Мъфини, малки кексчета и още нещо......

  • 159 137
  • 609
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 351
Tari Tasartir, много са апетитни мъфино- мързеливките. Отивам да спретна и аз едни Laughing

# 556
  • Мнения: 718
Момичета страшно вдъхновяващи рецепти, страхотни сте!  newsm20 Задължително ще пробвам някоя рецепта за соленички мъфини! Simple Smile
Аз направих тези и резултатите са чудесни, но следващият път бих ги направила по-малки и бих си взела форми за мъфини, че в чашките за крем карамел станаха много огромни и с много неправилна форма от хартията за печене. Ето го и резултатът. Надявам се да не се повтарям с рецептата.

# 557
# 558
  • Мнения: 2 090
Нагледах се на красоти,страхотни сте  bouquet

Аз вчера си купих формички за мъфини,и най-накрая ще пробвам да направя Blush.Харесах си Боровинковите мъфини на Pety,и не само тях,но с тях ще започна.
Дано се получат,в неделя правих един Карамелен сладкиш с банани,такъв мерак имах...пък нищо не стана,нещо явно сгреших в технологията Rolling Eyes.

# 559
  • Мнения: 952
*dessi* - успех с мъфините. Hug Скоро те ще бъдат новата страст у вас. Поне у дома е така. А всички боровинкови мъфини са ни любими.  Heart Eyes

# 560
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Ralfieta мъфинките ти са  Crazy и особенно тези с боровинките.
А иначе и у дома са вече задължителни Mr. Green

# 561
  • под тепетата
  • Мнения: 9 308
Прекрасни сладки изкушения, момичета!
 Да се похваля - направих белтъчните мъфини с кашу у шоколадови бонбони. Страхотни са - меки и пухкави! Така хем оползотворих останалите ми белтъци от брюлето, хем пробвах рецептата  Simple Smile
 За втората доза си позволих промяна според вкуса на щерката - добавих какао, течен шоколад вместо бонбони, филирани фъстъци вместо кашу, есенция ром вместо бадемова. Общо взето замествах с каквото разполагам в момента. Получиха се много вкусни. Благодаря още веднъж на ghost13   bouquet

# 562
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
bilqna_69 снимчица няма ли? Mr. Green

# 563
  • под тепетата
  • Мнения: 9 308
Не, за съжаление! Останаха двечки, но фотото  е на работата на мъжа ми.

# 564
  • София
  • Мнения: 15 466
Вече щастлива, с монтирана нова печка, първото,което искам да опитам е да направя  мъфини.Само имам въпрос на колко градуса да ги пека, че не съм работила с печка с градуси?

# 565
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Вече щастлива, с монтирана нова печка, първото,което искам да опитам е да направя е мъфини.Само имам въпрос на колко градуса да ги пека, че не съм работила с печка с градуси?
170 - 180 градуса предварително загрята фурна Peace

# 566
  • София
  • Мнения: 15 466
Много ти благодаря! Hug Отивам да ги забъркам.

# 567
  • Мнения: 2 090
Аз боровинки не намерих,и реших да направя с шоколад,ноооо нещо пак не съм направила както трябва Rolling Eyes.Не бухнаха,къде сгреших?
Tази рецепта ползвах:Шоколадови мъфини

И ето как станаха:


П.П. На вкус са невероятни Grinning

# 568
  • Мнения: 22 867
Не бухнаха,къде сгреших?
Tази рецепта ползвах:Шоколадови мъфини

dessi, да не би да са ти такива формичките - по-широчки и ниски.  newsm78 Като гледам средната мъфинка, изглежда надигната в средата. Струва ми се, че добре са изпечени. И аз ги правих, но в по-дълбоки формички, надигнаха се нормално.

# 569
  • под тепетата
  • Мнения: 9 308
И на мен ми приличат повече на форми за тарталети  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт