Жената Водолей

  • 68 520
  • 707
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 547
Епифания, Смехорана  Grinning
и аз си изпадам понякога - като видя колко е лъсната неговата къща, а аз, не съм мърлява, но по-скоро владея хаоса Mr. Green
има моменти, когато се усъмнявам, че много ми се дразни, макар че той ме убеждава, че си въобразявам Crazy

# 646
  • Мнения: 3 634
Прекрасен е брака с Девата.  Wink Аз разхвърлям и чистя според настроения, той винаги. Отгледа ме педантичен Овен и се радвам, че имам партньор, който разбира необходимостта ми от духовни преживявания вместо хигиенни.

# 647
  • София
  • Мнения: 547
Октопод с рокля
и моята майка е педантичен овен, в това отношение знам за какво говориш Grinning колкото и да съм изчистила и лъснала, винаги намира какво да изнедоволства и да ми намери повод за забележка;

# 648
  • Мнения: 3 066
Смехорана, с най-добри чувства, но това с Девата... БРРРРРРРРРРРР  smile3514
    hahaha
И аз така правя понякога като гледам колко е изгладен и как подрежда всичко.  Laughing Не че е лошо, но не е необходимо чак толкова в някой моменти.
Еми аз съм пък страшно организиран и подреден Водолей ,винаги ми е като шоу рум къщата,но както се оказа,съм и с асцендент Дева(аз все си мислех ,4е е Везни,но разли4ните таблици разли4но дават )и може би това обяснява нещата  Blush
Но със с една еклекти4на везна свързана та  добре,4е на мен ми прави кеф да е така,ина4е ако е само той  hahaha hahaha

# 649
  • Мнения: 113
Аз също имам моменти на разчистване, но го правя основно, местя мебели много често..... Обаче колкото пъти съм изхвърляла нещо ненужно, толкова пъти много съм съжалявала после....

# 650
  • София
  • Мнения: 250
Момента, в който ме обхване желание да разчиствам на домашноте им се изправя косата, защото много обичам да изхвърлям.

# 651
  • Мнения: 3 066
Момента, в който ме обхване желание да разчиствам на домашноте им се изправя косата, защото много обичам да изхвърлям.
И аз! Crazy

# 652
  • София
  • Мнения: 250
Момичета, много се забавлявам с Девата си!  Joy Простирам да кажем кърпа, той минава и я изравнява, че малко висяло от едната страна. Мия чинии, той след мен обира капчици по плота. Казвам му, че нямам нищо протива да го прави стига да не мърмори.

# 653
  • Мнения: 113
Смехорана, просто го остави да го прави той, понеже ти не можеш.... Laughing

# 654
  • София
  • Мнения: 250
Смехорана, просто го остави да го прави той, понеже ти не можеш.... Laughing
Това се опитвам да постигна и да не започна да му се дразня.  Laughing
Не знам дали ви се случва и дали е водолейска черта, но нещо което не ми е интересно, когато ми разказват "изключвам захранването" и само от време на време казвам "Да" , но не съм чула и дума от разказаното. Адски е дразнещо за другия, но на мен не ми пречи  Laughing

# 655
  • Мнения: 394
Смехорана, просто го остави да го прави той, понеже ти не можеш.... Laughing
Това се опитвам да постигна и да не започна да му се дразня.  Laughing
Не знам дали ви се случва и дали е водолейска черта, но нещо което не ми е интересно, когато ми разказват "изключвам захранването" и само от време на време казвам "Да" , но не съм чула и дума от разказаното. Адски е дразнещо за другия, но на мен не ми пречи  Laughing
Joy Същата съм, споко, не си сама!
Познавам Козирог, който по същия начин като Девата всичко изпипва, но честно казано мен си ме дразни и не мога да се дистанцирам и да не направя забележка... Как го постигате?!

# 656
  • Мнения: 334
Не знам дали ви се случва и дали е водолейска черта, но нещо което не ми е интересно, когато ми разказват "изключвам захранването" и само от време на време казвам "Да" , но не съм чула и дума от разказаното. Адски е дразнещо за другия, но на мен не ми пречи  Laughing
Ха-ха И аз съм така. Но всички, които ме познават добре го знаят и не се дразнят. Даже ме питат - сега слушаш ли ме или не съвсем.
А също ако някой говори бавно и обяснително, преставам да го слушам. Времето лети за мен..

# 657
  • Мнения: 806
Аз никога не мога да започна нещо и да го довърша с удоволствие.  Омръзва ми бързо.

Имам много спонтанни моменти и не разбирам хората около мен които не са съгласни с моите изблици.

# 658
  • Мнения: 3 634
Аз никога не мога да започна нещо и да го довърша с удоволствие.  Омръзва ми бързо.

Не може да бъде! Mr. Green А като ми дадат работа започвам от най-забавната част и досадното отлагам с дни (когато е възможно).

# 659
  • София
  • Мнения: 547
невероятно Mr. Green и аз съм същата; даже често казвам, че съм a give-uper (отказвач), понеже винаги се отказвам от започнатото Mr. Green, и много мразя да слушам дълги и обстоятелствени обяснения; не знам как да обясня на хората, че многото подробности не правят историята по-интересна, а напротив Grinning

Общи условия

Активация на акаунт