоянно са във водата, си е притеснително.

Миналата година бяхме през септември и не е имало вятър на плажа.Морето наистина става веднага дълбоко,но големите ми деца определено предпочитаха басейните.Малката влизаше с нас във водата и не еимало проблем.

# 29
  • Мнения: 765
Момичета, относно вятъра да попитам.
По принцип се влюбих в този хотел миналата година. Но ние отидохме за 10 дни от 25 август. Духаше непрекъснато. само един  или два дни се къпахме в морето, непрекъснато беше с червен флаг. Джет, банан и т.н. имаше само един ден. На плажа непрекъснато духаше страшно много и не усетих,че съм на море. Голям студ си брахме.
Иначе, нямам никакви забележки относно хотела. Искам тази година пак да идем, но само този вятър ме спира. Там си е ветровито, то е ясно, но беше направо прекалено.
Така ли е било през цялото лято?

Общи условия

Активация на акаунт