Раждане в АГ или Майчин Дом - ВАРНА?

  • 12 200
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 586
Такива страховити истории не си припомняй сега,ако толкова се страхуваш кажи на лекаря,че искаш да те погледне на видеозон и толкова.Георгиев има частен кабинет на ул.Ивайло" Колхозният Пазар имах някъде и визитка ама трябва да потърся ако те интересува!Предполагам можеш да го потърсиш и нарпаво в АГ болница и да се разберете!

# 16
  • Мнения: 145
И двете си деца съм родила в Майчин дом и ако има трето пак там Hug Hug  bouquet. Много е важно в такъв момент отношението , а там то е безупречно, базата също е на ниво, наистина не се чувстваш в болница, а и лекарите са професионалисти , искам да препоръчам моята лекарка- д-р. Ана Атанасова, нямала съм  никакъв проблем и с двете операции, даже когато отидох за втората , първата почти вече не се личеше.  Ценат за секцио на осигурените майки е 920 лв.

# 17
  • Мнения: 87
И двете си деца съм родила в Майчин дом и ако има трето пак там Hug Hug  bouquet. Много е важно в такъв момент отношението , а там то е безупречно, базата също е на ниво, наистина не се чувстваш в болница, а и лекарите са професионалисти , искам да препоръчам моята лекарка- д-р. Ана Атанасова, нямала съм  никакъв проблем и с двете операции, даже когато отидох за втората , първата почти вече не се личеше.  Ценат за секцио на осигурените майки е 920 лв.

megi78 - разбирам,че си раждала секцио, а можеш ли да ми кажеш колко дни е престоят в МД при секцио и колко при нормално раждане и дават ли ти бебчето веднага или ти го носят да го виждаш?

# 18
  • Мнения: X
За кой ли път, за кой ли път....само ви моля да не тръгвате към болницата (която и да е тя) с мисълта, че ще се случи нещо с вас или в бебето ви и заради това да избирате АГ!!! Както е написала lolii по-нагоре-там отиват всички бебета с проблеми от цяла североизточна България.....това значи ли, че майките в Шумен, Търговище, Силистра и господ знае още къде са обречени като не идват в Аг-то във Варна? Не, не е така. Спокойно момиета, не мислете нищо лошо и всичко ще се нареди, където и да отидете да раждате. Аз не съм раждала в АГ и за това не искам да говоря за там, но мои приятелки са раждали там и ....не са очаровани така да го кажа. А разликата в цената на ВИПа в АГ и на престоя в МД......мисля че се изравниха, дори май АГ водят. Аз раждах в МД, по ЗК, секцио и бях във ВИП стая, въпреки, че не си бях плащала за нея, просто нямаше места в обикновените стаи(а разлика в стаите нямаше, разликата идва от друго но ме мързи сега да обяснявам, а и едва ли ви интересува). И се съмнявам, че която и да е майка тръгнала да ражда ще я върнат от където и да е......да не дава Господ де.
 Важно е наистина да имате доверие в лекаря който сте избрали, спокойствието е голяма работа. А щом си му се доверила да ти води ЖК (което според мен е не по-малко рисковано от самото раждане).......

# 19
  • Мнения: 666
Никога не съм имала колебания за болницата в която искам да раждам.Още от самото начало бях решила че ще е в айчин дом..така и стана Blush Не знам дали апаратурата в АГ е по-добра,обаче аз съм страшно очарована от грижите и лекарите в МД.Аз родих нормално,през цялото време в предродилно и разбира се в родилното бъкаше от акушерки,мед сестри,лекари..една ми държеше ръката,др ми обесняваше какво да правя FlutterОт към страна на стаите-всичко е чисто,подредено,персонала винаги е на лице!Нямам абсолютно никакви оплаквания Peace

# 20
  • Мнения: 87
Момичета, моля кяжете колко дни е престоят в МД при секцио и колко при нормално раждане и дават ли ти бебчето веднага или ти го носят да го виждаш?

# 21
  • Мнения: 666
Престоят за секцио,ако всичко се  развива нормално с теб и бебо е 5 дена,а за нормално 3 Simple SmileАз бях нормално раждане и веднага ми дадаха бебка да я накърмя....след това по цял ден си беше при мен.Взимат я само когато имаш посещение или трябва да я къпят.Ако искаш обаче вечер от 24ч-6ч може да им я даваш за да можеш да си почиваш Peace

# 22
  • Мнения: 87
А при кои лекари раждахте?

# 23
  • Мнения: 666
Аз раждах с Петинка Цветкова.Тя е частен гинеколог и изражда само в МД и АГ-вип.Иначе за лекари от МД съм чувала,че Георгиев е мн добър,както така и Яков(ако не се бъркам така се казваше newsm78) Ти при кого си се ориентирала да раждаш?

# 24
  • Мнения: 87
Аз раждах с Петинка Цветкова.Тя е частен гинеколог и изражда само в МД и АГ-вип.Иначе за лекари от МД съм чувала,че Георгиев е мн добър,както така и Яков(ако не се бъркам така се казваше newsm78) Ти при кого си се ориентирала да раждаш?

Аз все още се двоумя, понеже лекарката, при която си ходя- д.р Монастирска, тя също е частен гинеколог, изражда в МД, а за АГ съм чувала ,че Георгиев и Танев са добри. Сега събирам инфо и за д-р Цветков от АГ.

# 25
  • Мнения: 666
Аз бих ти посъветвала да си те изражда личната ти лекарка,която следи бременността..защото си те познава най-добре.Иначе ако трябваше да избирам лекар от МД бих избрала Корновски или Георгиев...по добре поразпитаи на място в МД или АГ,ако не искаш личната т да те изражда Peace

# 26
  • Мнения: 87
MaMa Tegu - сега виждам линийката ти, твоята принцеса е съвсем мъничка още Simple Smile Да ти е жива и здрава и много да ви радва!
Можеш ли да споделиш малко повече за раждането си, колко време беше, изобщо какво е изживяването - разбира се, ако не те притеснявам и имаш желание Simple Smile

# 27
  • Мнения: 666
Благодаря ти кazablanka_v  Hug Аз както писах по рано бях нормално раждане,терминат ми беше за 10 февруари,но имах намаление на околоплодните води и трябваше да ми предизвикат раждане на 6.02.Но точно един ден преди това(на 5.02 вечерта)след обилно ядене Blush усетих малко да ме понаболява корема...1 си помислих ,че е от преяждане,но мъжа ми забеляза че болката е на равни интервали(на около 7мин) и ми каза,че май раждам CrazyДо последно не му вярвах,но когато към 12.30ч ми изтекоха водите и ми падна тапата разбрах че се започва.В началото болката беше едвам доловима,но като влязох вече в предродилното контракциите ми бяха на 2-3 и да ти кажа хич не беше приятно NaughtyВ МД се наложи да ми пуснат една системка оксидоцин(ако не се бъркам така се казваше-за по очистени и силни контракции).След нея разбира се си поисках и епидуралната упойка EmbarassedСлед това всичко се разви толкова бързо и безболезнено,че направо не можах да повярвам.От както влязох в МД до раждането на Нат бяха минали само 3ч. Е вярно имам 3-4 шева обаче вече всичко отшумява.Да се надяваме,че и при теб всичко ще се равие толкова безпроблемно и ще се радваш на здраво бебче Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 87
Много ти благодаря MaMa Tegu, дай Боже всичко да е наред, а що се отнася до болката, аз съм се настроила, тя не ме плаши, по-скоро ми е притеснено от това, че е нещо непознато Simple Smile

# 29
  • Мнения: 666
Спокойно всичко ще мине нормално.Добре,че си се настроила от рано,защото е мн лошо да се шашкаш...то няма и защо де.Тя самата болка толкова бързо се забравя като видиш малкия бебок...направо удивително Flutter

Общи условия

Активация на акаунт