ПЛЕВЕН - 82

  • 15 615
  • 295
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 153
Аз бих си завела бебето /ако имах такова  Mr. Green/ на тази хижа. клкото и да е малко детенцето виждала съм какви чудеса прави  хубавия въздух с децата... мойта щерка това Балкана го има за нещо като даденост - от съвсем малка си я водехме. Пък и детето ще е с теб, а не с чужд човек. По-спокойна ли ще си ти да заминеш и да оставиш бебока тука?

# 256
  • Мнения: 2 142
И аз винаги съм водила децата с нас. За пръв път дъщеря ми на 2 месеца в Априлци. Друг е въпроса, че никога не съм имала на кого да ги оставя. Може би в противен случай бихме отишли и сами някъде

# 257
  • Мнения: 22 529
Здравейте и от мен. ))))

За децата и пътуването - да кажа доста по-издръжливи са, отколкото ние мислим. ))))
Ако на въпросната хижа е топло, няма никакъв проблем. Че 1вечер бебето няма да се изкъпе - също. ))))

# 258
  • Мнения: 5 309
Здравейте Simple Smile
Да ви се похваля - постигнах голям напредък  - и двамата заспаха самички в леглото без да лягам при тях  newsm44 Това им се случва за първи път,откакто са се родили Simple Smile Ще трябва да започвам да ги свиквам,защото много ме притеснява как ще заспиват в яслата,като спим всички заедно у дома. А там ще ги оставят самички в легло Sad Даже се чудя дали да не моля лелите да ги оставят да спят заедно,ама нали трябва да се учат.
Валенце,и на мен ми направи впечатление детската площадка.Ех,кога ли ще успеем да се сборим и тук да направят такива...

# 259
  • Мнения: 2 070
Споко Джина, аз Яна и досега я приспивам като лягам до нея, а в яслата и после в градината си заспиваше винаги сама в леглото
Даже ме е яд, че заради това спрях да я кърмя - мислех, че няма да може да заспива в яслата и ще плаче, защото дотогава следобед и вечер заспиваше само на гърда, а ако сме навън - в количката
Успех!

# 260
  • София
  • Мнения: 9 903


Онаци детска площадка от кой квартал е?
В Западен парк е площадката.Наистина е хубава и безопасна. GrinningДа ви кажа няма кой знае колко нови площадки като тази,но ми прави впечатление,че всички нови площадки са обезопасени.Тоест като се прави нещо ново,се прави както трябва.
.
Сънувах Валенцето, бях й на гости в София, живееха в някакъв хубав блок на 8-я етаж, ама без асансьор   Crazy  
Нещо сънищата ти са объркани Laughing-живея в грозен блок,на 11 етаж,с асансьор.Това обаче не пречи да ми дойдеш на гости. Laughing

# 261
  • Мнения: 5 309
Да не забравя


 Честит първи рожден ден на малката Йоана на мама dineli !




Да расте жива и здрава,да е много буйна и палава и много да радва мама,тати и кака   bouquet

# 262
  • Плевен
  • Мнения: 238
Страхотни снимчици видях,малкия Ники е много,много красив,леле какви очи има.И Ели е страхотна малка сладурана и много е пораснала, а снимките и както винаги си личи че са правени от професионалист,много хубаво хванати моменти  Hug

# 263
  • Мнения: 2 905
Здравейте и от нас!

Да се похваля след днешната консултация - за три седмици Аничка е наддала 1 кг и е пораснала с 5 см. Вече е 4 900 г и 55 см. Добре си похапва детето! Бяхме и на ортопед - докторът каза, че сме като по учебник!  Flutter

Поздрави на всички!  Hug

# 264
  • Мнения: 506
Дано да се оправя по-бързо това време и да стане отново за разходки че вкъщи издивявам.Незнам на вас как ви действа неизлизането но на мен определено побъркващо Crazy Crazy Crazy Crazy

# 265
  • Мнения: 560
Дано да се оправя по-бързо това време и да стане отново за разходки че вкъщи издивявам.Незнам на вас как ви действа неизлизането но на мен определено побъркващо Crazy Crazy Crazy Crazy

ice видях много теми в които си писала -питаш нещо, отговаря ти се, след това нищо повече не казваш, а да не говорим  за въпроси към теб. В този ред на мисли да те питам- като питаш нещо после четеш ли изобщо отговорите или само така си питаш newsm78. И други мами са те питали- но пак глас в пустиня

# 266
  • Мнения: 189
Браво на Аничка,все така да расте-като по учебник Peace
Аз до сега правих едни кулинарии,но тъй като има много бременелки се въздържам да покажа снимков материал Laughing

# 267
  • Мнения: 1 196
Сънувах Валенцето, бях й на гости в София, живееха в някакъв хубав блок на 8-я етаж, ама без асансьор   Crazy  
Нещо сънищата ти са объркани Laughing-живея в грозен блок,на 11 етаж,с асансьор.Това обаче не пречи да ми дойдеш на гости. Laughing

Ами може пък някой ден в такъв блок да сте, и аз тогава да дойда на гости   Wink    На този етап работа в София нямам.
  И си мислех как хубаво ще се отрази качването на всички тези стълби всеки ден    Crazy

Страхотни снимчици видях,малкия Ники е много,много красив,леле какви очи има.И Ели е страхотна малка сладурана и много е пораснала, а снимките и както винаги си личи че са правени от професионалист,много хубаво хванати моменти  Hug

Да ни заплюете децата    Laughing      Heart Eyes

# 268
  • Плевен
  • Мнения: 238
Пу.пу,пу да са ви живи и здравички  Hug

# 269
  • Мнения: 50
Здравейте набързо ,мале тази Елена каква е хубава ,и на Ники да му имам очите. Боби го мрзи.Още неможе да седи хубаво сам.Малко тромавичък затова пък имаме нов зъб.
Да се оплача че изживях голям ужас последните 2 дни.Оправиха пишката ,обаче е голям рев и всяка сутрин и вечер го промиваме и направо немога да опиша чувството ,за първи път ми е е толкова болно като гледам как пищи от болка детенцето.Незнаех ,че може да има такива трудности с тази работа.Надявам се скоро да заздравее ,едвам памперсса слагахме довчера.

Общи условия

Активация на акаунт