Къде ще раждате?

  • 3 778
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 4 480
Майчин дом.  При кой ще зависи дали ще е нормално и или секцио.

# 16
  • Мнения: 439
Сестра ми е раждала и двете в Тина  Киркова, сега е Св. София,
аз първото в Шейново, мисля, живот и здраве - пак там. Не бях ходила там, докато не настъпи раждането, не бях си избрала екип и всичките млади доктори и сестри, акушерки се държаха добре.

# 17
А какво ще кажете за Токуда, попаднах на сравнително добри коментари в http://bgmarks.com/  newsm78!?

# 18
  • Мнения: 4 070
Аз също съм избрала ТК, много пъти вече чух,че в момента там е най-добре.

# 19
  • Мнения: 356
Родих съвсем скоро в АГ Селена Пловдив при д-р Даскалов!Раждането и престоя в болницата беше невероятно изживяване за мен.Благодаря на д-р Даскалов и на целия екип на АГ-то

# 20
  • Мнения: 89
Раждах първия път в шейново при др.Богословова,а съвсем наскоро в Токуда.Условията са несравними,разбира се.Много съм доволна от спокойствието и отношението в Токуда!Както и от др.Кирякова и анестезиолога др.Илиев!

# 21
  • София
  • Мнения: 263
В София-1ва АГ болница Св.София- планирано секцио, с избор на екип -Д-р Янкова. За първи път ще ми е. Praynig Живот и здраве- като стане ще пиша пак!

# 22
  • Мнения: 172
София 2 градска Д-р Калев. Първата си дъщеря родих там с негова помощ и сега пак така смятам да направя. И сестра ми роди двете си деца там при същия доктор.

# 23
  • София
  • Мнения: 292
Вита - там ме оперираха преди почти година и съм много доволна! Дано и сега всичко е наред. След секциото ще споделя подробности!

# 24
  • Мнения: 626
Аз съм се насочила към бившата Окръжна болница- София . Хем ми е близо хем много ми я хвалят на последък  newsm10

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Има ли някоя от вас да се е насочила към Окръжна - Пловдив. Не мога да открия подробности за раждането там - а ми е много близо и там съм решила да родя.

# 26
  • Мнения: 793
Аз мисля да раждам в "Торакс" ,чувам добри отзиви за клиниката. А и лекарката ми изражда само там за сега.

Общи условия

Активация на акаунт