HIPP или Bebivita

  • 16 165
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Мен, ако питаш, Bebivita са по-хубави, поне като вкус. София също ги харесва повече, едва ли има кой знае каква разлика между тях и HiPP, просто вторите са по-скъпи.
Иначе за захранването, понеже стана въпрос, аз също ползвах малките пюренца на Gerber, хем заради количеството, хема заради вкуса.

# 16
  • София,
  • Мнения: 4 267
МОята дъщеря също харесва повече пюренцата на Бейбивита, особено пилешкото с тиква. В пюретата на хип често слагат някакви подправки, особено копър и много силно миришат и тя не ги харесва.

# 17
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
И за мен са еднакви. Просто ХИПП са се наложили като марка и си държат високите цени. За мен лично обаче най-добрите са Сънвал-БИО и евтини.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 535
Едва ли ще останеш само на една марка - била тя Хип или Бейбивита.
Малкия повече харесва Бейбивита, но там няма кой знае какво разнообразие, както при Хип. Затова вземам и други марки - основно Сънвал, по малко и от Гербер и Семпер.

МОята дъщеря също харесва повече пюренцата на Бейбивита, особено пилешкото с тиква.

Това и сина ми го обожава  Crazy

За мен лично обаче най-добрите са Сънвал-БИО и евтини.

И аз съм им голям почитател - по-скоро малкия де Wink. Малко по-трудно се намират, но тук майчетата ми помогнаха къде да ги търся Hug

# 19
  • Мнения: 2 521
Вярно е че Бебевита е дъщерна фирма на Хип,но моето фъстъче така и не я хареса.Ядеше единствено на Хип и някои на Сънвал.А, и рибата на Гербер,която си яде и до днес.

# 20
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Аз лично захраних дъщеря ми с ХИПП и доста време я храних с тези пюрета . Много съм доволна. Обаче и на Бебевита са много добри. Сега и давам техни пюрета от време на време и много ги харесва.

# 21
  • Мнения: 121
Аз захраних с Hipp, защото са малки.Иначе след това минахме на други пюрета(горещо препоръчвам Sunwal) .В началото ми изглеждаха много странни тия бебевита(евтини едни такива) но мъжа ми донесе  един ден от тях(той нали не разбира Laughing) и установих, че са много хубави.Малкия ги хапва с удоволствие.Вкусни са(даже и на мен са ми вкусни).Според мен и двете марки са супер.

# 22
  • Мнения: 9 973
и не знам на коя марка пюрета да се спра.
пюрето си го избира бебето,а не ти.Давай 2-3 вида и виж кои му харесват повече.моето дете харесваше на Ганчев пюретата и до скоро ядеше в събота и неделя от тях

# 23
  • Мнения: 3 993
Дъщеря ми е захранена с Хип и тях харесва най-много. Опитвала е от всички други вносни марки, които се предлагат на пазара, но си предпочита Хип. Бебивита няма разнообразие и не са Био. Затова са по-евтини.  Хип все пак носи марката Био. Peace

# 24
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Дъщеря ми е захранена с Хип и тях харесва най-много. Опитвала е от всички други вносни марки, които се предлагат на пазара, но си предпочита Хип. Бебивита няма разнообразие и не са Био. Затова са по-евтини.  Хип все пак носи марката Био. Peace

И Сънвал са БИО, но цените им са нормални.

# 25
  • Мнения: 3 993
Дъщеря ми е захранена с Хип и тях харесва най-много. Опитвала е от всички други вносни марки, които се предлагат на пазара, но си предпочита Хип. Бебивита няма разнообразие и не са Био. Затова са по-евтини.  Хип все пак носи марката Био. Peace

И Сънвал са БИО, но цените им са нормални.
Да така е, но марката Сънвал не е популярна и не е наложена на пазара колкото Хип. Освен това Сънвал трудно се намира в търговската мрежа, лоша дистрибуция, липса на реклама.Затова Хип може да си позволи да държи най-високите цени - защото го има навсякъде и се купува.  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 4 020
Ина, Бебивита не са лоши, но само с тях няма да стане - просто има някои плодове и зеленчуци, които ги няма в техните пюрета. На вкус също са различни и зависи и бебето как ще ги приеме. Проучи продуктовата линия и на двете марки и там където може, давай Бебивита вместо ХИП. Бебивита имат много малко еднокомпонентни пюрета, а за захранването е важно да се започне с такива.

# 27
# 28
  • Мнения: 493
От началото захраних с Хипп,основно тях ги ядеше сина ми,защото ги обожаваше,но след това и Бебевита и на Сънвал му взимах. Peace

# 29
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Ооооо, не може да става дума за сравнение, според мен. Naughty
Бебивита.

Общи условия

Активация на акаунт