няма си коса

  • 4 482
  • 75
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 27 524
О, да ти имам и проблемите  Grinning Аз пък много харесвам гологлави бебета. Тези, дето се раждат с едни дъъъъълги и черни космаци хич не е по-добре  Grinning

Ето го тук Криско на 11 месеца - виждаш какъв е плеши  Laughing

И ето го тук година по-късно  Simple Smile

Няма от какво да се притесняваш  Hug

# 46
  • София
  • Мнения: 2 734
Дъщеря ми на 10 мес. си беше плешо.Сега на 2 г. е с гъста чуплива коса.Ще му порасне коса на детето според гена,ако му е писано да е с голяма коса,ще израсте,ако му е заложено да е с редичка,с нищо няма да я направиш по-гъста.А бръсненето най-малко ще реши проблема.Винаги,когато видя обръснати момиченца ми става много криво.загрозяват децата за няма нищо.

# 47
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Като съм била бебе съм нямала коса и на една годинка нямало за рожденния ден как да ми вържат кукуриго. Wink Дядо ми и баба ми се притеснили страшно много, смятали да ме водят по лекари. Една позната докторка им казала да не се занимават с глупости - няма дете, което се развива нормално и да е останало без коса или без зъби. В момента имам страшно буйна кичара, така че споко! Peace Hug

# 48
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Моя син се роди с косичка, не много, но си имаше. После за два-три месеца оплешивя, почти нищо не му остана. От два месеца някъде косата му расте доста усърдно.
Но пък племенника ми до годинка някъде е бил плешо! Не се притеснявай, ще й порасне косичка, въпрос на дете!  Peace

# 49
  • Мнения: 467
Мами моята дъщеря си няма много коса , да не кажа въобще  Sad кога порасна косата на вашите деца , зная , че някои бебчета  се раждат  с коса, но питам за тези които нямат това преимущество!
Ами то не е "преимущество". Първата коса беше като четина, черна и стърчеше във всички посоки, добре че до 3 месеца падна.

# 50
  • Мнения: 681
Еее,спокойно ще и порастне  Peace И дъщеря ми се роди с много малко коса,но вече на 1 год. и 3 мес. и правя малки плитки и слагам разни фибички  Party

# 51
  • Мнения: 4 434
На моята кръстница детето и е така до двете годинки беше с много малко косица.

# 52
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 125
Той се роди с доста косичка, ама аз съм нямала до около 1 годинка.А сега ми е много дълга и гъста.Ще и порастне.

# 53
  • Мнения: 11
И моята  сега няма много коса, смятам че това ней проблем.
   



# 54
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
Моите и двете се родиха със сравнително малко коса, но имаха де. После им опада бебешката, което е напълно нормално. Онази, която излезе след това не е кой знае колко - тоест не са с бухнали и гъсти коси и двамата. Дъщеря ми е в момента с много дълга коса, но в никакъв случай не е от онези деца, на които се заглеждаш в косите. Което естествено, може да се промени в пубертета - нищо не се знае. Родът на майка ми се слави с косите си - майка ми имаше 164 см гъста коса, още си пази отрязаната плитка. Но дали децата ми ще наследят такива коси, честно казано незнам. Ще видим, времето ще покаже. Grinning

# 55
  • Мнения: 1 629
Ми моя се роди с косичка, която после опада и сега има към 3 см. светла косичка като коприна Heart Eyes ще порастне не се шашкай толкова Mr. Green

# 56
  • Мнения: 7 723
Моята малка дъщеря се роди без грам косъм на главата.
Приличаше на глобус.... Crazy
Косата й "Тръгна" към година и половина
и сега й е до дупето (в момента е на 4 год.)
...ето и снимков материал за доказателство:

Тука е на около 7- 8 месеца, а това е от преди 3 месеца. Simple Smile

Последна редакция: нд, 08 фев 2009, 17:44 от Руска

# 57
  • София
  • Мнения: 1 541
 newsm51 newsm51 newsm51
Б Л А Г О Д А Р Я     В И     М О М И Ч Е Т А !!!
Следих темата , че и мен ме интересуваше!

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 14:10 от reniris

# 58
  • Мнения: 9 814
И моето дете се роди почти без коса.
Такава беше чак след като навърши 1 г.
Постепенно започна да й расте.
В подписа ми се вижда- вече има гъста, дълга и невероятно здрава коса.
За протокола- не съм имала коса /абсолютно никаква/ до три годишна възраст. На седем години имах коса под дупето.

# 59
  • Мнения: 1 341
Дъщеря ми е на 2 години и половина и още я мислят за момче когато е с дънки. В Бг дори и с рокличка да е бабките и дядовците си я имат за момче. Crazy
На 1г. нямаше грам коса, сложихме й обички за да има малко момичешки вид. Joy

За протокола- не съм имала коса /абсолютно никаква/ до три годишна възраст. На седем години имах коса под дупето.
Същото важи и за мен. Именно за това не се притеснявам за малката, няма да остане без коса.

Общи условия

Активация на акаунт