Дали си е отровила детето за пари?!?

  • 24 619
  • 465
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 274
Според мен, в опит да изтъкнат информираността си, са допуснали грешка...
Едва ли е случайна, но колко по-удобно е да кажат: "Най-известният Форум се свърза с нас..." (т.е. ние сме велика медия)....
Според мен, обаче така само си направиха лоша реклама...
А на "нашият" си Форум една много добра... Peace
Значи според тях, ние сме с една крачка напред...
И в инфо, и в контакт с медиите и във всичко...
Така ги виждам аз нещата...
И мисля, че всеки, недотам запознат с Форумите е видял това....
Най-малкото, ако аз не знаех нищо за Форуми, щях да полюбопитствам да видя кой, аджеба е този най-известен Форум за майки - БГ Мамма, и защо все още не съм част от него ???
  bouquet

# 61
  • Мнения: 5 468
То напоследък има доста луди, дето правят с децата си какви ли не изродщини..., ама все не ми се иска да вярвам, че малкото, което ти има най-сляпо доверие... можеш да му тикнеш отрова умишлено в устата Confused

# 62
  • Мнения: 27 524
То напоследък има доста луди, дето правят с децата си какви ли не изродщини..., ама все не ми се иска да вярвам, че малкото, което ти има най-сляпо доверие... можеш да му тикнеш отрова умишлено в устата Confused

А да го хвърлиш новородено и голо посред зима в кофата или в тоалетната?

# 63
  • Мнения: 3 827
детето не е взимало нищо , само така е казала , за да засили драмата ..

обаче БТВ  веднага са реагирали  - на една от репортерките ( Виктория Петрова ) мъжа й веднага се е втурнал да украси всичко и да произведе новина , без да провери случая , защото е тяхно момиче все пак , форумско
БТВ са жалки не за пръв път

# 64
  • Мнения: 5 468
То напоследък има доста луди, дето правят с децата си какви ли не изродщини..., ама все не ми се иска да вярвам, че малкото, което ти има най-сляпо доверие... можеш да му тикнеш отрова умишлено в устата Confused

А да го хвърлиш новородено и голо посред зима в кофата или в тоалетната?
Отвратителни хора има...

# 65
  • Мнения: 6 274
То напоследък има доста луди, дето правят с децата си какви ли не изродщини..., ама все не ми се иска да вярвам, че малкото, което ти има най-сляпо доверие... можеш да му тикнеш отрова умишлено в устата Confused

А да го хвърлиш новородено и голо посред зима в кофата или в тоалетната?
Оооо, Блонди, има и по-лошо...
Видях с очите си, навремето, във Втора Градска как няколкодневно бебенце, момиченце, красиво като кукла, с очи, големи и тъмни като маслинки, не само, че беше изхвърлено в кофа за боклук, ами и омотано в найлонов чувал и след това запалено...  ooooh!
Не можеш да си представиш гледката на малкото, нежно телце, обгоряно от капещият найлон....  Cry
На това човече (дано Господ го е запазил живичко Praynig) съм му давала от кърмата си, с надеждата да засили имунната му система и поне малко да му помогна да оцелее...  Praynig
На никой не съм го казвала, защото лекарките и сестрите там го бяха прежалили и не ни позволяваха да се грижим за него...  Cry
Сега за пръв път го споделям с някой...
Та, жестокост по света, колкото щеш...
Sad

# 66
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не знам. Не ми се иска да вадя заключения по слухове.
Само помня, че ми направи впечатление, че към оплакването им беше прикрепена и касова бележка на закупеното мляко. Интересно ми стана, понеже аз не си пазя касовите бележки на хранителните продукти, пазя само на гаранционни стоки или на такива, които се съмнявам, че може да имам проблем и да се наложи да връщам или доказвам произход. Вие пазите ли си бележките от кисело мляко?

# 67
  • Мнения: 77
За пореден път се убеждавам, че някои хора в този форум не ги слуша главата!  #2gunfire

Но това е целия български народ - едно дете се натравя със сода каустик от кисело мляко, а българите тръгват да обвиняват майката!  ooooh! Ако беше вашето дете!? Ако вие бяхте майката? Ако вас ви нападаха? Много е лесно зад монитора да обвиняваш!

Ако беше станало в друга държава досега да са разследвали фирмата и цялата дистрибуторска мрежа! Ама не ние сме ....  ooooh!

Ако е война на фирми, кво правим тогава!?

# 68
  • София
  • Мнения: 3 064
Аз не бих обвинявала никого, но си зададох един въпрос - такива случаи има доста, включително на мой близък приятел, с бира. Защото бутилките се употребяват многократно и при измиването им се ползва сода каустик. Когато бутилката не се изплакне добре, тя остава. Но в киселото мляко как е могла да попадне, нямам никаква идея.

# 69
  • Мнения: 77
Луда Мара, веднага ти отговарям!

В бизнеса няма правила! Конкуренцията взима спринцовка със сода каустик, влиза в магазина, "боцва" я в млякото и си тъгва! Естествено дозата не е толкова голяма, че да убие човек, но достатъчна за скандал и да бъде съсипана фирмта!

Обаче, рязък завой, обществото нападна майката! Кво правим сега!


И не ми казвайте, че такива неща не се случват! Ще ви дам примери от туризма (защото това работя)- масово се слага отрова в храната на ресторантите от конкуренцията! Масово се подкупват шофьори на перални камиони за да изчезнат хавлии на конкуренцията.... и т.н

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 3 038
А черните хеликоптери въртят ли въртят безшумните си перки...
Шега!
viktoria_vvv, НАИСТИНА ли прочетохте темата? Цялата?
Понякога само заглавието не стига.
Или ще разследвате и тук?

# 71
  • Мнения: 6 274
А черните хеликоптери въртят ли въртят безшумните си перки...
Само когато преминат на безшумен режим...  Mr. Green

По темата - не знам в какво да вярвам...  Thinking
И едното, и другото ми е странно, ама пък този собственикът на фирмата много ме нервира...  #Cussing out
Егати наглеците има...
#2gunfire

# 72
  • Мнения: 77
А черните хеликоптери въртят ли въртят безшумните си перки...
Шега!
viktoria_vvv, НАИСТИНА ли прочетохте темата? Цялата?
Понякога само заглавието не стига.
Или ще разследвате и тук?

Да и затова написах:

За пореден път се убеждавам, че някои хора в този форум не ги слуша главата!

Не съм написала "всички"  Wink

# 73
  • Мнения: 335
Понеже аз четох не само заглавието на тази тема, а и самата нея, заедно с другата - за майката от циганския квартал, схванах, че тук се пита какво ни бил нашепвал "вътрешният глас", "шестото чувство", "третото око" и пр. езотерично-екзотични по отношение на правото методи ...

Концентрирах се все пак в търсене у себе си на споменатите свръхсетива и ми се стори следното:
Заключената тема за майката с трите деца от циганския квартал и нейната приятелка с перфектен правопис като на адвокат от Българския хелзински комитет (примерно само) ми се струва далеч по-съмнителна от случката с набедената за отровителка майка на двугодишното дете.

Съмнително също така ми се струва странното съвпадение, свързан с появата на темата с молбата за помощ (на майката на трите деца) с разваления телефон за имената на форумите.

Съвпаденията и полусъвпаденията със "сходни" в нещо си случаи, но нямащи нищо общо между тях са много стар метод за превръщане на някаква неудобна случка в пълна каша до доволното объркване на публиката и отшумяването на интереса към въпросната случка по метода "...лошото чувство остана..."




# 74
  • София
  • Мнения: 2 296
Не знам защо,но някак си ми се прокрадва асоциация със случаят Пепи и майката Даниела от 2001г.
Единствено,че поне в този случай детенцето не е пострадало сериозно.Слава Богу!От там нататък...
Кой прав-кой крив?

Общи условия

Активация на акаунт