103 омайни тайни-или как да побългарим арабите

  • 23 016
  • 289
  •   1
Отговори
# 75
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
раф, здрасти, ей до4акахте го този нет! добре заварила и по4вай с про4ита, хехе! как сте как е анто-банто? на  мъжо големи поздрави от  моят! сега си е друго с нет, като,4е си в матрицата и отваряш о4и за света!

# 76
  • Мнения: 1
Здравейттее и от меееееееееееееееееен  Hug
Извинете ме ,че не писах толкова времее , но в една депресия и терзания бях изпаднала около пътуването ми,и сега като знам 4е всичко е сигорно ИншаАллах,малко ми дойде настроението  Flutter
ИншаАллах в сряда заминавам за Турция и Хабибито ще дойде!  Simple Smile
ИСкам да Честитя на всичко празнуващи ! И на Латея за Изпита! И за Амал ,че вече са си вкъщи!
   bouquet
Кате, по добре ли си вече?
НАде къде изчезнаа?
На всичкии многоо  Hug
  bouquet

# 77
  • Мнения: 126
Близначета-Много   БЛАГОДАРЯ...днес,в този сняг напълнихе ми сетивата с красота..

а за Вас


Наира- много много много късмет и щастия -равам се че вече е сигурно и замиаваш  Hug  bouquet

Латейка-честито за изпита   bouquet

Десърт Принцеске- подписвам се под последната реплика на Водна Лили

А за мама Aмалче и малкта ,но вече Смела и Борбeнна Лидия        У Дома

Последна редакция: сб, 07 фев 2009, 20:14 от dala

# 78
  • Мнения: 800
набързо да се включа, в нас съм си и майка и баба не ме оставят на компютъра дълго, то и по-добре де Simple Smile 

Браво, че са си вкъщи вече амал и бебето , на спокойствие.

Дезърт, от баба знам, бълхи/въшки е хубав знак на сън, пари означава  Sunglasses

Каквото и да сънуваш, знаеш, казваш аудо билля миншейтани ражим и плюеш три пъти през лявото рамо. Аз вече се стремя да не търся интерпретации за сънищата  Peace


Теди, аз нещо поизоставам с чистенето напоследък, много съм изморена, и последната седмица се изложих с чистотата  Crazy


Чао, че бързам, месихме днеска с баба зелник, сега се пече. Зелника е самоковски специалитет. Точат се 3 кори, задушава се праз лук със сирене и масло, маже се с киело мляко и се пече
.мммм. супер е

# 79
  • Мнения: 333
Здравейте фараши хубави!   bouquet

Да ви почерпя с любимия ми чай (ябълка, канела и стафиди.... мммм ).  Heart Eyes Аз като почти никога не пиеща чай се пристрастих в този.
http://store.picbg.net/pubpic/F7/04/3238cdc3d73ff704.jpg

Лили Сега ще ги видя клиповете.
И аз в първия момента като видях кафето се сетих за това  Grinning , но си викам човешкото въображение колко е богато.
А за джиновете като каза, че са се влюбвали в хората се сетих за един индийски филм "Пахели" се казва с Рани Мукерджи и Шахрух Кхан. Джин се влюбваше в момичето.
А и много често съм чувала от някъде, все някакви истории от жени (самотни предимно), че през нощта идвал непознат странен мъж и после изчезвал или пък в съня им.  Rolling Eyes

Кате. Лили мерси много за тълкуванията за бълхите.   bouquet
Като потърсих и аз , предимно гледам в един ислямски - турски сайт и там има пишеше същото, което ти си ми писала Лили , тази сутрин като казах на майка ми тя каза, че означавало пари.  Rolling Eyes Ауду биля минни шейтанирражиим!

Дала, Лили  Blush   bouquet засрамих те ме. Не знам кой за какво толкова има да ми завижда. Но има хора всякакви. За съжаление усещала съм завист от страна на близки роднини.  Confused




Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 11:28 от Дивиана

# 80
  • Мнения: 927
Добро утро, арабелки!
Много кафенца сервирани - отменена съм за днес  Laughing
Дезърт, и аз знам, че въшки и бълхи е на пари, но майка ми, когато сме били малки всеки път като е сънувала въшки на сутринта ги е намирала по главите ни  Embarassed, така че...  дано да е на пари твоя сън  Mr. Green
Мария, дано бързо ти мине тая тъга и депресия  Hug Излез ,купи си нещо, угоди си и ще се оправиш  Hug
Кате, страхотен дядо си имала ( Бог да даде мир на душата му) . И баба ти явно красавица е била Flutter
Дуа, ще прочета " Пророкът". Мисля, че я имаме в арабския център. Попадала съм на тези мисли, но не съм чела книгата. Аз като казах, че е невъзможно да се следва точно живот по Корана и сунната имах впредвид наистина "точно". Иначе всичко друго са интерпретации  и едно нещо, което един човек приема за нормално и правилно за друг е погрешно, за трети пък е голямо ограничение. Аз смятам ,че най-важното е човек да се стеми да пази сърцето и душата си чисти и без значение коя религия изповядва, Господ винаги ще вижда стемежа му към добро. Иначе съм виждала хора, които се молят и по 100 пъти на ден и пак сърцето им черно и пак намират време да извършат някоя мръсотия и да обидят и наранят някого.

Толкова много се радвам за Амал!!! Най-сетне на спокойствие да си гушка бебчето и да може цялото семейство да и се радва  Hug Hug

Латеа, честито  Hug Hug! И за напред така да е!
Найра, радвам се, че всичко е наред вече! Кога заминаваш?
Ние си изкарахме супер, чак не ми се тръгваше, а Тарик е толкова изпълнен с впечатления  Laughing. Няколко дни ще ми надува главата с въпроси кой къде е да кога ще ходим пак там  Crazy Laughing

# 81
  • Мнения: 1
Дезърт този чай е много хубав  Crazy но повече харесвам този с лайка и мед  Heart Eyes и на първо място чисто черен чай  Sunglasses
този филм така и не успях да си го изтегля ...сеедове май нямаше ,а толкова много искахх... офф.... Tired
Иман на 11.02 вечерта заминавам,малко и ще си почина ,че и ще се заредя с положителна енергия там... отдавна беше свършилааааа....  ooooh!  Tired
аз пък сънувах ,че правя кроасанчета... с ванилов и шоколадов крем... мммммм
Ще взема наистина да ги направя  Peace

# 82
  • Мнения: 0
здравейте и добър ден! до сега чистих,а сега ще се разкрасявам след малко,че имам повод:))

Иман  снощи излизах с един мъж. разсейвах се за момента,но общо взето през повечето време му говорих за мойта любов хахаха....после като се прибрах,обаче пак си запях старата песен на нов глас:( хубавото е,че довечера ми каза,че ще си дойде да ме види. май най-после е проумял,че изобщо не се пегувам:( въпреки,че се чудя дали е добре да го видя,защото пак ще върна нивото на депресията,като си тръгне.

# 83
  • Мнения: 16
здравейте и от мен
много се радвам за Амал и Лидия дано всичко вече се нареди както трябва и двете да са добре
Наира и аз много се радвам за теб едно такова пътуване винаги зарежда с положителна енергия и живота става един такъв розов Simple Smile
как ми се иска и аз да изпитам пак това чувство на очакване за среща с любимия човек, благородно ти завиждам
пращам много целувки на всички на всички

# 84
  • Мнения: 465
Добро утро, момичета   Hug
Да ви е спорна, усмихната и лека седмицата!



# 85
  • София
  • Мнения: 18 243
Брей, каква си ранобудна, Латеа! GrinningМерси за кафенцето!  bouquet
И аз се присъединявам към твоите пожелания за успешна и  слънчева седмица на всички арабелки!
Сега отивам да будя ученичките и колелото на "късмета" се завърта... SadРабота, училище, лудница..

# 86
  • Мнения: 1
Лек Ден и от мен!!! Simple Smile

# 87
  • Мнения: 216
Добро утро,милички  Hug

             

Тези сутрин само торти,кафенца и чайове-да се подсилим за новата седмица и да приповдигнем духа си...особено Теди,дето не е много по понеделниците Mr. Green

успешна седмица

# 88
  • София
  • Мнения: 18 243
...особено Теди,дето не е много по понеделниците Mr. Green

Ма най-лошото е, че аз и по останалите дни от седмицата не съм, до петък включително .. Mr. GreenДай ми събота и неделя... Laughing
Как са мама Амал и бебка, гушкат се вече на воля вкъщи и се радват една на друга, нали? Heart EyesПоздрави!  bouquet
Да ви се похваля, отварям аз вчера темата с изучаването на арабския, четох, каквото четох..и я оставих.Каката я намерила сядайки на компа, попрочела и тя туй-онуй, принтирала си  първите  няколко странички за изписване на буквите и като прилежна"читанка" ги попълнила..Явно, кръвта вода не става.. NaughtyСега ме кара да съм я запишела на курс. ShockedСтранна работа, като преди време заговорих за курсове по математика, й бръкнах в здравето ThinkingОтдавна бях споделила тук, че съм склонна да я запиша, но всички организирани курсове са за възрастни, което е напълно разбираемо с оглед на това, за кой език говорим..Някое от арабските училища май организираше също такъв, ама само през лятото.Та докато  все се чудим и маем, времето си лети.. Sad
То е ясно, че ежедневно ползваният говоримо и писмено български език винаги ще е по-силната й/им страна, но все пак трябва да научат и другия на прилично ниво:party:А сега и да ви се оплача идва ред... Rolling Eyes В края на април, по проект на обменни начала, журналистическият клуб на един училищен немски вестник кани своити "колеги" на едноседмично гостуване в Германия.Те, немците, бяха тук преди Нова Година, в началото на декември.А ние си падаме доза редактор на училищното издание. JoyВ същото време, останалите ученици имат оферта за зелено училище на Боровец.Седмицата съвпада и с въпросния фестивал във Франция.. #CrazyЧувствам, че от много дини под мишница, ще ги изпуснем  накрая всичките.. Mr. GreenДо края на седмицата трябва да дам отговор. Rolling EyesНе ми се мисли, тя самата не знае, какво точно иска.. Rolling EyesАз още по-малко! Confused
С риск да стана досадна, за пореден път приканвам липсващите напоследък форумки да се отчетат!Шехи,Наде,Дина, Мелани,Монсун, Невена и всички онези, които неволно съм пропуснала- къде сте.... newsm78








# 89
  • Мнения: 110
Чаровна Белбей, Честит Рожден Ден!

Да си много обичана и да си намериш мястото!

Да имаш много любов и признателност и весели мигове!

И да ме чакаш - този път ще ти се обадя от Магриба!

Общи условия

Активация на акаунт