До Чикаго, при Обама и назад (по Бойко Борисов)

  • 5 461
  • 168
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 2 840
Кейси, а дава ли решение как ше подобрява мат'ряла. Или още няма идея? Че аз немам нерви да го гледам. Той лично ли ше се нагърби, или ше прави конкурс  Crazy

Нали вече внасяме датска сперма, бе. Даже две теми имаше тук.
Поправяме се. Бавно, но сигурно.
Освен това ще присъединяваме и Македония, така че...всичко е по план.

# 91
  • Мнения: 4 892
Ааааа, на него затова му е лабаво около врата, сега разбирам, заради датската сперма. Мъдър е, умее да чака момента и после да улови мига  Laughing

И въпросът с Македония ли е зачекнал? Не знам "за чий" им е тая територия, същински пущинак. Барем природно да беше надарена. Що не оставят македонците на мира?

Не, не- няма да го гледам!  Ако ще и за Папуа Нова Гвинея да е говорил...

# 92
  • Мнения: 7 837
Видео не е предвидено, само се слуша.  Simple Smile
Аз лично не успях да го доизслушам докрай. Нито може да ми задържи вниманието, особено такъв тип махленска сбирка.
И как не се научи за толкова години поне на поведение и начин на изразяване.

И ако той наистина е по-малкото зло, ай, ай...муши, муши...


Но, кое закусвал днес в Белия дом, а, а  Flutter

# 93
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Аз пък му се кефех на езиковата култура Mr. Green "избегАхте" е направо култово  Mr. Green
Ела Боже да си събереш вересиите ...

# 94
  • Мнения: X
Да си кажа и аз. Ами аз никога не съм го харесвала, не знам какво толкова му се кефеха ама................ А това направо изби рибата. То  ограничените хора рано или късно си лъсват. Казал, че мрази комунистите - бреййй толкова ги мрази, че е бил години наред бодигард на бай Тошо - брях......... ама сигурно от омраза го е правил ................ не знам........... слушала съм негови изказвания по адрес на Тато........... и да ви кажа от тях не лъхаше омраза ама............... , както и да е............... Аз пък  мразя всичките в момента не само комунистите.............. Обаче пак тия  дето са се взели за богопомазани и богоизбрани не са съгласни ние  да си кажем какво точно искаме като им плащаме заплатите, ама то е сигурно щото нямат доверие на такива като нас - лош материал - кво да се прави............. Затова няма да има и референдум - не им е удобно просто, защото няма да са вече там...................... Но  явно ще е така, така си е било така и ще бъде..................... искали не знам колко си подписи от народа, че евентуално тогава да се свика референдум................... Жалко е , но............... е така............

# 95
  • Мнения: 927
Не го харесвам бат' Бойко, но не виждам кво се палите толкова. То всеки си е хубав за себе си и прочее, ама ако сме толкова умни и интелигентни как така толкова години се оставяме роми и турци за по 10-20 лв. да решават съдбата ни? Как така този толкова стойностен и умен народ остави толкова години да цари беззаконие и корупция в България? За мен състоянието на тази държава е абсолютния показател за качеството на народа... Просто на Борисов не му пука много и го е изрекъл на глас.Ами да, овчи народ сме и явно и лош материал...

# 96
  • Мнения: 5 877
Ма той човечецът се е отпуснал, щото се е чувствал на своя територия, се пак Чикаго е люлката на гангстерските войни, образцов град тъй да се каже; и като пред свои си е приказвал, пък гадните журналисти как са го тиражирали, а?

# 97
  • Мнения: 335
Това, вярно, си е морално и политическо самоубийство - да кажеш, че ще се коалираш с Костов  Laughing.
Поне за тия, дето си спомнят Костов.

Иначе човекът дължи извинение само на пенсионерите.
Другите трябва да са доволни.

Смешно е някой да се обособи сам в някаква си спец. група и после да страда как го били обособявали "расистки".
И циганите, и турците имат свои, противоконституционни, етнически, партии.
Макар и по чужда заръка, сами  преднамерено са се отделилил - по политически причини.
Сами преднамерено са си дали дупетата да бъдат употребявани с цел да се противопоставят на останалите български граждани, за разделяне на нацията на "малцинства" и на "други".
Защо страдат тогава? Щото не са били наречени "по-качествен" материал?!

Българските граждани имат равни права, независмо като какви са се обявили етнически. Хем да се пишеш специален, да си туриш цена и да я ползваш при политическото пазаруване у държавата, хем пък да го даваш  тънкообидно...  Laughing



ПП Преразказите на срещата са много забавни. Особено вкарването на личния коментар на автора (на преразказа).
Бръкна им Бойко Б. някъде из раните и все пак не е точният човек - какво стана всъщност с ислямския център?
Даде ли им да го строят, където си го поискаха или ще го препроектират на мястото на паметника Левски, напр....

# 98
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Аз искам да попитам тези, които толкова се възмущават от казаното от ББ,
колко от тях изслушаха лично, какво е казал ББ
и колко от тях плюят на база смляноно им от медиите?

# 99
  • София
  • Мнения: 958
Аз си признавам, че не съм и донякъде се подведох от медиите. Следващият път няма да прибързвам понеже явно медиите ни са изключително манипулативни и жълти..... Whistling

Но това не променя мнението ми, че бих искала да чуя и видя друга личност с други качества, която да се изяви на сцената и да поеме бремето да работи и ръководи.

 За съжаление май няма.

Изобщо съм в противоречие как е най-добре да се постъпи на тези избори...... newsm78

# 100
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Точно така е:
- 1 млн. цигани, 700-800 хиляди турци, 2.5 млн. пенсионери.
А 80% от останалото население не ходи да гласува.
Не виждам на какво се възмущавате.

Абсолютно Peace


А може циганите и "турците" (Турски консул навремето беше казал, че в България турци са само той и хората в консулствот..............) може да са се удвоили

# 101
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Но това не променя мнението ми, че бих искала да чуя и видя друга личност с други качества, която да се изяви на сцената и да поеме бремето да работи и ръководи.

Така е.
Аз изобщо не съм казала дали харесвам или не харесвам ББ.
Защото  итемата не е за това.
Само исках да ви кажа да прослушате това, което е казал, преди да се пените,
защото на места, а и като цяло има съществени различия от представянето й в медиите

# 102
  • Мнения: 12 692
Не става Бойко за политик.
Виж Станишев може 2 часа да го слушаш и накрая да се чудиш - какво, аджеба, каза този човек.

# 103
  • Мнения: 958
Аз го слушах и освен, че не може да говори правилно, с нищо друго не ме изненада.
Типично за Бойко, аз съм от тези които гласуват, но няма да е за него.
А за този некачествен материал за който говори, по-голямата част от него са ни майки и бащи.
Може би и родителите на Бойко са некачествени, то да се чудиш после той как е излязъл толкова качествен.
Не мога да разбера, как на фона на цялата му простащина, на всичките му далавери и мутрафонски изцепки,
все още има хора, които са склонни да му се доверят.  newsm78

# 104
  • Мнения: X
Цитат
Аз го слушах и освен, че не може да говори правилно, с нищо друго не ме изненада.
Типично за Бойко, аз съм от тези които гласуват, но няма да е за него.
А за този некачествен материал за който говори, по-голямата част от него са ни майки и бащи.
Може би и родителите на Бойко са некачествени, то да се чудиш после той как е излязъл толкова качествен.
Не мога да разбера, как на фона на цялата му простащина, на всичките му далавери и мутрафонски изцепки,
все още има хора, които са склонни да му се доверят.  newsm78


newsm10

Общи условия

Активация на акаунт