И януари си замина, ех АПРИЛки, остана малко, много мина

  • 14 533
  • 300
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 494
Zinaida,представям си мила,как ти се е стегнала душичката на тебе:hug: Но аз вярвам,че всичко ще е наред с вас.Седмачета и осмачета в днешно време не звучи толкова страшно,както едно време. Ще ви стискам палци  bouquet

За маслата за стрии,ползвам отново Веледа,въпреки че в началото не можех да  понасям миризмата. Сега се ядва и мога да се похваля,че досега нямам нито една bowuu Но си мисля,че за съжаление,не зависи само от маслото,а и от гена.

И нашата пикла е като шило в торба. Не мирясва,особено вечер. Като се почнат едни мексикански вълни... Ще ми липсва после това усещане Cry

# 76
  • Мнения: 8
zinaida, Hug Hug Hug Praynig Praynig Praynig Praynig
Хубаво е,че има оптимизъм. Продължаваме да се молим за теб:)

Мими,
ужасна история.

Хубава вечер ,мами, после пак ще надникна какво се случва тук.

# 77
  • София
  • Мнения: 243
Zinaida всичко ще се оправи,само не се нервирай излишно и мисли позитивно.Пък дано на следващия преглед да сте пораснали двойно. Hug

# 78
  • Мнения: 182
Zinaida пожелавам ти нещата да се развият възможно най добре за теб и за бебчето ти!

# 79
  • София
  • Мнения: 292
Зинаида, и моята бебка е с 2 седмици по-малка, но док ми каза да не се притеснява, просто няма да се роди едро бебе. И моя хемоглобин е все 104, хем пия желязо, "почти редовно". По едно време и аз се бях притеснила, но ходих и при попов в шейново, и той ме успокои. Не мърда много, дано е по кротка. Както хората, така и бебетата са различни. Важно е ти да си спокойна. Не се стряскай излишно и повече положителни емоции!   bouquet Това също влияе на бебчетата.
Засега нямам стрии УРА! (освен тези от пубертета:( Мажа се редовно с хип сутрин и вечер, а когато не съм на работа и на обяд. Засега нищо не ме сърби:) Четох, че с мазането се продължава и след като родиш известно време!
И мерси на авторката за линковете!  bouquet Някой свалял ли е бебешкия дневник, защото аз опитвам, но нещо не става?

# 80
  • Мнения: 24
док Марков, но в по-смекчен вариант и сякаш от неговите уста звучеше по-малко стряскащо.
.....
записа ми час за 4 март - когато ще съм в 33 г.с и каза , че ако и тогава бебенцето не расте както трябва ще се наложи раждане ,

zinaida, сега като знаеш реалното положение, не е толкова страшно! Бъди нащрек в разумни граници и всичко ще е наред! Не останах с впечатление, че Марков спестява или "смекчава" фактите. По-скоро се ориентирай към лекар, който, ако се наложи бебето да се вади по-рано, самия той да има възможност и смелост да вземе такова решение. Не ти ли препоръчаха да записват тоновете по-често, или ти да си ходиш по твоя инициатива (разбира се там, където някой ще може да ги разчете подобаващо).
Стискам палци всичко да е наред  Hug

# 81
  • Мнения: 1
zinaida, и аз мисля, че нещата не са толкова за притеснение Hug Щом бебчето е здравичко, значи всичко е наред...С тази напреднала медицина съм убедена, че няма да има проблем дори да излезе по-рано Peace
Аз днес се възползвах от прекрасното време Sunglasses Поскитах с мъжа ми из Странджа планина!!! Много съм луда Crazy Той си ловеше пъстърви на реката, а аз си брах кокичета и минзухарчета  bouquet Преходът беше около 10 км и го изминахме за 6 часа Rolling Eyes Голям фитнес направих, особено на връщане- с много малки почивки...ама така е, не мога без движение! Shocked Докато мога ще вървя!!! Grinning Лека вечер на всички мамчета!!!

# 82
  • Мнения: 568
Ох и аз седнах най-сетне Simple SmileИзвинете ,че почвам с ох ,обаче съм скапана.Моя мъж днес се върна по обяд и аз Laughingхайде да свършим нещо полезно.Отидохме в Стара Загора да видя какво има и там.Такова обикаляне падна ,ама нали е за покупки не усещах умора ,ама сега едва ви изчетох и ще заспивам май.Та резултата от обиколките беше само една дъска за повиване-много ми хареса разцветката.А останалата част от списъка ще го набавям в Пловдив във Вис Виталис и един магазин от нашите тук.Ей пловдивчанки завиждам ви за тази борса слабост ми е тази марка.Аз мислех да пазарувам март ,но след последния преглед нещо май има съмнения ,че може и по раничко да съм забременяла и реших да се подсигуря от по-рано.
Утре пак съм на преглед и ще споделя.

zinaida Hug с теб сме и ще се молим всичко да приключи добре.Опитай се да мислиш оптимистично и не позволявай на лошите мисли да преобладават.
Aila благодаря за отговора.И информацията в кърмаческия ми показва ,че кърменето е изключително индивидуален и естествен процес.При едни е така при други иначе,като цяло няма точна рецепта и интуицията на майката е най-важна.Естествено не отричам помоща на специалистите ,но само когато наистина има проблем който може да застраши кърменето.
ани4ка аз не съм голям спец ,но ще си позволя да ти дам един съвет WinkСледващия път пусни темата и тогава променяй,така си се записала на 100% Simple Smile
Макар,че може да стане като купона тази сутрин.
sharlot искам да ти кажа втората снимка с морковите ми е много сладка Simple SmileНикога не съм яла толкова моркови както сега Simple Smile

Между другото с тази статистика за кг. ми хрумна още една с имената.На мен ли ми се струва или Деситата си преобладаваме.Да няма някое друго скито зад различен ник?

Благодаря за милите думи и пак искам да благодаря на chockolina за подкрепата да се престраша.

Айде пожелавам ви лека вечер и здрав сън!



# 83
  • Мнения: 249
Някой свалял ли е бебешкия дневник, защото аз опитвам, но нещо не става?

Да, аз си го свалих вчера, но тъкмо ме подсети да взема все пак да видя какво съм свалила  Peace   Simple Smile

# 84
  • София
  • Мнения: 231
Някой свалял ли е бебешкия дневник, защото аз опитвам, но нещо не става?

Да, аз си го свалих вчера, но тъкмо ме подсети да взема все пак да видя какво съм свалила  Peace   Simple Smile
И аз съм го свалила доста отдавна ,само за да установя,че е демо версия за един месец и крака не работи  Thinking .

# 85
  • Мнения: 36
Някой свалял ли е бебешкия дневник, защото аз опитвам, но нещо не става?

Да, аз си го свалих вчера, но тъкмо ме подсети да взема все пак да видя какво съм свалила  Peace   Simple Smile
И аз съм го свалила доста отдавна ,само за да установя,че е демо версия за един месец и крака не работи  Thinking .

Че как така не работи? Моят си работи, няма проблем. Не виждам съобщения за демо версия нийде  newsm78

# 86
  • София
  • Мнения: 231
Някой свалял ли е бебешкия дневник, защото аз опитвам, но нещо не става?

Да, аз си го свалих вчера, но тъкмо ме подсети да взема все пак да видя какво съм свалила  Peace   Simple Smile
И аз съм го свалила доста отдавна ,само за да установя,че е демо версия за един месец и крака не работи  Thinking .

Че как така не работи? Моят си работи, няма проблем. Не виждам съобщения за демо версия нийде  newsm78
Ами аз съм го свалила  преди година сигурно заради  приятелка,случайно попаднах на този торент в Замунда.Ще погледна  тия   дни да не е променено  нещо и да има нов крак  newsm78 .

# 87
  • Мнения: 494
Само аз ли съм нощната птица този път newsm78 Писна ми вече от това безсънение #Cussing out

Зеленото око,евала за този преход!Мен с топ не мож ме накара да се мръдна.Мдааа, адски съм мързелива Laughing

# 88
  • Мнения: 541
Само аз ли съм нощната птица този път newsm78 Писна ми вече от това безсънение #Cussing out
не си  Mr. Green

# 89

Общи условия

Активация на акаунт