овулацнен календар

  • 3 362
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 343
Календарът работи.

# 16
  • Мнения: 84
Съжалявам, че подновявам сравнително стара тема, но от някоко дена не успявам да отворя сайта на зачатие ( www.zachatie.org) както и овулационния календар а спешно ми трябва информацията оттам. Нещо някой да знае? На вас отваря ли ви се? Благодаря.

# 17
  • Мнения: 2 110
Календар зачатие ,според мен има проблем и наистина не се отваря от няколко дена !

# 18
  • Мнения: 568
Календар зачатие ,според мен има проблем и наистина не се отваря от няколко дена !

Нищо ново под слънцето! Зачатие общо взето повече не работи отколкото работи  Crazy Както казах вече и в другата тема по тоя повод- водете си календари паралелно и в други сайтове...

Неработенето на Зачатие няма нищо общо с това дали се пробвате да го отворите от чужбина или от БГ  Naughty

Ето я и другата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=380596.0

# 19
  • Мнения: 84
След търсенето ми излезе тази тема на първо място, а то си имало нова тема специално за зачатие и за календара. Дано днес успеят да го пуснат, но наистина ..ако се оправи си преписвам данните на хартия, че то така не става...Благодаря и се извинявам.

# 20
  • Мнения: 560
Момичета знаете ли как да отбележа във Фертилити и Бейби план евентуалния ден на ове-то,както в Зачатие.
Няколко дни не си мерих БТ и софтуера нямам как да ми го засече.

# 21
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Чудех се каде да питам  newsm78 и реших да използвам тази тема. Mr. Green

Бейбиплан не ми се отваря - изписва ми "връзката беше прекъсната" !
Само при мен ли е така? newsm78 Или? Rolling Eyes

# 22
  • ЕН
  • Мнения: 543
и при мен е така от сутринта, по точно в 7ч си работеше
за първи път се случва на бейбиплан

# 23
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Значи не е само в мен проблема   ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт