Дали си е отровила детето за пари?!?

  • 24 599
  • 465
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 603
Е да, ама не е в този форум, а в друг за майки.... Под новината в сайта на БиТиВи в коментарите има линк.

# 16
  • Мнения: 212
...И някой знае ли коя е тая измамница и кой и е никът тук във форума
И аз това попитах, но май никой не е чувал за нея тук...

Много интересна ситуация. В същото време по БТВ в национален ефир изрично споменаха "майки от форума БГ Мамма"

# 17
  • Мнения: 6 274
Е да, ама не е в този форум, а в друг за майки.... Под новината в сайта на БиТиВи в коментарите има линк.
Борисе, дай да се прехвърлим там и да разберем...  Wink

# 18
  • Мнения: 22
Момичета объркаха името в друг сайт е Peace
Щом изкъпя и приспя малкия ще пусна и линк на майкато която ми го искаше.

# 19
  • Мнения: 212
Е да, ама не е в този форум, а в друг за майки.... Под новината в сайта на БиТиВи в коментарите има линк.
Борисе, дай да се прехвърлим там и да разберем...  Wink

Там отивам и аз. Слаби са ни тук клюкарките явно Simple Smile Да не знаят толкова важно нещо Simple Smile

# 20
  • Мнения: 476
Оффф, казаха и ника по бтв, ама го забравих. От 2 думи беше и втората е деси, ама не се сещам в момента!  newsm78

# 21
# 22
  • Мнения: 3 826
eto go
целия случай , заедно с охканията на клубарките

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 20:05 от ana_karenina

# 23
  • Мнения: 115
desi-dimi писала съм си с нея в "часът на мама".

# 24
  • Мнения: 50
Desi Dimi e ника на майката. Тя пише във форума в сайта на предаването "часът на мама". Може би случайно репортерите са объркали форума.

# 25
  • Мнения: 6 274
Прочетох...
И нищо не разбрах...
И там, както навсякъде - някой си казал нещо, ама кой е този някой и защо го е казал...
И на кого може да се вярва в крайна сметка, вече не знам...
  Crossing Arms

# 26
  • София
  • Мнения: 2 430
Прочетох...
И нищо не разбрах...
И там, както навсякъде - някой си казал нещо, ама кой е този някой и защо го е казал...
И на кого може да се вярва в крайна сметка, вече не знам...
  Crossing Arms
И аз така.И тази "приятелка" с голфа.Много ми е странна.И какви са тези недомлъвки 750лв,1500лв,някой май се е вкарал във филм.

# 27
  • Мнения: 6 274
И аз така.И тази "приятелка" с голфа.Много ми е странна.И какви са тези недомлъвки 750лв,1500лв,някой май се е вкарал във филм.
Не знам, ама те 100 пъти я молят да им обясни малко по-подробно за какво става дума, а тя влезе, драсне два реда (понякога и по един) и изчезне...

# 28
  • Мнения: 3 216
На мен ,обаче  друго ми  направи впечатление. Форумите ни се споменават все по-често в новините.

# 29
  • Мнения: 27 524
аз сега чувам че имам майка измамница във форума...

И ние  Joy

Общи условия

Активация на акаунт