Каква козметика за бебо взехте за болницата

  • 5 969
  • 136
  •   1
Отговори
# 75
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 763
Зависи къде си решила да раждаш. На мен ми искаха само дрехи за изписването PeaceСлед като там правят тоалета на бебето, предполагам си го обслужват с техни си мазила Thinking
Така е по принцип.Аз носех само мокри кърпи и бебешко олио.

# 76
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Нищо не съм вземала , там си имаше всичко.

# 77
  • Мнения: 194
Нищо не ми искаха за бебето освен памперси и мокри кърпи Peace

# 78
  • Мнения: 6
Зависи в коя болница ще раждате.В Пловдив ВМИ,когато раждах дъщеря ми я къпеха със сапуна,който хванеха от мивката,мажеха я с преварен зехтин/от тях също/,аз се пробвах да им дам бебешки сапун,но ми казаха,че в къщи ще я мия с каквото искам,там е така,дори някои от сестрите ги миеха само с вода.

# 79
  • Мнения: 1 554
не съм носила козметика Naughty носих памперси,мокри кърпички и дрехи Peace

# 80
  • Мнения: 397
Не са ми искали бебешка козметика, но аз си носех бебешки сапун и мокри кърпички!

# 81
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
На мен не са ми искали козметика . Искаха само памперси и дрехи за изписването.

# 82
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Бебешко олио и сапун на Клоран носех.

# 83
  • София
  • Мнения: 17 592
Никаква бебешка козметика или изобщо принадлежности не съм носила.

# 84
  • Русе
  • Мнения: 86
В Русенската нищо нямаща болница искат да си носиш абсолютно всичко за бебо.
Пелени
мокри кърпички
спирт
сапун
олио
Ползват минимални количества и съответно си прибират оставащото.
Аз се направих на разсеяна и не си носих спирт. Все пак е болница, а и не е скъп, но бях веднага скастрена от сестрата : сега ползвала за моето дете от резерва, но веднага да изтичам и да купя. Shocked

# 85
  • Мнения: 467
Беше Аvène, но в последствие тяхната пяна не ми беше удобна и смених за A-Derma и Mustella, за атопични кожи.

# 86
  • Мнения: 2 334
Не са ми искали никакви консумативи(раждах в частна болница).Носех  само дрехи за изписването  Peace

# 87
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 927
В Шейново, където раждах и двата пъти, искаха само мокри кърпи и памперси.

# 88
  • Мнения: 128
Не съм носила никаква козметика.Всичко се поемаше от болницата.Ако ти трябва нещо те ще те предупредят.

# 89
  • Мнения: 1 629
Нищо не съм носила, нито дрехи, нито козметика, само едно сапунче и хавлиена кърпа, които изобщо никой не ми искаше! Взех си помпата за кърма, шишенца, памперси и мокри кърпи и това беше Peace

Общи условия

Активация на акаунт